משימה בלתי אפשרית

משימה בלתי אפשרית

אני צריכה עצות למשימה בלתי אפשרית אני צריכה פעילות עם חומרים מאוד זולים לעשרה ילדים בגילאים 7-13 בנים ובנות ואחת מהם בקושי מדברת עברית לפותר מובטחת הערצתי

Athaclena

New member
אוריגמי אולי?

אם את יכולה לחתוך בעצמך נייר לריבועים אז זה לא יקר. אפשר להדפיס הוראות (בלי מילים) לא בטוחה עד כמה מתאים לגילאים אבל נראה לי שזה יכול לעבוד. כמה מודלים שווים, אולי עם בחירה...

אוריגאמי בהחלט יתאים לגילאים

בלבית באגינס, אם זה נראה לך, אפשר למצוא בגוגל דוגמאות בכל דרגות הקושי. Athaclena צודקת שצריך בחירה, בפרט שטווח הגילאים נרחב למדי; כדאי להציע דוגמאות בכמה דרגות קושי.

אולי פעילות בעקבות אומן?

לא רשמת באיזו מסגרת וכמה זמן ... חשוב! בכל אופן את יכולה להראות תמונות של אמן מסוים - מתוך ספר או מהאינטרנט דרך המחשב (או בהקרנה של שקופיות וכו...) ואז להציע להם לפעול על פיו נניח: פיבן- להביא כל מיני דברים לא קשורים...כפתורים...חבלים...נייר....כל מה שמוצאים... ושהם ימציאו דמות חדשה... ואן גוך- ציור של חמניות - עבודה עם פרחים וכו... על נייר ניקי דה פנט פאל- עבודה צבעונית בפיסול או צביעה על נייר... וכו'... מה שצריך להוביל אותך להכין פעילות שכזו היא שהפעילות תהיה עם הכוונה אך עם יד חופשית וכך כל אחד יוכל לקחת את זה לכיוונו על פי יכולותיו- כי יכולים להיות פערים גדולים מבחינת היכולות של ילד בן 7 מול ילד בן 13- אם זה לא בסגרת לימודית ואת מחפשת משהו יותר חוויתי גם יש המון הצעות ... תוסיפי פרטים ונתגייס לעזור

לונהא

New member
יש לי רעיון אני העברתי בחוג שלי והיה מוצלח

אספתי הצטרובלים עלים יבשים ענפים וכול מיני בלוטים אחרים ונתתי לילדים ליצור כיד הדמיון ההדבקה נעשתה ע"י פלסטלינה ,שיצרה צבעוניות מעניינת לדברים היבשים הרעיונות שלהם היו מדהימים שכחתי לציין שהפעילות היתה לילדי בית ספר יסודי מקווה שעזרתי לך

אופה 5

New member
בהמשך לאיצטרובלים פעם השתתפנו בפעילות

והכנו מאיטרובליים וחרוזי עץ כל מיני מוביילים מגניביםעל חוט שמשון.

למעלה