משפחת פייגנבוים.

RastaCam

New member
משפחת פייגנבוים.

שייע פייגנבוים, שזכה לקבל את משרת מאמן הפועל ת"א, אימן בצפרירים חולון במשך 2 קדנציות, בשתיהן הגיע לאחר פתיחת העונה - ועזב לפני סיום העונה (תוך שהקבוצה יורדת ליגה...) שייע עמד על הקווים בחולון במשך 38 משחקים, מהם ניצח 5... ב 26 משחקים תחת שרביטו - הקבוצה הפסידה... הפועל ת"א היא המועדון ה-14 אותו הוא מאמן...(ללא שום תואר...) רונן פייגנבוים, בנו, שיחק בצפרירים חולון 120 (!) משחקים, במשך 4 עונות, ולמעשה "החסיר" רק 11 משחקים במשך כל התקופה. רונן פייגנבוים שיחק בצפרירים חולון כבלם אחורי, כקשר אחורי ואפילו כחלוץ וכבש 8 שערים! ב 120 הופעותיו היה שותף ל-15 נצחונות 22 תיקו ו-57 הפסדים...(ו-3 ירידות ליגה...) בתחילת שנות ה-2000 נחשב רונן פייגנבוים ל-סמל של צפרירים חולון ולאחר הירידה מהליגה הלאומית אף הודיע כי ישחק בקבוצה גם בליגה הארצית! אך ברגע האמת, בתחילת עונת 02/03, עזב להפועל ירושלים מספר שעות לפני שהוחלט על "הקפצת" צפרירים חולון בחזרה לליגה הלאומית על חשבון הכח ר"ג... מכבי אחי נצרת היא הקבוצה השמינית בקריירה שלו...

שחר A

New member
אני זוכר דווקא את עונת הירידה הלפני

אחרונה .. רונן נתן את הנשמה ומשחק שזכור לי במיוחד נצחון במכתש 3-1 עם שני שערים שלו וריצה אל האבא ביציע בכל מקרה .. בהצלחה מחר

MikeTyson

New member
סתם קקות !!! גם רונן וגם שייע

עוד רונן איכשהו בסדר אבל איך שהוא ברח מצפרירים לא נשכח ולא נסלח! שייע בכלל פלצפן לא קטן והכל קומבינות אצלו גם עם הבן. לא הסתם הפועל תל אביב הביאו מאמן שתמיד נלחם נגד הירידה, כי הם עומדים לרדת !!

שייע מוריד ראת הפועל ליגה

סלחו לי אבל הוא לא מאמן כדורגל הוא מקסימום יכול למכור סמבוסק עם ביצה

Hezi The One

New member
../images/Emo45.gif

שייע מאמן גרוע מאוד...ד"א אבא שלי גיבר איתו (הם חברים לצערי) ושייע די בטוח שהוא יעלה את הפועל לצמרת...אני חושב שמחר הוא מפסיד

סטסי

New member
אל תגזימו !!!

סה"כ תפקיד מוכר הבייגלה שמור למשפחה ששמה מים בקטשופ,מוכרת נקניקיות לפני הספירה,נעמדת לפנייך בכל הזדמנות וצועקת באוזן:"שתייה חמה,גרעינים...." אותה משפחה "בעלת כבוד" של דפקטים:אחד עם "הרבה שיניים",אחד מזליל ריר,אחד עם משקף 21 אינץ' שצועק:"עוזי תן לילד עודף,קדימה עוזי יש לחץ" ויש להם עוד כמה סנג'רים...אני מאמין שתוך כמה שנים שייע יוכל להתקדם לממלא המים בקטשופ(עם קצת פרוטקציות). לסיום משפט של ישראל סוחר:"שייע מייא קייע"

Hezi The One

New member
../images/Emo6.gif

לא מה אבל לא היית במשחק השבוע...הם הביאו מגפון ב-2 שקל וההוא עם המשקף התחיל להתלהב ולדבר "המזנון פה, המזנון פהההה"

למעלה