משפחת הפורום היקרה

משפחת הפורום היקרה ../images/Emo24.gif

חזרתי לא מזמן מטיול בירושלים יחד עם רעות והכיתות הבוגרות בית ספרה.טיול חוויתי מהמעלה הראשונה.לראות את הילדים האלה מנשקים את האבנים.תוחבים פתקאות עם ציורים שלהם ועם כיתוביות שלהם.רבותיי אין מעמד מרגש יותר מזה.ואחר כך עלינו להר הצופים ושם הילדים עשו מסכת עם שירים על ירושליים וחידון.רבותיי פשוט בא לי לחבק אותם אחד אחד.ואם כבר ירושלים לקחתי יוזמה כמו שאני עושה בכל פעם וקודם כל שמתי פתקאות ברכה לכל ההורים והילדים שאותם אני מכיר פה בפורום.כמו כן ארגנתי תפילה לבריאותם של אסף הקטן בנה של סימה שלשמחתי מצבו הוטב.וכמובן לאחינועם המתוקה בתם של אוריאל וגלית.אני תפילה שהפתקאות גם שלי וגם של כל התלמידים,התפילה,המעמד המרגש,הכותל המערבי.ירושלים.יסייעו ולו במעט כדי לתת יותר בריאות לילדינו.מעט יותר אושר לנו.ובכלל שיהיה מעט פחות לחץ. מחבק אתכם בהרבה אהבה.ומי יתן ותפילתינו תישא פרי אהרון שחזר עייף אך מאושר מאין כמוהו

אהרון, כמו תמיד, הרגישות שלך וכל האהבה שלך

לילדים המיוחדים שלנו כל כך נוגעים ללב, הלוואי שתפילותייך ותפילות הילדים הזכים, ששמו ציורים בכותל, יגיעו לאן שזה צריך להגיע ושכולנו נהייה בריאים ומאושרים

מיריאל1

New member
אהרון- כבר אמרתי לך שאני מתה עליך../images/Emo23.gif

אהרון נשמה שלי, שוב התיאורים שלך מחממים את ליבי. מתרגשת איתך... ושוב מודה לך על הכל!!! נשיקות מירי

minkosh

New member
../images/Emo140.gifאהרון יקר../images/Emo140.gif

מההכרות המעטה שלי עימך פה בפורום אני מוכרחה לציין שאתה בן אדם עם נשמה ענקית. אני בכל פעם נהנית מחדש לקרוא את ההודעות שלך מכיוון שבכל הודעה יש משהו ממך וזה אומר המון אהבה ונתינה לזולת ללא הבדל בין צבע , מין , לאום, וגזע. אתה בן אדם נדיר. וזו זכות להכיר אדם כמוך. אני מרשה לעצמי להודות לך בשם הילדים המקסימים שאתה עובד עימם, מכיוון שאנשים כמותך זה בדיוק מה שהילדים הללו צריכים. חזק ואמץ.

אוסנת14

New member
אהרון אתה מדהים חזק ואמץ

כל הכבוד על היוזמה המחשבה והאירגון עלה והצלח בהמשך דרכיך אמן ואמן וכל תפילותיך יתגשמו לטובה ומי יתן וילדינו יבריאו אמן אמן ואמן אוהבים אותך חזק ואמץ

אהרון אתה לא מפסיק להפתיע../images/Emo24.gif

אמן שיתגשמו כל המשאלות והבקשות של הילדים ושלך ותודה שלא שכחת אותנו ....חיה

למעלה