משקל 2 ק"ג יכול לינוק ללא צורך בחלב שאוב?

2גוזלים

New member
משקל 2 ק"ג יכול לינוק ללא צורך בחלב שאוב?

שלום קרובת מישפחה שלי ילדה השבוע בביקור חולים בירושלים שם אמרו לה שכיוון שהתינוק קטן (נולד 2100 וירד ל2050) לא להניק אותו בכלל (אולי פעם ביום!) ולתת לו רק חלב שאוב. אמרתי לה שמה פתאום ונותנים חופשי להניק. אני את שלי הנקתי חופשי. אף אחד לא נתן לי שום הנחיה אחרת. היא אמרה שהוא יונק יפה (ילד שלישי שהיא מניקה) אבל רוצה לעשות מה שהרופאים אומרים שלא יפגע בילד. מה דעתכן? דבורה? שאלתי אותה מה היא מתכוונת לעשות בשבת- שאז לפי הדוסים המחמירים אסור לתת חלב שנשאב בשבת.... שאלה טובה!כמובן שלא היתה לה תשובה.

ochenta

New member
שלי הצליחו

ואפילו במשקל טיפה יותר נמוך. אז כנראה שאם הם בריאים, זה בהחלט אפשרי!

לפנות ליועצת הנקה

אבל מישהי מוסמכת עם המלצות ולעשות מה שהיא אומרת זה מה שאני הייתי עושה...

בהקשר זה יש בירושלים

את בתיה דיוויס שהיא בעצמה גם חרדית אם אני לא טועה ומנהלת קורס הנקה מקיף מאוד כך שאני די בטוחה שתוכלי להיעזר בה.אפשר לחפש את הטלפון שלה בגוגל. אגב האם רב לא יתיר לה להשתמש בחלב? לפי כל מה שאני שמעתי בהחלט אפשר להשתמש בחלב שאוב שנשאב בשבת- נראה לי שאפשר להשתמש בו במהלך השבת עצמה... בכל אופן בהצלחה

אני לא יודעת איך התשובות כאן יעזרו לך לעזור

לה כי נשמע שעל אף הנסיון שלה, היא בכל זאת בוחרת להקשיב לרופאים, אבל אחת הבנות שלי נולדה 2.200 ומעולם לא קיבלתי כזו המלצה, רק הנקתי...

ברלה10

New member
הנקתי מלא תאומים פגים ממשקל 1.900

לא ברורה לי הנחיית הרופאים, כדאי לשאול מה הסיבה התאומים שלי נולדו פגים בשבוע 34 1.900 ו- 1.400 בהתחלה רק שאבתי, אחכ הנקתי 3 פעמים בפגיה והשאר שאבתי חזרנו הביתה כשהקטנה הגיעה ל- 1.900 ומאז היו בהנקה מלאה ילדתי באיכילוב ועודדו אותי שכנגיעים הביתה הכי טוב להיות בהנקה מלאה ולא שאיבות כדי להבטיח הנקה ארוכה

למעלה