משפחת אונגר - מצאה אותי

חוה3

Member
משפחת אונגר - מצאה אותי

כפי שכבר כתבתי וראיתם בדף כאן למטה, עברה עלי התרגשות גדולה ביממה האחרונה. חשבתי שלא אוכל לכתוב אך הצלחתי לכתוב לבסוף. ולסיפור: בן משפחת אונגר ששוטט באינטרנט בחיפוש אחר אונגר הגיעי לויקי הגנאלוגי ומצא שם פרטים על סב רבו ישעיהו אונגר שהוא בן דוד ראשון של סב רבי מאיר אליהו אונגר. רוצה להודות לארנון הרשקוביץ על הסיוע והעצות, לקרמרוצקי שאפשר באדיבותו את הקמת המיזם הגנאלוגי והעמיד את משאבי השרת לטובת כולם ולzogu על שבאמצע הדרך עוד מזמן מזמן הביאה לכאן לפורום קישור למסמכים מטרזין, המון המון תודה לכולכם

שמחה מאד איתך!

שמחה מאד מאד בשבילך. אבל, ואבל גדול - נפלאו הדרכים והאפשרויות. איני יוכלה להפיק מהwiki דבר וזה לאחר המון ניסיונות. ואני אפילו איני מבינה איך הגעת לאן שהגעת, במציאה הזו. קוראת שוב ושוב והכל נדמה לי כ"עוורון" מוחלט. בעיקר משום שאני מבינה, עפ"יר....איך מגיעים לתוצאות, וכאן... נאדה. חג שמח, לאה

אין ספק ש"ויקי" קשה יותר מ"פורום"

אך האם לפני זמן לא רב חשבת ש"תשחי" במימי הפורום כשם שאת עושה היום? מסופקתני (אין כאן נימה של זלזול, חלילה, את הרי מכירה אותי ואני מכיר אותך
)... מערכת הויקי אכן דורשת הסתגלות, ואחד הרעיונות המקוריים שלי היה, לאחר הפצת הבשורה הראשונית, לארגן הדרכה בנושא. שלב ההפצה נמצא די בשיאו, ואולי קצת אחרי השיא (אחרי הצגה בכמה וכמה סניפים של חג"י ולפני עוד כמה הצגות בסניפים אחרים של חג"י ו - JFRA ישראל). מי שמוכן לסייע בארגון של יום הדרכה על הויקי (אליו יוזמנו כל חברי הקהילה הגנאלוגית מכל רחבי הארץ) - מוזמן לפנות אליי במסר אישי, ויחדיו אולי נוכל להגשים את החלום הזה. ארנון

חוה3

Member
לאה תודה רבה וסיפור קטן

כשהתיישבתי בפעם הראשונה מול ויקי , הרגשתי חוסר אונים מוחלט (ויש לי ידע בשפת HTML -השפה שכותבים בה אתרים ). ויקי בנויה בחלקה על שפה זו, עם תוספות שמקלות על הכתיבה. נ.ב - HTML ניתן ללמידה במספר שיעורים מועט . המשך... עברו יומיים וניסיתי לכתוב משהו בויקי, אבל כל פעם שניסיתי לשמור את הכתוב, קיבלתי מסגרות "מוזרות"
..והתייאשתי. רק לאחר שארנון הסביר לי בטלפון שהמסגרות נוצרות מתו אחד קטן שנכנס פנימה הבנתי.... בהמשך לאט לאט למדתי עוד פרט ועוד פרט. רוצה להגיד שנכון, האתר נראה מפחיד ומסובך, אך זה הכל עניין של תרגול. השלבים הם שני שלבים נוספים יותר מאשר כתיבה בוורד עם תוספת של קישורים שאפשר ללמוד במשך הזמן . העיקר הוא הכתיבה ולא החלק הטכני. תמיד יהיה מי שיכול לעזור להשלים את הקישורים או התבניות. המון המון תודה על הברכות החמות

אני מתרגש ביחד איתך../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

חוה, את יודעת הרי שעקבתי אחר התפתחות העניינים מן הרגע הראשון, החל מן ה"רמז" הראשון שנשתל בויקי, על ידי אותו משתמש אלמוני, ועד ליצירת הקשר עמו. קודם כל, אני שמח על פתרון התעלומה. אני צריך לעשות קצת סדר במחשבות, על מנת להבין מהם הלקחים מן הסיפור הזה, ומה, בסופו של דבר אפשר אותו. אני בטוח שזהו מקרה בולט המדגים את היכולות של הטרנד לו נהוג לקרוא Web 2.0. יש כאן משהו יסודי, אשר חורג מעבר לשימוש המקובל ברשת, אך אני צריך עדיין, כאמור, לחשוב קצת מהו בדיוק הדבר הזה. ארנון

חוה3

Member
תודה על הברכות החמות והסבר נוסף

אתה רואה באיזה שעה אני עונה, עדיין מתרגשת. מכיוון שמתמטיקה ואני לא חברים, לא כל כך מבינה למה כוונת בדבריך, לגבי המחשבה "מהו בדיוק הדבר הזה". אבל... לכן אתה המומחה לעניין ובטוחה שתגיע למסקנות המתאימות.
החיפוש שנעשה היה בעזרת גוגל בהקשת השם "ישעיהו אונגר". התוצאה הראשונה שמתקבלת היא הדף בויקי על שמו. המון המון תודה שוב

למעלה