משפטים יפים.

CommandeRiker

New member
משפטים יפים.

טוב אז ככה , אני צריך משפטים כאלו יפים על אהבה... נו אתם יודעים נגיד: אני משהו את משהו ואנחנו ביחד משהו משהו כאלו דברים. אוקי? תודה.

קבלי-בהמון אהבה והשקעה!

אין דרך לאהבה,האהבה היא הדרך!
כשזה נוגע לאהבה:השכל אילם,הלב עיוור,וההגיון,לא מתפקד!
בלילה שלחתי לך מלאך,והוא חזר מהר מדיי,שאלתי-למה? והוא ענה שהוא אינו יכול לשמור על מלאכים אחרים...
אל תתני לנשיקה לטמטם אותך,ואל תתני למטומטם לנשק אותך.
אל תאהב את מי שאתה משיג, תשיג את מי שאתה אוהב
עד שהכרתי אותך,חשבתי ששוקולד, זה הדבר המתוק ביותר!
היתי רגיל/ה,הייתי נורמלאי/ת, התאהבתי בך,ותראו מה קרה לי?!
קופידון ירה לי חץ בלב הלב נפתח ובו נכתב אוהבת אותך תמיד אוהבת אותך לעד
בתוך שיגרה של יום עמוס ובלאגן יש לעצור מעט את הזמן ןלהגיד לאדם החשוב לך בעולם, חשבתי עליך היום,ככה סתם!
על ענן בשמים יושב קופידון מכוון את החץ בו יפגע ראשון כוון ופגע בלבי המשוגע והיום הוא חי ואוהב רק אותך
אמרו לי שיש מלאכים בשמים-לא האמנתי עד שפגשתי אותך!
אהבה היא כמו שעון ול שבו המח מתרוקן והלב מתמלא!
אהבה היא מפתח הקסמים הפותח את שערי האושר
אם לאהוב זה פשע,אני אסיר/ת עולם!
נשיקה היא תחבולה חביבה אותה עיצב הטבע כדי להפסיק את הדיבור כשהמילים הופכות מיותרות
כל דבר שקיים מתחיל במחשבה אז בואו נתחיל לחשוב על אהבה.
אהבה הגיונית היא שני מושגים סוטרים-כי אין כזה דבר אהבה הגיונית...
אהבה- הדבר היחיד שמכפיל את עצמו, כשמחלקים אותו לשניים.
אדם אכל בשביל חווה תפוח,בשבילך אני יאכל פרדס שלם!
אמרו לי שאין דבר כזה מלאכים,זה כנראה כי הם עדיין לא ראו אותך!
על ליבי חרוט: "אין כניסה" אך האהבה נכנסה ואמרה : "אני לא יודעת לקרוא..."
אהבה מפריעה ללימודים,אבל מהאהבה גם לומדים.
אולי בשביל כל העולם אתה סתם אחד אבל בשביל סתם אחת אתה כל העולם
עדים לנו כוכבי מרום לאהבה שהיא חלום והשמיים הוא העד שלעולם לא ניפרד
מי שיודע להגדיר אהבה-לא היה מאוהב!
אהבה היא סיפור מיוחד שלא קורה ביום אחד!
כתבתי את שמך במקום מיוחד לא על עץ אן חתיכה של בד כתבתי את שמך במקום עם רגש לא על נייר או סתם קרש כתבתי אותו במקום אמיתי כתבתי את שמך בליבי
לא משנה עינים כחולות,ירוקות,חומות או שחורות,בכל מקרה כמתנשקים-העיניים עצומות!
אני ואתה,אתה ואני,שנינו ביחד שילוב קטלני!!!
מפתח האהבה נמצא רק אצלך אל תחפש/י אותו אצל מישהו אחר
יש המון נוסחאות לאהבה, אבל אני ואתה זה הנוסחה הכי מוצלחת.
כתבתי את שמך על הכביש באה המכונית ודרסה אותו... כתבתי את שמך על הלוח באה המורה ומחקה אותו... כתבתי את שמך אל שפת הים בא הגל וסחף אותו..... כתבתי את שמך על ליבי והוא נשאר חרוט לתמיד!
כשהייתי בים, מצאתי דג זהב, הוא אמר לי לבקש 3 משאלות ואני ביקשתי: -שאהיה מאושרת -שאהיה מלכה -שאמצא אהבה איזו טיפשה הייתי, שביקשתי 3 משאלות שיכולתי לבקש במשאלה אחת, הייתי מבקשת אותך, היית עושה אותי מאושרת,אתה המלך שלי, אז זה אומר שאני מלכה, ואיתך...תמיד זאת תהיה אהבה!
טיילתי בין כל השבילים שבעולם אך לא טיילתי בשביל אחד חשוב מכולם, לא טיילתי בשביל לליבך, כי איני יודעת את הדרך.. הדרך שאהיה שלך.
אל תחפש אדם כמלאך כי אין אדם כמאלך! אך אם תחפש אדם כאדם אולי תמצא מלאך!!
יש אהבת אמת ויש אהבת עולם, אבל אהבתי אליך היא הגדולה מכולם!
פנים רבות לאהבה, אך הפנים שלך הם האהבה שלי !!!
אני משתגעת שאני לא איתך אני משוגעת שאני רואה אותך אני ישתגע רק בשבילך כי אני תמיד אוהב אותך
כמו שנרקומן שזקוק למנה כך אני זקוקה לך !
כל מי שאוהב מאמין בבלתי אפשרי
זה שאין מספיק מלים בעולם לתאר את אהבתי זה לא אומר שאני אפסיק לנסות...
אנחנו שניים שהם אחד שהם שניים שניים כדי ללכת יד ביד אחד כדי ללכת לאיבוד
לפעמים הדרך הטובה ביותר להגיד משהו יפה הוא במשפט קצר…………- אני אוהב/ת אותך!
בשיעור תנ"ך מתפלל לאלוהים לראותך, בשיעור ספרות חולם שאת הנסיכה, בשיעור אנגלית חושב עלייך בשפה זרה, בשיעור הסטוריה נזכר בך, בשיעור ספורט רוצה לרוץ עד אלייך, בשיעור גאוגרפיה מחפש אותך על המפה, בשיעור צרפתית מדמיין את הלשונות שלנו מתחברים, בשיעור ביולוגיה לומד את מגע גופך, בשיעור מתמטיקה סופר את הפעמיים שכתב את שמך... אוהב אותך-גם בשיעורים!
פירוש המילה-אהבה- א-אין הדבר ה-העומד ב-בפני ה-הרצון ----------- א-אימא ה-הבאתי ב-בחור ה-הביתה ----------- א-אין ה-הבנים ב-בלי ה-הבנות ----------- א-אני ה-הולך לבגוד ב-בך ה-הלילה (טוב משפט קצת מפגר-אבל לא נורא) ---------- א-אין ה-הבן ב-בלי ה-ה***(טוב-אסור לכתוב...אההמ)
-אהבה היא כמו- אהבה היא כמו תה - בהתחלה חמה אח"כ מתקררת אהבה היא כמו חשמל - לפעמים יש הפסקות אהבה היא כמו טיפקס - אפשר למחוק אבל תמיד ישאר סומנים אהבה היא כמו מיטה - בהתחלה קשה אח"כ נהיית רכה אהבה היא כמו פיצה - תמיד באה עם תוספת אהבה היא כמו חשמל - אם מחממים יותר מידיי יש קצר אהבה היא כמו מפת דרך - מסובכת אבל שווה אהבה היא כמו ריצה - אחרי כמה זמן מתעייפים אהבה היא כמו פשע מאורגן - אי אפשר לבצע אותה בלי שותף אהבה היא כמו נעל - בהתחלה לוחצת ואח"כ מתרגלים אליה אהבה היא כמו מכונית - בלי דלק לא זזה אהבה היא כמו מסטיק - אם לועסים יות מידיי נגמר הטעם אהבה היא כמו שיעול - את שניהם אי אפשר להסתיר אהבה היא כמו אנגלית - בהתחלה שפה זרה אהבה היא כמו חופשה טובה- נותנת נחת ללב אהבה היא כמו שוקולד- זה טוב עד שזה נגמר אהבה היא כמו מלחמה קל להתחיל קשה לסיים -הייתי מוסיפה עוד...אבל נהייתי עייפה! -עזרתי קצת??

ע ד י י י

New member
חחחח...אהבתי,יש לי עוד כמה...

אל תתנשקו בחדר מדרגות, האהבה אולי עיוורת,אבל השכנים לא:) א-ת מי אני אוהבת? ו-על מי אני חושבת? ת-ראה כ-תוב באותיות ברורות אותך!!!

וואלה....

חשבתי לכתוב את זה..... אבל אמרתי בטח לא לזה היא מתכוונת..... אז ויתרתי(על השכנים)

CommandeRiker

New member
אני מקפיץ , אבל אני צריך עוד כאלו

צריך. לא צריכה... בכל מקרה , זה מעולה אבל אתם מכירים עוד? תודה.

תקשיבבבב

לקח לי מלא זמן לכתוב את כל זה,ואני לא ידבר על הפעמים שזה נמחק והתחלתי מהתחלה..... אם יש לי עוד משפטים? אולי רק עוד 4-5....לא עולה משהו עכשיו... אם אני ימצא,יראה,ישמע וכו...אני יוסיף.... מצטערת בינתיים... ובבקשה

lara88

New member
וואי יש לי טונותתתת חח

I believe in you You know the door to my very soul You're the light in my deepest darkest hour You're my saviour when I fall And you may not think that I care for you so i say: b-a-b-y i l-o-v-e y-o-u... Crazy, but that's how it goes Millions of people living as foes Maybe it's not to late To learn how to love And forget how to hate And How Can I Stand Here With You And Not Be Moved By You Would You Tell Me How Could It Be Any Better? Darling, do you feel, there is a storm coming our way The burning light between us is already starting to fade The fire in our hearts is smothered by the rain and the crimson flame of passion turns into something gray Most girls want a man with the bling-bling Got my own thing got the ching-ching I just want real love Most girls want a man with the mean green Don't wanna dance if he can't be everything that I dream of a man that understands real love I'm the light when you can't see. I'm the air when you can't breathe. i'm that feeling when you can't leave אנחנו כבר הרבה זמן לא עושים אהבה,אנחנו מזדיינים,"אנחנו כבר הרבה זמן לא נרגעים ומעשנים ,אנחנו מעשנים ונרגעים ,אנחנו כבר לא קונים דיסקים,אנחנו מורידים מהאינטרנט, אנחנו כבר לא עוצרים להבין ת'דרך,אנחנו רצים קדימה כדי להגיע למטרה אנחנו לא מלטפים,רק דוחפים,אנחנו לא נושמים ,רק לוקחים אוויר כבר הרבה זמן שאנחנו לא חיים..רק קיימים" אנ'לא יודע, אנ'לא מבין מה קורה לי מסתבר שאני לא חוזר לא נראה לי רק ללכת מכאן למתוח עוד יום לנעול את הזמן אנ מנסה לנשום ואיך אתם בסוף תבכו אנ'לא בורח פשוט כואב לי לסלוח מסתבר שאני לא בוחר מה לשכוח :/ And I dont want the world to see me Cause I dont think that they'd understand When everything's meant to be broken I just want you to know who I am. Where the river cross Crosses the lake Where the words jump off my pen And into your pages Do you think Just like that You can divide this You as yours Me as mine To before we were us... I hate the way you talk to me,and the way you cut your hair i hate the way you drive my car,i hate it when you dare i hate your big combat boots,and the way you read my mind i hate the way that justice always with you i hate it when you lie i hate it when you make me laugh,and more when you make me cry i hate it when you not around me,and the fact you didnt called but more then all i hate the fact that i dont hate you at all לימדו אותי בשנה יש 365 ימים בשבוע יש 7 ימים ביום יש 24 שעות בשעה 60 דק' בדקה 60 שניות אבל לא לימדו אותי ששניה אחת בלעדיך היא נצח Don't try to look so wise Don't cry cause you're so right Don't dry with faith or fears cause you will hate yourself in the end And tell me now How do I live without you I want to know How do I breathe without you If you'll ever go How do I ever, ever survive How do I, how do I, oh how do I live..? עכברים בלוֹנדיניים תוֹמכים במאבק נגד השחוֹרדיניים. חבר אמיתי זה מי שנותן לך דף מהמחברת אפילו שהוא עבר את האמצע This love is unbreakable It's unmistakable And each time I look in your eyes I know why This love is untouchable A feeling my heart just can't deny Each time I look in your eyes Oh baby, I know why.. Now I toss and turn, cause I'm without you, How I'm missing you so bad Where was my head? Where was my heart? I find myself in the dark I lie awake I drive myself crazy,Drive myself crazy, thinking of you If you can't wake up in the morning Cause your bed lies vacant at night If you're lost, hurt, tired or lonely Can't control it, try as you might May you find that love that won't leave you May you find it by the end of the day You won't be lost, hurt, tired and lonely Something beautiful will come your way I doubt therefore I might be שה זאני מתבלבלת בין השי"ן לזי"ן לא אומר זאני טיפזה. סתם שונה. Everything's so blurry, and everyone's so fake and everybody's empty, and everything is so messed up... don't hate me because i'm beautiful, hate me because your boyfriend thinks i am The HARDEST thing to do is watch the one you love, love somebody else כל צעד שלך חורט בי עוד קו של אושר ודאגה החבל שלנו קיים גם אם בלתי נראה. אל תתן לי להפסיק להתרגש אל תלך מבלי לחבק אותי חזק שיישאר לי עד הפעם הבאה אם הייתי יכולה הייתי מתחילה הכל מהתחלה. מסתכלת עליך ואתה נס בן אדם שלם שלי וכבר קצת לא. רוצה להצמי כנפיים שאוכל לפרוש אותן עליך תמיד ובעולם שרץ קדימה לעצור עבורך את הזמן או אולי עבורי. ואם לפעמים אזיל דמעת התרגשות אנ בטוחה שהיא תחדור לאדמה ומשהו טוב יצמח משם רק מלחשוב עליך הלב מתמלא ברסיסי אושר והחיוך קובע לו מקום בפניי I will bend my sword against the world I will push on through In spite of you אני שקוע בנסתר שבך, אוהב מה שגלוי אני עבד לחוכמה שלך ואין בך שום שפוי

lara88

New member
יש שם משפט אחד שהוא לא...

ממש קשור, חח אז אל תשימו לב =)

למעלה