משלוח חבילה בדואר

פורום צרכנות ככל הנראה נסגר או שמאיזושהי סיבה אני לא מוצאת אותו אז שואלת כאן:
ביצעתי רכישה מאתר NEXT וממה שהבנתי מהמעקב, המשלוח היה אמור להגיע אליי עם שליח עד הבית.
להפתעתי קיבלתי עכשיו הודעת SMS מהדואר שבו נתבקשתי לבחור נקודת איסוף ברגע שהמשלוח יגיע לארץ.
ביררתי ולא מדובר בתרמית, ההודעה אכן נשלחה מדואר ישראל ואכן מדובר על החבילה מ-NEXT.

ככל הנראה מדובר בטעות (באמת התפלאתי שלא חוייבתי בדמי משלוח) אבל החלטתי לנסות להשתמש בדואר שליחים של דואר ישראל, שברגע שהחבילה תגיע לסניף, שישלחו לי אותה עם שליח עד הבית, אבל לפי מה שהבנתי השירות הזה כנראה השתנה והבנתי שיש צורך לעשות מנוי לשם כך או שבכלל מדובר רק בלקוחות עסקיים ולא פרטיים?
מישהו יודע האם שירות דואר שליחים ללקוחות פרטיים עדיין קיים? ואם באמת צריך לעשות מנוי בשביל זה?

GoldenEyes

Well-known member
פורום צרכנות ככל הנראה נסגר או שמאיזושהי סיבה אני לא מוצאת אותו אז שואלת כאן:
ביצעתי רכישה מאתר NEXT וממה שהבנתי מהמעקב, המשלוח היה אמור להגיע אליי עם שליח עד הבית.
להפתעתי קיבלתי עכשיו הודעת SMS מהדואר שבו נתבקשתי לבחור נקודת איסוף ברגע שהמשלוח יגיע לארץ.
ביררתי ולא מדובר בתרמית, ההודעה אכן נשלחה מדואר ישראל ואכן מדובר על החבילה מ-NEXT.

ככל הנראה מדובר בטעות (באמת התפלאתי שלא חוייבתי בדמי משלוח) אבל החלטתי לנסות להשתמש בדואר שליחים של דואר ישראל, שברגע שהחבילה תגיע לסניף, שישלחו לי אותה עם שליח עד הבית, אבל לפי מה שהבנתי השירות הזה כנראה השתנה והבנתי שיש צורך לעשות מנוי לשם כך או שבכלל מדובר רק בלקוחות עסקיים ולא פרטיים?
מישהו יודע האם שירות דואר שליחים ללקוחות פרטיים עדיין קיים? ואם באמת צריך לעשות מנוי בשביל זה?
אז ככה :)
פורום צרכנות חי וקיים ובועט ונושם,
החיפוש פה קצת מסובך , אז מצרף לך קישור
לגבי חבילות מנקסט שאני קונה מהם לא מעט
לא נתקלתי באפשרות של משלוח עד הבית
אבל מביאים את זה עד לנקודת מסירה קרובה לבית.
לגבי דואר שליחים , לא יודע מה המדיניות , אבל מנסיון העבר זה שירות פח שלא שווה את המחיר שלו
מה גם שאני מצפה שאם אני שולח משהו היום בבוקר מגוש דן , אני מצפה שיגיע עוד באותו יום בגוש דן , כמו חברות שליחויות אחרות
אבל בדואר שליחים תחכה אפילו 3 ימים , למה ? ככה זה דואר ישראל

אז ככה :)
פורום צרכנות חי וקיים ובועט ונושם,
החיפוש פה קצת מסובך , אז מצרף לך קישור
לגבי חבילות מנקסט שאני קונה מהם לא מעט
לא נתקלתי באפשרות של משלוח עד הבית
אבל מביאים את זה עד לנקודת מסירה קרובה לבית.
לגבי דואר שליחים , לא יודע מה המדיניות , אבל מנסיון העבר זה שירות פח שלא שווה את המחיר שלו
מה גם שאני מצפה שאם אני שולח משהו היום בבוקר מגוש דן , אני מצפה שיגיע עוד באותו יום בגוש דן , כמו חברות שליחויות אחרות
אבל בדואר שליחים תחכה אפילו 3 ימים , למה ? ככה זה דואר ישראל
תודה.
בדואר שליחים השתמשתי בעבר (לפני משהו כמו 4 שנים) ולא הייתה בעיה. תיאמו איתי מועד מסירה וזה היה בסדר. אבל אולי דברים השתנו מאז.
בכל אופן שלחתי לדואר פנייה עם שאלה לגבי זה. אם לא תהיה ברירה אגיע לסניף בסוף.
תודה על התגובה.

למעלה