משמרת ערב- הלילה שלפני חמישי

אמאבולי

New member
../images/Emo25.gifמממ... רעיון...

כרגע הייתי מסתפקת בשיחת טלפון מהנסיך שלי...

א ו ח

New member
השלמתי אתכן ולהלן הסיכום../images/Emo3.gif

שולינקה- שיהיה לילה טוב בסימן סופ"ש כבר כאן והנופש מעבר לפינה שמופי- אני גאה בך, המשיכי לנוח ולא להתכווץ
. איזה שבוע את כבר? טלוש- בהצלחה!! בטוחה שההחלטה נכונה לך פשוט כי לקחת אותה
. ולגבי הקלאב מד אכן אל אהבתי, בעיקר מטעמי פינוק של אוכל וחדרים. אבל זה גן עדן לילדים וגיסתי חוזרת לשם כל שנה באדיקות עם זאטוטיה. אלמו- אוף. נשמע מתיש וקשה. שהכל ישתפר במהרה שוברים נופשים ושאר ירקות- כל הכבוד לך מעיינה שהשתמשתם בשוברים! חיבבתי מאד את טעמך הקולינרי
ואתן שם שנוסעות לנופש לבד-
ומתנות- 13 במגזר החילוני זה משהו מהיינס פק"ל. 21 הייתי הולכת על גיפט קארד באיזו חנות בגדים או קונה בגד בעצמי. ספר נשי ומיוחד? מממ ספרי מתנה כאלה? לא מתה על זה. אולי שירים? זה קשור ליום ראשון? ואצלנו- מחר אני מנקה את הבית החדש ואז נעלה הילוך לקראת יום ראשון. מניחה שעוד אכנס מחר בערב...

../images/Emo6.gifזה קשור ליום שני.

לא.ממש לא ספר מתנה.גמני לא מחבבת. מחפשת משהו מיוחד לאשה מיוחדת-הרפלק' שלי.עזרה לי מאוד באופנישי ולימדה אותי המון. והיום היא אחת מחברותיי הטובות
.

א ו ח

New member
אההה

אז לדעתי לא ספר לדעתי תכשיט מיוחד אולי עבודת יד, אולי זאת שיש לעמליה דברים שלה, נו איך קוראים לה?
או אולי שרשרת עם תליון מיוחד או צמיד קמעות? או אולי משהו לקליניקה שלה? וטוב שאת פה כי באתי להתייעץ בענייני נקיון: האסלות בבית מג'וייפות ברמות על. זה מין משקע חום, נראה כמו איזו פיסת נגב
בתוך האסלה. אמרו לי שרק חומצה תועיל וגם זה לא עד הסוף ובגדול ייעצו לי ללמוד לחיות עם אסלה לא לבנה ואמרו שזה ככה בכל השכונה הזאת.
איך אעמוד בזה? יש לכן רעיון איך אני מנקה את זה

חומצה.אין מנוס.

אברר לך גם איזו עם אמא שלי.כשדוד שלי עבר פעם לבית עם כזה ואמא שלי נכנסה להתפנות לה-היא יצאה משם בצעקות ש"איך הם חיים ככה"
ומייד ביררה מה מנקה,למחרת נסעה וקנתה וכבר בצהריים התייצבה שם להבריק.ואכן-
.היא בהרקדה עכשיו אז אנסה מאוחר יותר
.

א ו ח

New member
אחח ידעתי שיש על מי לסמוך

ואם לא ילדותי לי, אמא שלה לי

עמליה75

New member
../images/Emo140.gifהתנצלותי

לא מצליחה לחזור אלייך. ממש שבוע עמוס, וגם אצלך לא ממש רגוע. מקווה שנשלים את הפערים בקרוב.

מרשה לעצמי להיות פולנייה לרגע.....

בישלתי(מרק ירקות מדהים,שניצלים ופסטה שהבחור אוהב),סידרתי(אפילו החלפתי מצעים-גם את הציפה של השמיכה שבד"כ אני רבה איתה שעתיים),התיפייפתי(עד כמה שאפשר...),כל זה בשביל מה??!! בשביל האפטר שהיה לרבע שעה כי הס' של הבעל עשה תקלה רצינית שהצריכה תחקיר מח"ט ואת הבחור בחזרה בפלוגה.... לא מספיק השבועיים הקודמים שהיו ללא אפטרים בכלל,ועכשיו רגע לפני שסוגר שבת שוב לספוג 14 יום בלעדיו??!! אני וגם הבחור מאחלים לו שיסגור את השבת הקרובה כעונש.............
ונחשו מה מתנגן לי בראש...:"כמה טוב שבאת הביתה..."....

א ו ח

New member
../images/Emo201.gif אוי טולטול כל כך מבינה אותך../images/Emo201.gif

הכי מרגיז ומאכזב
מקווה שיקרה איזה נס ויחזור לפחות לישון בבית ואולי גם הס' יקבל באמת שבת...

אל דאגה אעדכן אתכן...

לישון בבית אני בספק אם יקרה אבל אני בהחלט מקווה שיקבל מה שמגיע לו או יותר נכון מה שאני רוצה שיגיע לו..
..... לפחות הספיק לעשות לבנים שק קמח למיטות.....חצי נחמה.......בשורות טובות......

אל דאגה אעדכן אתכן...

לישון בבית אני בספק אם יקרה אבל אני בהחלט מקווה שיקבל מה שמגיע לו או יותר נכון מה שאני רוצה שיגיע לו..
..... לפחות הספיק לעשות לבנים שק קמח למיטות.....חצי נחמה.......בשורות טובות......

נ ט ש ה

New member
../images/Emo24.gif

איזה מבאס.. דווקא אני חיה מארועי בטיחות (ביטול טיסות לכמה ימים..).. מצטערת בשבילך!

כן אה....לפחות משהו טוב יצא מזה....

ויותר אוכל לבנים....... אבל מה לגבי המצעים וההתייפייפות שלי???-------אל דאגה!!!אוריקי ישן איתי הלילה.....
שפע של אופטימיות אחרי הבכי...מצחיק איך תמיד אחרי שאני נשברת ממשהו אני נהיית צוהלת ושמחה...כמוני מסכה,אה,אה...

את הורסת.והאנרגיות שלך-../images/Emo57.gif.

ואני חתיכת עצלנית שיושבת כאן במקום לקפל 2 מכונות כביסה

../images/Emo13.gifמיצוייין!!!!

מה שהכי שנוא עליי זה לגהץ(אבל כמובן שאני עומדת ומגהצת לו כמו גדולה...מה אתן לו ללכת שמו שלוך???)..אה ולשטוף את הסכו"ם....אני יכולה לשטוף הרים של כלים מלבד הסכו"ם.......

למעלה