משפטים - עזרה...

משפטים - עזרה... ../images/Emo7.gif

שלום לכם בנות, (נראה לי לפעמים שאני הבן היחיד פה, אז אם יש גם גברים שלום לכם אחים גיבורים) אני רוצה לקנות חולצת טי-שירט ולכתוב עלייה משפטים ולהחליף באמצע החתונה (שיהיה יותר נוח מחליפה ועניבה) אני צריך את עזרתכם ואת הראש היצירתי שלכם במשפטיים יפים לרשום עלייה... בנתיים חשבתי על "אני פה בגלל אישתי" "היפה בלבן היא אישתי" ךמישהו יש רעיונות נוספים ?

miziluly

New member
אני עשיתי כזאת לבעלי לעתיד

כתוב עליה: "היפה בלבן זאת אשתי" מאחורה ומקדימה יש שלט צהוב כמו של נהג חדש וכתוב: "חתן חדש". הזמנתי את זה באינטרנט אם תרצה אשלח לך במסר את שם האתר.

חני 21

New member
הנה כמה...

אפשר שהאח של הכלה (כמובן שצריך שיהייה לה אח ושהוא יסכים..
) ילבש חולצה שיהייה כתוב עליה : כלב מי שנוגע באחותי (אפשר למצוא מילה יותר מעודנה..) והחתן ילבש חולצה שכתוב: נגעתי באחותו.. והנה קישור לשרשור עם המון משפטים... מקווה שתמצא משהו שאתה אוהב. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=153&msgid=64580374&FlagSybase=1

karinns

New member
אצלנו היה כתוב

מקדימה: "מהיום אני הגבר בבית" ומאחורה: "ואשתי מרשה לי להגיד את זה: כשהכל כתוב בשחור והמילים "גבר" ו"אישתי" כתובות בכחול ואדום.

אהבתי!!! הקראתי את המשפטים לחצי

והוא ממש התלהב... איפה עושים את ההדפסים?

בעלי הדפיס:

"אני פה בגלל אישתי" ושם את זה בסלוואו, וכל פעם שעשינו עוד חצי סיבוב ועוד אורחים ראו - נשמעו עוד צחוקים.

רונקלה

New member
אני הדפסתי וכולם נקרעו../images/Emo6.gif

חייבת לציין שזה רעיון מאבא של מישהי מהפורום...ששוב שכחתי את הניק שלה...

T i k t a k i t

New member
אבא שלה ליתר דיוק../images/Emo13.gif

שבסוף לא הכין שום חולצה ,למרות שכחולצה לאבי הכלה [=חם] הרעיון היה מאווד משעשע בעינינו.

למעלה