משפחתון עם הפרשי גילאים גדולים....

משפחתון עם הפרשי גילאים גדולים....

ביתי אמורה להכנס שבוע הבא למשפחתון(מטעם העירייה) והיום גיליתי שלמרות שאמרו לי שהילדים יהיו פחות או יותר באותו הגיל לא כך הדבר... 2 ילדים בני כ3וחצי חודשים ילד בן 8 חודשים עוד ילד כבן שנה והבת שלי--בת שנה ו4!!! העניין הוא שגם אין לי ככ מה לעשות בנידון כי הגנים האחרים באזור כבר בתפוסה מלאה... ככ חבל לי כי הבת שלי יחסית מפותחת לגילה עם תפיסה יפה
. אני חוששת שמכיוון שאין עוד ילדים בגילה הגננת לא תטרח מספיק בשביל תעסוקה הולמת--בעלי טוען(הוא האופטימי) שכך יהיה לגננת יותר זמן לבת שלנו כי שאר הילדים מצריכים פחות יחס.... זקוקה לעידוד!!!

גנים

אני באופן אישי אוהבת שהילדים שלי הם מהגדולים ולא מהקטנים בגן ובעלך צודק - פעוטה בת שנה וארבעה חודשים היא תקשורתית יותר ואפשר לשחק איתה במשחקים מורכבים יותר מאשר עם הקטנטנים. השאלה היא מבחינת המקום האם הוא מתאים לגילה והאם יש בו גירויים מתאימים לגילה - חצר עם משחקים ומתקנים משחקים ס]רים שולחן שאפשר לשבת לידו לזמן האוכל ולתרגל הרגלי אכילה שירותים קטנים לזמן הגמילה וכד'. אם המקום מאים לגיל של ביתך ויש 2 מטפלות על כמות הילדים שהיזכרת נשמע לי בסדר גמור

חשבתי שעל 5

ילדים צריך מטפלת אחת. שירותים קטנים לא עקרוני לי כי ממילא אני לא מתכוונת לגמול אותה כרגע ולשנת הלימודים הבאה היא כבר תלך למעון אחר.... מה שאני מקווה זה שלמרות שיש רק ילדה אחת שמצריכה התעסקות מורכבת יותר המטפלת אכן תטרח לעשות זאת.....

אם בנוסף שלמטפלת יש מישהו אחר שמבשל

מנקה וכד' גם בסדר אם מדובר על מבוגר אחד בלבד בכל המבנה לי זה נשמע בעייתי במיוחד במקרה של מצב חירום

למעלה