משפחות ברוכות ילדים

בת-עמי

New member
משפחות ברוכות ילדים

רציתי להזכיר לכם משהו שמהילד הראשון מקבלים קצבת ילדים ועל כל ילד עוד הגיוני מאוד שמשפחה עם 6 ילדים תקבל יותר ממשפחה עם 2 ילדים יש לי בת דודה חילונית גמורה שמאמינה שהאדם נוצר מהקוף ויש לה חמשה ילדים ועכשיו היא בהריון עם שלישיה שאמורה להיוולד עוד מעט והיא אמרה לי ``בת-עמי את יודעת רק עכשיו אני מבינה כמה צריך את העזרה הזאת`` כמה שבן-אדם בטוח שהוא יכול כלכלית לגדל הרבה ילדים לפעמים הוא טועה או משהו משתבש והוא מקבל תמיכה דבר הגיוני ויפה וגפ חילונים מקבלים אותה

all

New member
אין ספק, הבת-דודה שלך

יצאה מהקוף. ואולי אולי עוד לא יצאה ממנו בכלל. עכשיו אני יעביר חוק שכל מי שנוסע בסוברו 87 זכאי לקבל עזרה עד שיגיע לסוברו 2001, אגש לחנות אקח את האוטו ואומר למוכר. אתה יודע זה ממש נחמד שעוזרים לבן אדם להגיע לסוברו 2001. את מצחיקה בת-עמי, בוודאי שזה נחמד, תמיד כשנותנים לך כסף בלי שום סיבה מוצדקת זה נחמד. אבל בן אדם שלא רוצה להיות נטל על החברה, הולך לאן שצריך, עושה הפלה ולא יושב לאחרים על הצוואר ומוצץ את הדם שלהם. למה שאני אשלם מזונות לילדים שלא אני עשיתי אותם? מה הקשר ביניינו? מה אני חייב לבת-דודה שלך? מה עשיתי לה רע?

eliasys

New member
לי יש שלושה ילדים

ואנו לא מתכוונום להוסיף. אני רוצה לגדל אותם בכבוד בכוחות עצמי מבלי להושיט את ידי לא לביטוח לאומי ולא לדודה המליונרית שלי. (אין לי דודה מיליונרית) אני רוצה שהילדים שלי יבינו כי עבדתי מאוד קשה בשביל הכסף שאני מרוויח. רך כך הם יבינו שהם לא צריכים לחפש את הכסף בקלות. אגב, אני רוצה מאוד מאוד ומקווה שהם ינסו להגשים את חלומי, שכולם ילמדו מקצועות טכנולוגיים. לא רופאים ולא בטיח`, למרות ששני הגדולים יכולים ללמוד כל מה שהם רוצים כי הם מחוננים. השלישי יש לו עוד זמן בינתיים הוא אלוף בלבלגן את הבית. נראה לי שהוא יהיה בסוף שיפוצניק אם ימשיך כך. ועכשיו ברצינות, אני מאוד גאה בכך שיש לי ילדים כאלה שמבינים שכשהם מבקשים משהו הם צריכים לחשוב עליו גם אם יש לי את כל האמצעים להשיג להם אותו.

שמבלולה

New member
אתה לא מבין??

א. על כל ילד מקבלים קיצבה. בדיוק כמו שלך יש 3 ילדים ואתה מקבל עליהם קיצבה (ולא לכיס האישי שלך, אלא לטיפול בהם), כך מגיע קיצבה על כל ילד גם למשפחה עם 6 ילדים, או 10 או 15. ב. אתה באמת סבור שבמספר ילדים קטן יותר הילדים מקבלים חינוך טוב יותר?? זה פשוט לא נכון. החינוך תלוי רק בהורים טובים - יש משפחות מרובות ילדים, עם חינוך נפלא, ובאותה מידה משפחות עם קצת ילדים שמקבלים חינוך גרוע. וכמובן שיש גם את המצב ההפוך. כי החינוך לא תלוי בכמות, הוא תלוי באיכות.

eliasys

New member
אני סומך רק על עצמי

את חושבת ש 600 השקלים שאני מקבל מביטוח לאומי זה מה שמחזיק אותי בחיים? ואם היית מקבל יותר הייתי עושה יותר ילדים. לא ולא. אלוהים ברא לאדם שכל והוא צריך להפעיל אותו לפי שיקול ולא רק ללכת אחרי מצוות כתובות (פרו ורבו). בורא עולם חנן אותנו בשכל וזה הדבר היחיד המבדיל בין האדם לחיה.

all

New member
יש אמרה רוסית האומרת

תגיד לטיפש להשתחבות לאלוהים - הוא יפוצץ את הראש שלו עד שימות. בדיוק ככה החרדים, אלוהים אכן אמר פרו ורבו, אבל זה היה כשהיו בערך 100000 איש בעולם. הוא בחיים לא אמר פרו ורבו עד שהאדמה לא תוכל לטהר את הזבל שאתם מייצרים, הוא בחיים לא אמר פרו ורבו עד שתהפכו את העולם הזה לקן-נמלים אנושי.

eliasys

New member
יש לי עוד פירוש

פרו ורבו, לדעתי, למרות שאני לא רש``י הוא להתרבות על מנת שלא ייכחד המין האנושי.

all

New member
המין האנושי?

בינתיים הוא מכחיד את הכל (העולם)וממש רחוק מלהיכחד. רק שאיננו מסוגל להבין שברגע שיגמור להכחיד את הכל (העולם), גם הוא ייכחד.

בת-עמי

New member
זה ממש לא רק המוצווה

אתם צריכים להבין משהו כמשמישהו מביא לעולם 10 או 13 ילדים הוא מביא אותם מתוך מחשבה שהוא יוכל לטפל בהר מבחינה כלכלית ולפעמים הענינים קצת מסתבכים וזה הופך להיות קשה ואי אפשר על כל דבר כזה להוציא ילד לאימוצץ כי זה דבר קשה תהליך האימוץ(יש לי אח מאומץ) אז בגלל זה עוזרים מקבלים קצבה על כל ילד נוסף שנולד ולפעמים מקבלים עוד תקציבים

all

New member
הוא אמר את זה

כשזה היה הדבר הנכון לעשות, עשינו את זה וצריך להפסיק עם זה. ובשביל זה הוא שלח לעולם אמצעי מניעה, רפואה והפלות. למשל כשאת רעבה, את אוכלת, מתמלאת ומפסיקה לאכול, את הרי לא אוכלת לנצח, בכלל שפעם לפני כמה ימים היית רעבה. תראי אלוהים הגדול שברא את הטבע, ייצר אותו כך שיהיה מאוזן, כל חייה שמתרבה מעבר לכמות הנכונה הדרושה מסוגה, מדוללת ע``י הטבע בעזרת הטורף שלה, העדר מקורות מזון מספיקים העדר מקורות מים וכו`. לאדם שנמצא בשיא הפירמידה הזו, אין טורף שיוכל לדלל אותו ועל כל הקשיים הוא מתגבר ע``י טכנולוגיה - מזגנים בסעודיה ותנורי חימום באלסקה וכו`. רק דבר אחד ניתן לאדם ע``מ לווסת את הכמות שלו על פני העולם - מוח. מוח שאמור להראות לו שהוא הולך להשמיד את כדור הארץ אם יימשיך להתרבות ולזהם את העולם וכך להשמיד את עצמו. באירופה סין וארה``ב כבר הבינו את זה. אפריקה הודו וארצות ערב (כולל חרדים דתיים) עוד לא. חלק מהמדענים טוענים שבקצב הילודה הנוחכי, נותרו לעולם פחות מ-100 שנים. אם העולם במשך מליוני שנים התחמם ב-5 מעלות, הרי שבעקבות מאה שנות תעשיה ו-50 שנות אנטיביוטיקה, הוא הגיע לכך שכיום הוא מתחמם בכמעט 1 מעלה בשנה, את מבינה מה זה אומר?

למעלה