משקפי ראיה

WindsorPro

New member
משקפי ראיה

אני גולשת סמויה פה...אז היי :) לא יודעת אם זה המקום המתאים אבל אני אשמח אם תוכלו לעזור לי!
היום אני הולכת לקנות מסגרת ואני מאוד מתלבטת באיזה סגנון לבחור. אני מחבבת גיק שיק אבל אני לא חושבת שזה מחמיא במיוחד לאף הפרסי שלי...
אז אני מחפשת משהו צעיר, מגניב ושלא מאבד את ה"קטע" שלו תוך חודש, כי אני צריכה לחיות עם זה כמה שנים. (מה שקרה לי עם הזוג הקודם- סתם מרובעות ושחורות) אין ממש תקציב.
אין לי שום ידע בדברים האלה, אז אם זה יעזור: פנים קצת מעוגלות (לדעתי לפחות), עור בגוון בינוני, עיניים חומות ושיער שטני
כל עזרה תתקבל בברכה! :)
תודה רבה!

krina

New member
היי, סמויה לסמויה :)

תראי, אני באה מתחום האופטיקה ואני יכולה להבטיח לך שמשקפי פלסטיק הולכים להשאר בקדמת הבמה בשנים הקרובות (בתערוכות העולמיות האחרונות כמעט כל החברות יורדות ממתכת ועוברות כמעט לחלוטין לפסלטיק).
אם מוזר לך ללכת על גיק שיק של ממש, את יכולה לבחור מסגרת פלסטיק דקה יחסית - ככה את גם נשארת אופנתית אבל לא מכבידה על הפנים.
למבנה פנים עגלגל כדאי ללכת על צורה מלבנית או חתולית (קצוות המסגרת עולים כלפי מעלה).
לגבי צבעים - בשנים האחרונות כל המרבה הרי זה משובח, אנשים מרכיבים דברים בצבעים הכי משוגעים גם אם זה כביכול מתנגש בבגדים. שוב, אם את חוששת ללכת על קיצוניות - לכי על צבעים ניטרליים - חום, בורדו, כחול ככה או שחור.

אני מאוד גרועה בלדמין

אולי תקחי חברה טובה עם טעם טוב שתעזור בבחירה?

וברוכה הבאה

למעלה