משטויות של עופות לדבר החשוב באמת

משטויות של עופות לדבר החשוב באמת

חיים הכט - הקרב על הבית, 20:45 בערוץ 2 ! לא לפספס ! ותחתמו גם על החוק, באתר.

הקרב על הבית - עזריאלי -אזהרה

לפני שבועיים נכנסה אישה שאני מכיר לשרותי הנשים בקניון עזריאלי לאחר שהתישבה לעשות את עניינה ראתה יד שנדחפת מתחת לדלת התא וחוטפת את תיקה שהיה מונח על ריצפת תא השרותים. לאחר מספר דקות של הלם צלצל הטלפון הנייד שלה ועל הקו היה גבר שהציג עצמו כבעלה של אשה קלפטומנית שגונבת משרותי הנשים בקניון עזריאלי. ה'בעל' התחנן לפניה וביקש שלא תפנה למשטרה וקבע איתה שאם תמתין לו שעה בקניון, הוא עצמו יגיע לקניון ויחזיר לה את התיק על תכולתו. כדי להוכיח לה שהוא דובר אמת ואת נכונות כוונותיו, אפילו ביקש ממנה לבטל מיד את כרטיסי האשראי ולחסום אותם. האשה המסכנה ביטלה את כרטיסי האשראי והמתינה לו שעה בקניון ומשלא הגיע שבה הביתה וגילתה... ש'מישהו' נכנס לדירתה עם מפתח ורוקן את דירתה לחלוטין !!!!! וכאמור, היתה לו שעה שלמה לעשות זאת אנא מכם העבירו מייל זה לכמה שיותר אנשים אנחנו רוצים להזהיר בעיקר נשים שמבקרות בקניון עזריאלי ולא חוששות להניח את התיק על ריצפת תאי השרותים שם. הלוואי וכך נציל כמה מהן מעוגמת נפש איומה. תודה.

רוני13

New member
יוו...זה...

יו זה כמעט קרה לנו...כנראה זה אותם אנשים! אמא שלי הסתובבה בקניון כלשהו והארנק היה בתיק של אחותי(על העגלה...) ומישהי הכניסה יד לקחה את הארנק וברחה... אחרי זה אמא שלי חזרה הביתה והייתה אופטימית "אולי השארתי את הארנק בבית.." וזה,ואז מישהו התקשר ואמר:"גברת את מדברת עם נציג שירות של כרטיס האשראי שלך ויש מישהו על הקו שאומר שהוא מצא את הכרטיס שלך" ואז נשמע צליל מזויף(חחח...) ואיזה איש אחד אמר:"שלום,רציתי להגיד לך שמצאתי את הכרטיס אשראי שלך על הרצפה בפתח תקווה אז אל תחסמי אותו" ומה שאבסורדי-איך מהוד השרון זה הגיע לפתח תקווה,ורק הכרטיס אשראי היו שם גם תעודת זהות וכו'...? ולמה בדיוק תחשוב שנגנב לה הארנק והיא תחשוב להשאיר אותו אצל זר? ואז אמא שלי אמרה שזה בסדר שהיא חסמה את הכרטיס ושולחים לה חדש והוא מנסה לשכנע אותה שלא-כאן זה כבר שהוא הגנב עם עוד אישה אחת.כמה ימים אחרי זה גילינו שעשו את זה לאשה אחת ורוקנו לה את כל הבית! מזל משמיים יש לנו =]

למעלה