משעמם ליי

Merav85

New member
לא ../images/Emo70.gif

כבר מאז שהוא עזב יעני לברזיל כדי להיפטר מהמשפחה הארורה הזאת לא רואים אותו יותר... הסדרה הזאת דפוקה! אחרי שרודי (פקו) הלך היא רק הידרדרה יותר ויותר... ועוד אני חשבתי שבהתחלה היא הייתה נורמלית.. הכי הרג אותי היום כשבמקרה ראיתי כמה קטעים ואת הסוף של הפרק האחרון של זינגרה (כי אמא שלי ראתה את זה עד הרגע האחרון..) זה הקטע שבו פלומה למרות שיש לי כדור בלב או ליד בגלל שהיא הגנה על חוליאן כאשר ויויאנה ירתה.... למרות זאת, היא מתעקשת לגמור עם טקס הנישואין ולהינשא כבר לחוליאן... כשהיא עוד שנייה מתעלפת ונופלת בזרועות סטייבה וחוליאן הם נישאים... (חוליאן אומר את הכן)...... תרשו לי להגיד..... זאת הסידרה הכי מפגרת שראיתי בחיים שלי
הכי גרועה! הצבעתי עבורה לבחירות ויוה.. ואני רואה עכשיו שאני לא מתחרטת בכלל על החלטתי... פקונדו היה חמוד שם... רק הוסיף... חבל שהיו לו קצת סצינות ואחר כך ביטלו אותו בכלל.. רק בשביל הקטעים החמודים שלו (עם התחפושות לדוגמא: סופרמן וספיידרמן) היה שווה לראות את הסידרה... שלא נדבר כמה מתו..... העלילה התחילה להיות יותר ויותר מפגרת מרגע לרגע (דוגמא אחת מתוך רבות: פלומה עוזבת את חוליאן בשביל שיישאר עם אשתו נורמה ולכן הולכת לסטייבה. פלומה חוזרת לחוליאן. פלומה עוזבת את חוליאן- גורמת לו לחשוב שהיא בוגדת בו עם סטייבה, כדי שהוא יישאר עם אשתו נורמה שעכשיו בהריון, וחוזר חלילה
מה אתם חושבים

Merav85

New member
לא...

אחרי שהם נישאו הדוקטור הקרציה הזה שרצה אותה, אבא של ויויאנה מיהר להחזיר אותה לאמבולנס (לא נתן להם להתנשק.. למרות שהם התנשקו קצת בלי לשאול אותו) ושם רואים את סטייבה ושומעים אותו אומר לפלומה שהוא הוא הולך והיא לא תראה אותו הרבה זמן.. (הוא זה שרצח את ארסיירו וברברה... לא פלומה וחוליאן או ויויאנה...). הוא סידר דיל עם השוטר שייתן לו להיפרד מפלומה לפני שהוא ייכנס לכלא. ואז רואים את אנדריאה דל בוקה מחזיקה נר בידה עם רקע כזה חשוך אומרת משהו על נר ועל אהבה.. משפטים קיטשיים כאלה... מזכיר את בלן... ואז כתוב FIN... אפילו הסוף דבילי ודפוק..

huxy

New member
צודקת!!! לחלוטין!! :)

סידרה הכי מטורפת והכי לא הגיונית שראיתי! הסיבות בגללן פלומה וחוליאן נפרדו (כל שני פרקים בערך) ממש מפגרות, סימפטיה לאחות (שגם לא אחות בסוף) למרות שניסתה להרוג אותך כמה פעמים, ויכוחים מטופשים וכו'. ראיתי בערך עד שפקו עזב. המשכתי לקרוא בויוה פלוס לגבי מה שקרה אח"כ (אני סקרנית יתר על המידה, ולקרוא זה פחות סבל מלראות את הסדרה הזו ספציפית) ואני רואה שהרבה ממש לא הפסדתי, אפילו הטירוף התעצם. גם אני לא הבנתי, היא בסוף מתה או לא???

קרלוצה

New member
האמת שטיפשי מיצידנו היה לחשוב....

שהיא מתה
שכן זו טלנובלה, ועוד לא נולדה טלנובלה טרגית, או שמע אני טועה???

huxy

New member
נולדה נולדה ../images/Emo13.gif

ועם סידרה כזו מטורפת, אפשר להאמין להכל

קרלוצה

New member
חחחחחחח

טוב, אבל גם אי אפשר לצפות מסדרה מיושנת כמו זו להיות טרגית

Merav85

New member
כוכבים ראשיים לא מתים

חוץ מפעם אחת ששמעתי עליה אך מעולם לא ראיתי... בת זוגתו הראשית של גוסטבו ברמודס בטלנובלה השינה "פאבלו"... שמעתי שהיא מתה שם... אך חוץ מזה זה אף פעם לא קורה... עם זינגרה היה ברור שיהיה משהו קיטשי , מטופש ומפגר לחלוטין לסיום הסידרה הדבילית... אך לא חשבתי עד כדי כך כמו להינשא כשלפני שנייה ירו בך! בכלל... אני לא מתה על הטלנובלות של אנדריאה דל בוקה בלשון עדינה... היא משחקת בכל טלנובלה אותו תפקיד, המסכנה והתמימה וגם אם היא רשעית.... לא שראיתי אותה ככה, היא בטח בצורה אדריאה דל בוקית משונה משלה... לא מתה עליה...

huxy

New member
יש מקרים שכן, בטלנובלה מקסיקנית

אחת הרגו את הגיבורה בפרק האחרון, עשה הרבה רעש. אני אהבתי אותה באנטונלה אבל ניראה לי שזה בגלל הדמות עצמה :)

קרלוצה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קרעת אותי עכשיו "אנדיאה דל בוקית"....
לפי מה שהבנתי בסלסטה תמיד סלסטה היא משחקת שם את סלסטה ואת אחותה התאומה כאשר האחות היא הרעה.....אז יהיה אפשר לראות אותה....

perrinat

New member
../images/Emo122.gifלא............/images/Emo103.gif

היא ממש מרגיזה!!! על אחת כמה וכמה בסלסטה 2
פעמיים דל בוקה......... בעעעעעעעעעעעעעעעע

marizza099

New member
אתם ממש צודקים!!!

כל העלילה הזאת היתה ממש דפוקה...למשל ראיתי פעם שעשו השוואה בין סלסטה לבובה פראית...אז נכון שזה כמעט אותה עלילה אבל ההבדל הוא שאנדריאה היא מלכת הדרמות וזה כבר נמאס לראות אותה...ובובה פראית היא הרבה יותר קומית... בגלל זה היא כל כך מצליחה...

למעלה