משקעים במנוע

טופי

New member
משקעים במנוע

כאשר דנתי עם חכמי הפורום בקניית אופנוע שעמד הרבה זמן אמרו לי להזהר ממשקעים במנוע. השאלה הנשאלת היא: 1. מהם משקעים במנוע? 2. מה עושים נגדם? 3. איך נמנעים מהגעה למצב כזה? 4. איך הם מזיקים למנוע? אשמח לכל תשובה עניינית ולא עניינית. בשמחה וצהלה, גיא, עוד 46 יום למאנאייק.

אממ......

הכוונה במשקעים היא בין השאר למשקעי פיח, דלק (שכידוע בארץ איכותו לא משהו) ושאר לכלוכים במנוע שסותמים את השסתומים ופוגעים במנוע.... אין להמנע מזה? לפחות פעם אחת בשבוע, אם לא יותר, להגיע לקו הסל"ד האדום, ע"מ שכל המשקעים פשוט יעופו משם...לא לרחם על המנוע יותר מידי - רכיבה בסל"ד נמוך מידי, שהיא סיבה רצינית להצטברות משקעים במנוע, מזיקה לא פחות מטחינת המנוע בסל"ד גבוה מידי..... מה הנדק בדיוק למנוע, אני לא יודע, אבל עצם שזה שזה פשוט סותם את השסתומים לא בדיוק עוזר למנוע (מן הסתם......
) זהו, פחות או יותר מה שאני יודע..... בבדיקה לפני קניה, עד כמה שאני יודע, לא קשה לגלות בעיה זאת, אם כמובן הבודק יודע מה שהוא עושה..... בכל מקרה, 46 יום למה? שחרור מהצבא? תאריך קניה? אני פשוט ידעתי בדיוק את התאריך המדוייק שבו אקנה את האופנוע (ב-10/04/200 זה קרה...) כך שספרתי את הימים לפני הקניה.....

טופי

New member
42 זו התשובה

לשאלה החשובה ביותר ביקום, שאלת השאלות. אז כן התשובה היא 42, השאלה היא כמה זה 6*7 אם זכרוני אינו בוגד בי.

טופי

New member
אמרו לי את זה בהקשר

לאופנוע שעמד מספר שנים ללא רכיבה כלל. ה46 זהו מספרו של ה"ולנטינו רוסי" AKA הדוקטור. אבל זה מספר הימים עד שאני אוכל לגשת לטסט על 500. נראה לי שהתכוונו לשמן איכשהו.

משקעים ?????????

היות וקולרגול לא נכח באותו דיון על איזה משקעים מדובר? משקעים בתא השירפה ? משקעים באגן השמן ? משקעים בראש הכותבים ? קולרגול ( אתם יודעים .. קידה וכיוצא בזה )

טופי

New member
טוב, הסיפור המלא

אני מתלבט האם לקנות אופנוע (GS שנת 90) עם 22K KM האופנוע עמד אצלי בחצר במשך שלוש שנים ככה שאני יודע שהקילומטרז´ אמיתי, אבל נאמר לי שיש בעיה עם אופנועים שעמדו הרבה זמן ללא הנעה או שימוש בגלל "משקעים במנוע" אין לי מושג למה זה רע אבל זה נשמע רע. השאלה היא איזה מידע יוכלו חברי הפורום לספק לי על התופעה...

טופי

New member
הקפצה

בגלל שההודעה נכתבה ביום כיפור יכול להיות שלא שמו לב. נו מישהו? אופנוע שעמד הרבה זמן מה הבעיה בו? חברים להתעורר, בבקשה? אוף אני הולך לישון

למעלה