משחק:
מכיר אותו

0RainGirl0

New member
משחק: ../images/Emo24.gifמכיר אותו../images/Emo24.gif

אוקיי משחק חדש שחשבתי שיהיה נחמד.. הוא לא קשור לסידרה, אבל הוא יכול לגבש ת'פורום. טוב אז איך הוא הולך? עכשיו כל מי שרוצה להשתתף בו יאמר למטה שהוא רוצה+השם שלו מה עושים במשחק? בכל תחילת שבוע אני אבחר אחד מהרשימה שנרשמו [אל דאגה התור של כולם יגיע] אפתח שירשור לאותו אחד ולשם אתם [כל מי שרוצה, לא חייב רק אלו שנירשמו] תשרשרו שאלות, כל שאלה שעולה על רוחכם! יהיה לכם זמן לכתוב שאלות עד יום חמישי, ביום שישי אני אפתח שירשור חדש בשירשור הזה אותו אחד ששאלו אותו את השאלות יצתרך לענות על השאלות שנישאלו.. ואז בראשון שוב אני אפתח שירשור על מישהו אחר, ובלה בלה בהלה כבר הבנתם אני מניחה.. אוקיי, מי שרוצה להירשם יש לכם זממן עד יום ראשון ב10 בבוקר , ואני אפתח בערך ב11 - 12 בבוקר [בראשון] שירשור לשם אתם תשרשרו את שאלותיכם.. אז יאללה, להירשם!

Alaithlos

New member
בפורום סינרגיה זה נקרא "בשירשור חופר" ../images/Emo6.gif

בהתחלה זה היה "שרשור חוקר".. אבל היי, זה הפך לחורפני ביותר!
אני רוצה! :)

אבירם 16

New member
אני רוצה -אבירם הא ודרך אגב עברתי היום תאוריה

איך זה הולך כאילו כל השבוע הבא ישאלו את מי שיבחר שאלות?

0RainGirl0

New member
כל הכבוד [על התאוריה] וכן ישאלו עד סוף השבוע

שאלות את מי שיבחר ןואז בסוף שבוע הוא יענה עליהן

0RainGirl0

New member
לא.. כאילו כן.. ז"א בערך.. סתכלי

כשמגיע השבוע שלך אז אני פותחת לך שירשור ושולחים לך שלאלות כל מי שרוצה, ובסוף השבוע אני פותחת לך שירשור שאת עונה בו על כל השאלות.. ואז מגי שבוע של מישהו אחר [או אולי גם יהיה לפנייך מישהו ] ואז אם את רוצה את יכולה לשוול שאלות ואם לא אז את לא חייבת חחח רוצה אז להירשם? [:

כן

אבל אם את רושמת לפי שם משתמש גם אז זה השם שמופיע לי בחתימה בשם משתמש עכשיו אני רושמת רק מהפלאפון

DotCom05

New member
חדשה..נרשמת

אני חדשה בפורום.. קוראים לי דותן :] נשמע לי אחלה משחק להכיר קצת תפורום

0RainGirl0

New member
סבבה אז את תיהיה עוד איזה שלושה שבועות או משה

משהו ו... אני מרגישה סתומה שאני שואלת את זה חח אבל דננה או דנה?

למעלה