משלוח וסכומים הכיצד ?

cisco9

New member
משלוח וסכומים הכיצד ?

שלום לכולם, אני חדש באי ביי אז נא להתחשב בבקשה.... אני מעוניין להעלות פריטים אבל אני רוצה להבין איך להעריך כל מוצר בכמה כסך יעלה לי משלוח ? איך בדיוק מחשבים את זה ? ואשמח לדעת באיזה שיטה \ חברה מקובל וכדאי לעבוד ? UPS ? FEDEX ? או סתם ללכת לדואר לשקול את המוצר ולברר כמה עולה לUSA ? והאם יש הפרשים בין כל מדינה. אני שם לב שבתור מתחיל זה המעצור שלי כרגע אנא עזרו. תודה

תשובה

בקישור הנ"ל של חברת הדואר תמצא את עלויות השילוח לכל מדינה על פי כמות ומשקל. http://www.israelpost.co.il/npostcalc.nsf/Calculator2?OpenForm&menu=5&hidec=0&mo=2&mo=3 כן, יש הפרשי מחירים בין מדינות, מדובר על הפרשי מחירים בגלל מיקום גאוגרפי או קושי של חברת הדואר להגיע לשם - לדוגמא, משלוח לאינדונזיה יקר מאוד זאת מכיוון שחברת הדואר לא שולחת ישירות לשם, אלא מדינה שלישית (אני חושב שירדן) היא זו שמעבירה את המשלוחים לשם מישראל. עד למשקל של 2 ק"ג תבדוק בקישור שהוספתי למעלה (אל תשנה את ההגדרות - אני יודע שזה מופיע על מכתב - כך זה אמרו להיות). מעל 2 ק"ג כבר יש לך אופציות נוספות - EMS אוחברות השילוח המהיר - UPS, DHL, FEDEX שהן יקרות מאוד אבל מבוטחות ומגיעות מהר. אני ממליץ שבתור התחלה תשלח את כל החבילות שלך בדואר רשום, זה מקנה ביטוח לחבילה (עד 400 דולר או שקל אני לא זוכר) וגם עדות לכך שבאמת שלחת את החבילה - זה יעמוד לטובתך במחלוקת בפייפאל. מקווה שעזרתי. שי

למעלה