משעמםםםםםםםםםםםםםםם

israel or

New member
משעמםםםםםםםםםםםםםםם

תמצצי לי תממצצי לי אגמור לך בפיך והבעט בביטנך תמצצי לי תממצי לי אגמור על פנייך והנגב בשערותיך תמצצי לי תמצצי לי כשהזיין שלי בפה שלך ואני מדרבן אותך בשער את עושה קולות מצחיקים אמממ אמממ אממ וזה נעים לי תמצצי לי וכשאני גומר את עושה כחחחחחחחחחחחח חחח ככ כחכככח

חייים נחמן שרוליק

אחחחח אין עלייך
ממש עושה חשק למ...

israel or

New member
ח? אתה מתרשל

כבר אמרתי שאם הייתי עושה מילואים הייתי מביא את האם ששעשרה שלי ויורה בכולם! שרררררררררררשר אותי כמו שררר אותו שרשי אות עד שלא יכול לשרר שרשר אותי שדרשר אותייייייייייייייי

ililrom

New member
דחוף, אבל דחוף....

ישראל, בחיית, אתה כותב מצחיק, בהחלט עם פוטנציאל, אבל שגיעוט הקטיב והדגדוג שלך מוציאות אותי מדעתי. אתה יודע שיש ב"כלים" גם מילון ובודק שגיאות אוטומטי? מדוע שלא תעשה בו קצת שימוש ותן לזין שלך לנוח קצת?

שפן קטן

New member
עזבי אותו, הבנאדם חריג

וככה אנחנו אוהבים אותו. (טוב, "אנחנו" זה קצת מוגזם - "אנחנו חוץ משפן", בואי נאמר)

israel or

New member
את האמת

שאני כותב בלי טעויות אבל... זה מושך את הבחורות "המורות ללשון" שחיבות לתקן אותי ואני מת אלהם למשל את אני מדמיין אותך שפתיים בשרניות אדומות שער ארוך שחור אחחחחחח מתחיל לעמוד לי מתנפחות לי הביצים יששששששששששש אשששששששששש

israel or

New member
עוף קפוא שלוש היקר?

לא הצלחתי לרדת לסוף דעתך ולכן ניכנסתי לכרטיסך וגילתי ש"טקילה" מנהלת פורום ושטעמי ונמש התאומות הסיאמיות מסתתרות שם אבל עדיין לא הבנתי למה התכונת אשמח להסבר!

למעלה