משנכנס אדר מרבין ב%$#@%&

משנכנס אדר מרבין ב%$#@%&

מגילת אסתר אלטרנטיבית לחג: נכנס אדר ומצווה גדולה היא לספר את המגילה אלא שלאזני גונב סיפור אחר, יותר שובב על נערה מבית טוב שאהבה מאד לאהוב שפינוקים חיפשה ואקשן גועש בעוד בעלה את הכתר חובש ואז שמעה שלראש השרים יש שלל בנים - עשרה גברברים ואותם היא יצאה לנסות בחדווה לגוון את חייה בקצת אהבה... הראשון שניסתה היה דלפון אחריו אספתא - היה אסון. והיתה זו רק נחמה פורתא שאדליא - למרות נסיונה - לא פוּתָה. ארידתא - מאד מצער - לא פיצָּה - את ה'פרמשתא' הוא כלל לא מצא... אריסי - היה חסר כל כוח, ארידי סתם בלבל במוח... רק ויזתא הקטון כל כולו מלא באון את אסתר החרמנית הוא זיין בכל זוית.. (בתולה היא לא - מזמן.. רק באוזן של המן..) אך אסתר אינה שותקת - כשטוב לה היא זועקת.. זאת שמעו בגתן ותרש ומיד סיפרו לזרש עלילות בנה ואסתר, 'אצל שולה בחצר'. אמא זרש נחרדה - קוּגרית את בנה לכדה! לאחשורוש פנתה להלשין על הסוטָה אך המלך את אסתר לזיין אהב יותר ולכן את בני המן על העץ תלה בזמן שבו אנו חוגגים את החג של הפורים בו כולם נותנים בראש לחיי אחשוורוש!

iam11

New member
וכאמור, זריזין מקדימין. ראוי להתחיל

את ההכנות לחג מבעוד מועד. או במילים אחרות- להתענג עדלידע/ה.

יפיוף23

New member
תגידי...

אדר כבר נכנס אז אפשר להרבין איתך ב#$!!@#$%^%$$?
דרך אגב אני גם מאוד אוהב לפנק...

תשמע

אמנם פורים מתקב והכל אבל אני לא בעניין של קטינים... חוץ מויזתא כמובן, שיש לו מוניטין מפה ועד שושן הבירה...

יפיוף23

New member
למה 29 זה קטין בשבילך?

אני בן 29 ולא כמו שכתוב בכינוי. המספר בכינוי שייך למשהו אחר

esme1910

New member
סבבה של סיפור ../images/Emo6.gif

מגנובה אחת. איך אני עכשיו יקרא את המגילה לילדים שלי? אני ימות מצחוק באמצע.

למעלה