משפחת סמואל מדהימה

• פותח הנושא tau13
  • פורסם בתאריך

tau13

New member
משפחת סמואל מדהימה

כפי שסיפרתי לכם, אתמול שלחתי הודעה ליוסי סמואל על בעית התוקפנות של באנג'י. שלחתי את ההודעה בערך ב11 בלילה, וכבר ב-9 בבוקר היום, אשתו התקשרה לשוחח עמי, ואמרה כי אני יכולה להגיע עמה אליהם ללא תשלום לקבל הדרכה, וכי יוסי ישוחח איתי בהמשך היום. מדהימים לא?

Kewen

New member
../images/Emo45.gif אולי יוסי יכבד אותנו בנוכחותו

בפורום! נשמח לסוללה חזקה של מאלפים כל כך מוכשרים בפורום!

tau13

New member
אני אדבר איתו עוד מעט ואומר לכם

מה יש לו לומר. דיברתי עם אמא שלי היא מסכימה שניסע אליו ביום שישי! אבל בינתיים היא לא השתכנעה שהכלבה צריכה להיות בתוך הבית. אני דורשת הברבה מההורים שלי, זה הבית שלהם ולא שלי! ובאנג'י שובבה מאוד וגדולה.

tau13

New member
טוב דיברנו

הוא אמר שיש לעשות לה תיקון, ושאולי אצטרך להשתמש בקולר דוקרנים
בכל מקרה הוא רוצה שאני אגיע אליו, כדי לראות אם בכלל אפשר לפתור לה את הבעיה... לא מעודד במיוחד אבל נראה.

katam

New member
צודקת. אני מאד אשמח. tau13 תדברי

איתו על כך. בהצלחה חיבוק אורלי

tau13

New member
בינתיים לא אמרתי לו דבר על כך

אבל אדבר איתו ביום שישי אני מניחה. קיוויתי שהוא בכל זאת ייתן לי איזהשהו פתרון דרך הטלפון.
האם אני אמורה להתקשר למאלף שלי על בעיות כאלה שצצות ללא תשלום נוסף?

katam

New member
לדעתי כן. כמו שלפעמים מתקשרים

לויטרנר הקבוע לשאול שאלה. בכל אופן כאשר אני פעם ב.. מתקשרת לויטרנר שלנו לשאלה קטנה הוא לא לוקחת כסף אורלי

Noaal

New member
רצוי גם שתנהלי איזה רישום

בשבילך מה באנג'י עשתה, מתי, למה (האם היה משהו ש"גירה" אותה) ומה עשית עם המאלף (וגם כל תגובותיה אליו) בכדי לספר לסמואל. טוב, שאת הולכת לחוו"ד שניה, עם זאת, תזהרי מעודף חוו"ד (הפורום, כמה מאלפים, דברים שקראת לבד וכו').

tau13

New member
בזמן האחרון היא עושה פקודות לא רע

אבל "ארצה" גורר ביס. בהתחלה זה סימון תוך כדי ציוץ, אחר-כך קצת יותר, אחר-כך היא קמה לגמרי ומתחילה להשתגע לה. בדרך כלל אני מנצחת ע"י זה שאני דוחפת אותה לארתה דרך השכמות כפי שהראה לי המאלף. כשהיא כבר עושה ארצה, זה תמיד ארצה בהכנעה, על הצד. אני אומרת לה "שוב" ארצה ואז היא מתיישרת. היא עדיין לא עשתה ארצה כמו שצריך ובלי קרב אפילו פעם אחת, אבל לאט לאט. מחר שיעור נוסף.

למעלה