משך זמן המערכה בעזה

תוך כמה זמן הוא ייגמר?

• תוך כמה ימים עד שבוע

Votes: 1 25.0%
  • בתוך מספר שבועות

Votes: 1 25.0%
  • בתוך חודש ומעלה

Votes: 0 0.0%
  • קשה לדעת

Votes: 2 50.0%

• Total voters
    4

dory30

Well-known member
תוך כמה ימים עד שהממשלה הזאת שוב תשתפן ותבליג עד המטח הבא
איכשהו, לא נראה לי. נתניהו רוצה להוכיח שהוא מסוגל למוטט את החמאס ואת ממשלת השינוי. אולי מצרים, קטאר והאו"ם יצילו אותנו מידיו ומידי הנייה. שני טרוריסטים, אחד יהודי ואחד ערבי.

כוכבית מצויה

Well-known member
איכשהו, לא נראה לי. נתניהו רוצה להוכיח שהוא מסוגל למוטט את החמאס ואת ממשלת השינוי. אולי מצרים, קטאר והאו"ם יצילו אותנו מידיו ומידי הנייה. שני טרוריסטים, אחד יהודי ואחד ערבי.
לצערי, נתניהו לא מעוניין למוטט את החמאס.

dory30

Well-known member
לצערי, נתניהו לא מעוניין למוטט את החמאס.
גם לצערי. הבעיה היא שהמחליפים שלהם, הג'יהאד האיסלמי, הם פרו אירניים ומה שנחווה אצלם יהיה גן עדן לעומת מה שקרה עד היום- כולל הנפילות במרכז אתמול.

אבי בן 1231

Well-known member
יש לנו "מזל" שיש לנו יהודי "יקר" כמוך המסוגל ברוב חוצפתו לכנות את ראש ממשלתו בכינוי השפל טרוריסט,
תקוותי היחידה שהטרוריסט הזה יצא זכאי ויגבה את החשבון מיהודים כמוך, בהנחה ובספק אם אתה בכלל יהודי.

dory30

Well-known member
ש לנו "מזל" שיש לנו יהודי "יקר" כמוך המסוגל ברוב חוצפתו לכנות את ראש ממשלתו בכינוי השפל טרוריסט,
תקוותי היחידה שהטרוריסט הזה יצא זכאי ויגבה את החשבון מיהודים כמוך, בהנחה ובספק אם אתה בכלל יהודי.
זאת דעתי על האיש. כן, אני יהודי שאפילו אוכל כשר בבית, מדליק נרות בשבת ומקיים את כל מנהגי החגים. יש לך בעיה עם זה?

Harrington

Well-known member
מנהל
מיטוט החמאס כנראה לא עומד על הפרק.
להשוות את נתניהו להנייה, מלמדת על בעיה נפשית קשה מאוד של הכותב, או לחלופין על עיוורון מוחלט של המתרחש במזרח התיכון בכלל ובישראל בפרט. אין אלא לרחם על מי שנזקק לערוך השוואות כאלו כדי להתקיים.
נתניהו אכן מתנגד לממשלת הרל"ב ("השינוי" בהגדרתך) . היה מאוד מוזר אילו היה תומך בכך :).

PrivateBaldrick

Active member
לפחות יש תשובה חד משמעית האם האפס מבלפור מסוגל לשרוף את המדינה רק כדי להשאר ראש ממשלה.
מחבל עם דם על הידיים.

dory30

Well-known member
לפחות יש תשובה חד משמעית האם האפס מבלפור מסוגל לשרוף את המדינה רק כדי להשאר ראש ממשלה.
מחבל עם דם על הידיים.
נתניהו לא אפס, סתם נבזי. מלחמת היש ברירה משרתות היטב את מטרותיהם של שני ארגוני הטרור המכונים ליכוד וחמאס.

אבי בן 1231

Well-known member
נתניהו לא אפס, סתם נבזי. מלחמת היש ברירה משרתות היטב את מטרותיהם של שני ארגוני הטרור המכונים ליכוד וחמאס.
להנהלה ה"מכובדת" האם לא הגיע הזמן לחסום את המקלדת של ה ............... המשמיץ ומגדף ראש ממשלתנו כאשר אנו נמצאים במלחמת קיום כנגד אויבים מבחוץ ומבפנים!!
ד.א. היות ויש פה אפשרות לשיתוף בפייסבוק אני מנצל זאת על מנת לשתף שם!!!

dory30

Well-known member
להנהלה ה"מכובדת" האם לא הגיע הזמן לחסום את המקלדת של ה ............... המשמיץ ומגדף ראש ממשלתנו כאשר אנו נמצאים במלחמת קיום כנגד אויבים מבחוץ ומבפנים!!
ד.א. היות ויש פה אפשרות לשיתוף בפייסבוק אני מנצל זאת על מנת לשתף שם!!!
כן, הבנתי באיזה תארים אתה רוצה לכנות אותי. אין לי בעיה זה. ברור שאני נגד החמאס והפורעים הערבים- אבל זה לא שולל את הרצון שלי להחליף את ביבי. בשרשור הזה קראתי לו נבזי, את ההארד קור אני שומר לאקטואליה עבור הנידארטל ושאר בני שיחו חסרי החוליות.

אבי בן 1231

Well-known member
כן, הבנתי באיזה תארים אתה רוצה לכנות אותי. אין לי בעיה זה. ברור שאני נגד החמאס והפורעים הערבים- אבל זה לא שולל את הרצון שלי להחליף את ביבי. בשרשור הזה קראתי לו נבזי, את ההארד קור אני שומר לאקטואליה עבור הנידארטל ושאר בני שיחו חסרי החוליות.
אתה עובד קשה ובצורה יסודית על מנת לקבל את התארים האלה ויש לך הצלחה מעולה.
אדם שמכנה ראש ממשלה בכינויי גנאי מוכיח רק דבר אחד שראש הממשלה הוא אדם גדול שניבזים, בזויים ואפסים מקנאים בו.
פה בפורום הזה אתה כוכב זה לא כבוד גדול כ"כ לא לפורום ולא לך!!!

למעלה