משעמם לי....מי פנויה לוירטואלי??

ירון033

New member
משעמם לי....מי פנויה לוירטואלי??

היי.. מה קורה אאיתכם בגשם ובקור?? אני תמיד אומר שקר לכם...תחשבו על אהבה סקס והמון המון נשיקות רטובות... כך גם יהיה לכם חם וגם תורידו אולי כמה קלוריות אחרי ארוחת הצהריים.... אז מי פנויה לפטפט.....?? או להוריד כמה קלוריות יחד?? ירון

ירון033

New member
להוריד......תחליטי את איך!!!../images/Emo25.gif

להוריד מעט קלוריות.....תוך כדי .... תחליטי לבד.... מה בא לך??

נ'שה סיכום קצר ../images/Emo13.gif

היה לכם יום מעניין. התחיל בשלג, המשיך בשוקו בטיפים על את מי כדאי להבין ואת מי לא (מובאתה של נסיכתי) כמה מומלץ להבין וכמה לא(מובאתה של קרימושיתי, ויש לציין, הילדה מפנימה) וממשיך בשירפת קלוריות רטובה? ז'תומרת סקסית?! מעניין איך היום הזה יסתיים. נראה כאילו השמיים הם הגבול. ושלומכם אנשימים??? געגעתי. (תיכף עפה לעוז..במקום אתמול)

ירון033

New member
אז ממשיכים מפה?.

אז איך ממשיכים מפה......?? עדיין משעמם..... אתם באמת מתחת לפוך כבר עכשיו?? עושים אהבה ..?? ישנים?? או סתם ........ביד?? מתחיל להתחמם פה דרך אגב...... ירון

חחחחח כן ביד...

בעצם לא צריך לעשות כביסה עם כל הגשמים... ממילא אין איפה לתלות... (שונאת מייבש)

../images/Emo24.gif מתוקה

יש רגעים של אושר לירקה בשבילם כדאי אפילו לסבול! נשבעת עוד תראי!

אל תישבעי...

אני יודעת... רק חבל שאושר זה דבר ריגעי.. ולא מצב נתון... אבל אל דאגה.. אני לא מאלו שלא נחים.. עד שימצאו את האושר הקבוע שלהם.. אם רק היו יודעים שאין כזה דבר.. <עוז אל תתיחסי אלי! היום אני במצב רוח פילוסופי>

לו האושר היה קבוע

לא היית חשה בו, ולכן לא היית מאושרת פילוסופיה אמרת? קיבלת! האושר חייב להיות יחסי, ולכן, כדי שיהיה למה להשוות צריך להיות גם אומללים קצת וקצת נאחס גם וגם טיפה נחמד וקצת שמח ואז... טיפות של אושר כדאי, לא?

מסכימה איתך לגמרי..

כמו שהגבתי היום לגזוזית... שאפילו את הרע אני אוהבת... כשהוא נגמר.. מגיע הטוב...

למעלה