משקית ת"ש לפני גיוס?

משקית ת"ש לפני גיוס?

המשפחה שלי עומדת בתוך שבועיים לעבור לחו"ל.... אני נשארת כאן כדי להתגייס. סידורי מגורים כבר נערכו- אני אעבור לגור עם אבא שלי (לא ההוא שעובר עכשיו לחו"ל- ההורים שלי התגרשו ואמא התחתנה מחדש והקימה משפחה חדשה, גרתי כל חיי עם אמא והקשר עם אבא שלי הביולוגי ממש לא היה משהו, רק לאחרונה חידשנו שוב קשר) התקשרתי ללשכת גיוס כדי לשאול מה קורה איתי - אמרו לי שאני צריכה להפגש עם משקית ת"ש ולא פרטו עוד. אז שלחתי להם פקס ביום חמישי כדי שיקבעו לי פגישה עם אחת כזאת. אז הנה מספר שאלות: 1. היא תצטרך להפגש עם ההורים שלי לפני שהם טסים? כי זה עוד שבוע וחצי, ולפי ההכרות המעטה שלי עם הצבא עניינים פרוצדורלים כאלה מתנהלים באיטיות רבה ובטח שהפגישה לא תהיה תוך שבוע וחצי.... 2. האם אני זכאית לסטטוס של חיילת בודדה למרות שיש לי פה אבא שאני אגור איתו?... (לא יודעת אם חשוב לציין, אבל בעשר שנים האחרונות בקושי היה לי קשר איתו- וגם כשכן היה הוא לא היה ממש יציב... בנוסף הוא לא מרוויח משכורת מי יודע מה גדולה, ואני מניחה שבשלב מסוים זה ישפיע על שנינו.... כמובן שאמא תעזור טיפה- אבל עם כל הבלאגן של המעבר גם להם יש המון הוצאות ואי אפשר לדעת מה יהיה עם זה. 3. אם אוכר כחיילת בודדה- מהן ההטבות שבמצבי היוצא דופן אוכל לקבל? האם עדיין מגיע לי תלוש לשכר דירה אפילו אם אני מתגוררת אצל אבא שלי? 4. אם אני באמת אוכר כחיילת בודדה, או אפילו סתם עם בעיות ת"ש, זה יכול להשפיע על קבלה לתפקיד מסוים?.... תודה מראש!:)

mikeyy

New member
פני עם ההודעה הזאת ביום שני לפורום של AKA

ביום שני יפתח פורום פעיל בנושא ת"ש באתר AKA.IDF.IL/GIYUS אז כנסי לשם, פני עם ההודעה הזאת ותראי מה יענו לך. בהצלחה

למעלה