משלוחי מנות

שוקו לד

New member
משלוחי מנות../images/Emo149.gif

אז לרגל חג הפורים שמתקרב ומגיע, וזהו הראשון ששקד ועדן חוגגות, החלטנו להנהיג מסורת במשפחה ולהכין משלוחי מנות לכל החברים והאהובים חשבתי לעשות מזה יום כיף לבנות- לאפות ביחד עוגיות ולהכין סלסלאות עם כל מיני עוגיות שאפינו וקצת ממתקים. כברכה חשבתי לצלם את הבנות מחופשות ולעצב ברכה במחשב, ואולי אפילו לתת לבנות לצייר ציורים ולשלב אותם בברכה איכשהו עכשיו אני צריכה המלצות יצירתיות: מתכונים של עוגיות קלות להכנה עם ילדים ושלא מסובכות מדי, אבל שיהיו גם טעימות וישמרו על הטריות במשלוח מנות. עוד אשמח לעצות בנוגע לאריזה- יש רעיון במה לשים את המשלוח מנות? אני רוצה רעיון מקורי, שימושי ושלא יעלה הרבה כסף כי מדובר בכמות גדולה של משלוחי מנות (משהו אחר מהסלסלה המסורתית)

סיגל222

New member
הי

איזה רעיון חביב. לגבי מתכונים - אני לא מהמומחיות. לגבי אריזה - קניתי בשוק כובעי ליצן בכמה שקלים כל אחד, ואני אארוז בהם את המשלוח.

בלגן2

New member
רעיון

יש כאלה מתקנים שמזכירים מתקנים לעיתונים, רק שהם יותר קטנים ואפשר לקנות אותם ב"כפר השעשועים", רק שאין לי מושג כמה זה עולה... אנחנו קיבלנו בזה בשנה שעברה משלוח מנות ומאז אימצתי את הרעיון. עוד רעיון - לקנות צלחות חד-פעמיות יפות, לשים בפנים את המשלוח מנות ולעטוף בצלופן צבעוני עם סרט. ורעיון אחרון, לא יקר, אבל דורש התארגנות מראש וטיפונת השקעה: קופסאות של מטרנה/סימילאק - צובעים ומקשטים וממלאים בפנים בדברים טובים. מקוה שעזרתי.

רינת p a

New member
מתכון פשוט נפלא ויוצאות מלא עוגיות

לבצק שק"ם 1 ק"ג קמח 2 חבילות מרגרינה 2 אשל אפשר להוסיף קליפת לימון מגורדת ללוש את כל החומרים לבצק חלק ואחיד יוצרים 8 כדורים כל חד מרדדים לעלה גדול מורחים עם תמרים ושיברי אגוזים או שוקולד למריחה או ריבה או טחינה גולמית וסוכר חום או דבש מגלגלים לפורסים בעובי 2 ס"מ מניחים על תבנית אפיה אופים בחום בינוני גבוהה עד קבלת צבע צהוב אפשר לפזר מעל אבקת סוכר ליופי מתכון פשוט לאוזני המן 1 חבילה קמח אוסם או 2 וחצי כוסות קמח ואבקת אפיה 100 גרם מרגרינה בלי מלח שליש כוס סוכר רבע כוס מיץ תפוזים מיץ מחצי לימון קליפת לימון מגורדת 2 חלמונים (הצהוב) מערבבים את כל החומרים מחלקים לשניים מרדדים יוצרים עיגולים עם כוס ממלאים או עם מילוי פרג 2 כוסות פרג טחון חצי כוס מים רותחים מיץ מחצי לימון קליפת לימון חצי כוס צימוקים מבשלים יחד בסיר במשך 10 דקות מולוי נוסף תמרים חבילה תמרים ללא גלעינים חצי כוס מים אגוזי מלך קצוצים או קובית שוקולד מריר למלא לסגור בצורת |המן לאפות בתנור יוצא מדהים מתכונים שלמדתי מאמא שלי ובשנים האחרונות אני אופה לגבי האריזה כמו שכתבו לך לפני צלחת עם נייר צלופן אריזה ישנה וטובה או כופסאות פלסטיק שגם אותן אפשר לעטוף בנייר צלופן בהצלחה ובילוי נעים

../images/Emo45.gifבצק שק"ם תמיד יוצא ../images/Emo59.gif

אני מכינה את העוגיות האלה תמיד. פשוט ללקק את האצבעות!

שוקו לד

New member
תודה תודה על התגובות

רינת- המתכונים נראים נפלאים, אני בהחלט אנסה... סיגל- כובעי ליצן לא נראה לי שיתאימו... אין מספיק מקום בפנים... אני גם אופה עוגיות וגם ממלאה בממתקים, צריכה רעיון גדול יותר מחר אני אלך עם בעלי לחפש רעיון מקורי לאריזה. חשבתי אולי לחפש מגשים מעץ ולצייר עליהם יחד עם הבנות.

למעלה