משעמם לילד-מה עושים

יפעת 27

New member
אז ככה:

א. אוהל בלונים/כדורים (אתם יכולים להשאיל את שלנו לתקופה) ב. יובל בא איתי - יושב לידי כשאני שוטפת כלים, אח"כ עובר איתי לחדר כשאני מקפלת כביסה וכו', תוך כדי אנחנו מדברים ושרים. ג. אני שמה מוסיקה (של גדולים) ורוקדת איתו (אח'לה ארובי) ד. מחליפים אווירה - נניח אם היינו בסלון אז עוברים לחדר שלו ולהפך. ה. משחקים עו אוכל - במבה/ביסקויט/קשה של לחם, אפילו אם הוא לא רעב זה מעסיק אותו... ו. כשהוא היה יותר קטן והיה יושב ב"פינת משחק", הפינה כל הזמן הייתה עוברת מקום. ז. הצעצועים מוחלפים כל יום, כלומר יש קופסה ובה כל הצעצועים וכל יום מחליפים בינהם. זהו זה מה שעולה לי כרגע, חוץ מזה כמובן לצאת הרבה אפילו למעט זמן, לשבת עם העגלה במקום שונה, וכמובן לבוא לבקר...

hovi

New member
אוהל כדורים?

מתלבטת מתי לקנות - האם נראה לך שמתאים לזאטוט שרק זוחל גחון ועוד לא יושב לבד?

אצלנו זה ככה

יחסית נועה יודעת להעסיק את עצמה מאוד יפה ועכשיו כשהיא כבר זוחלת חופשי ונעמדת היא כבר ניידת והולכת לאן שהיא רוצה. שני טריקים שעובדים אצלי הם: הגבלתי לה את כמות המשחקים הפזורים בחדר, כל הצעצועים נמצאים בארגזים בצד ויש צעצוע שניים בחדר וכשהיא נגשת לארגזים סימן שנמאס לה ואני מחליפה לה. דבר שני כשהיא מטיילת בסלון וניראת משועממת (וכמובן גם מקטרת) אני הולכת לחדר המשחקים מתיישבת ומשחקת בעצמי תוך קריאת שמחה ועידוד (איזה כיף, וואו וכו'), היא תמיד באה לראות מה יש שם ומהר מאוד לוקחת ממני את הצעצוע וכשהיא שקועה בו אני קמה והולכת.

neimam

New member
לצביה אמא של עומר

יש לי בשבילך עיצה שעזרה לחברה מאוד טובה שלי. יש לה בת שהיא בת שנה וגם לה היתה אותה בעייה של שיעמום וחוסר רצון לצפות בטלביזיה(שיש אומרים שזה מעולה, אבל זה כבר לדיון אחר...). אז ככה, את אמרת שהצעצועים של עומר מפוזרים בפינה אחת וכל מה שהוא צריך זה רק לבחור. אז זהו שלא... בגלל שהוא עוד קטן הכמות הגדולה של הצעצועים מבלבלת אותו והוא לא הכי מבין שהוא יכול לבחור כל פעם משהו אחר מתי שהוא משתעמם. ולכן תאספי את רוב הצעצועים לתוך קופסא גדולה ושקופה ותשימי לו שני צעצועים לידו שישחק איתם ברגע שהוא מתחיל להשתעמם פשוט תני לו משהו אחר לשחק איתו, ואולי גם תשני לו את פינת המשחק מידי פעם פעם. לחברה שלי זה עבד, אז למה לא לנסות? בהצלחה

א פ ר ת1

New member
מצטרפת לשאלה של צביה.........

גם אצלנו יש את אותה הבעיה.....התבכיינות משיעמום , על השטיח טוהר מוכנה להיות בדיוק 10 ד' , אוף קשה.......

lulyK

New member
אני לא חושבת שבגילאים האלה

מצופה מתינוק לשחק לבד יותר זמן מזה.... עד כמה שאני יודעת הם זקוקים לנוכחות שתתרגם ותשקף להם את העולם, ואז זמן המשחק (=למידה) מתארך ("אתה מנסה להגיע אל הצעצוע? מעניין אם אפשר לפתוח את זה. הנה הצלחתי. זה היה קשה..." וכאלה.........)

leahf24

New member
היי אפרת...

היום היינו בפעם הראשונה במשחקיה ונדב מאוד נהנה מלראות עוד ילדים, הוא אומנם לא ממש זוחל (רק עכשיו התחיל) אבל גילגלתי אותו על גליל, הוא שיחק עם עוד ילדים ,רב איתם (כן , כן הוא רב עם הבת של חברים שלנו על הצעצועים!!!)- בקיצור ממליצה זה משנה להם אווירה ובימים של חורף שאי אפשר לצאת והקניון כבר נחרש עשרות אלפי פעמים- המשחקיה זה דבר מאוד ממולץ.

rona25

New member
אנחנו מצאנו אטרקציה חדשה

הייתי עם תומר היום בקניון 7 הכוכבים ונכנסנו לחנות של חיות מחמד תומר הביט מהופנט מלאן זמן בדגים ששטו להם בשלווה - אח"כ התלהב מהתוכים וניסה לתפוס אותם עד שלבסוף הוא אכל צעצוע של כלבים (כדור פרוותי).... אני שוקלת ברצינות לקנות לו אקווריום! זה הרבה הרבה יותר עדיף מ TV לא???

מסכימה איתך בהחלט

לנו יש חדר משחקים שבעיקר יש בו בלאגן. אני מורידה לסללון 2,3 צעצועים שכרגע משחקים איתם. מידי פעם מחליפה אותם. בקשר לקלטות - אף אחד משני הילדים שלי לא ממש צופה בקלטות, רק כשהם חולים, ואני לא מוצאת בזה פסול, להיפך, הם מפתחים את הדמיון שלהם לבד. עידו אוהב לפתוח מגירות, להוציא קופסאות ולהתעסק עם מה שאני עושה. עיצה ממני - קני סולם מפלסטיק ושימי לידך במטבח. עידו עולה עליו ועומד לידי כשאני עושה משהו וככה מרגיש שותף ומרוצה עד הגג. אני נותנת לו כף עץ או פלסטיק ביד והוא מרוצה

למעלה