משחק

A d i d a

New member
משחק../images/Emo145.gif

אני מתכננת משחק ואני מחלקת את כל מי שמשתתף לשני קבוצות- מרי-קייט ואשלי. בכל קבוצה צריכים להיות מספר שווה של אנשים. המקסימום אנשים בכל קבוצה הוא רק 10 אנשים, זאת אומרת- רק 20 אנשים יכולים להשתתף. אם אתם רוצים להיות בקבוצת "אשלי" תשרשרו לפה את הסמל
. למרי-קייט תשרשרו את הסמל
. שימו לב- ה20 הראשונים שירשרו לפה את הסמלים ישתתפו במשחק.

../images/Emo95.gif

גם נגה רצתה לעשות משחק כזה מתישהו.... יש לי גם משחק שאני רוצה לקיים בפורום... נחכה שהמשחק שלך יעבור...

ruth yehuda

New member
../images/Emo117.gif

תאמת לא אכפת לי, אני אוהבת את התאומות באותה מידה אבל אם לבנתיים שתיים מרי קייט אז אני יהיה

../images/Emo42.gif../images/Emo145.gif../images/Emo144.gif ../images/Emo95.gif

אבל לא הבנתי את חוקי המשחק

SupeR BayB

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo144.gif עדי תכנסי התלבלבתי...

אני רוצה להיות שלי |מדורה| אני לא רוצה להיות מרי קייט... טוב

עדידושששה../images/Emo24.gifים../images/Emo85.gif

אחלה רעיון! של משחק אבל אני לא יהיה פה מחר רק שניה תכוב לכם הודעה שאני נוסעת לאילת ואז אני יחזור והכל כבר יהיה יותר טוב אני יכתוב יותר הרבה אי לב יווווווו מאמי
!!!!

RinRan

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo42.gif../images/Emo144.gifאש-../images/Emo117.gif

RinRan

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo42.gif../images/Emo144.gifאש-../images/Emo117.gif

A d i d a

New member
מהלך המשחק../images/Emo26.gif

לא מספיק אנשים נרשמו אבל בינתיים אני אפרסם את החוקים: לכל קבוצה יש קפטן שאחרי שאני אפרסם את רשימת השחקנים כל שחקן יכתוב לי מסר למי הוא מצביע שיהיה קפטן. הקפטן ייבחר והמשחק יתחיל: המשחק יהיה בצ´אט. אני אתחיל בשאלה שתכוון אל שתי הקבוצות. כל משתתף צריל לרשום לקפטן של הקבוצה שלו בפרטי את התשובה לשאלה. בסוף, הקפטן מחליט על התשובה הנכונה ביותר וכותב אותה בצ´אט. אם התשובה נכונה- הקבוצה ממשיכה עם השאלות. אם התשובה לא נכונה- השאלה מופנה לקבוצה השנייה. כל שאלה היא 10 אולסניות (נקודות). בסוף, נחשב את הנקודות והקבוצה המנצחת תקבל פרס. במקרה של תיקו תהיה שאלת בונוס ממש קשה בקשר לאחד מהסרטים שלהן. בינתיים יש 4 משתתפים לכל קבוצה. אם אנשים לא ירשמו אז רק ה-8 אנשים האלו ישחקו:
: קארין, רות, אור ומוטי.
: אריאלה, נטע, עומר וחן. לא הבנתם את החוקים? תשלחו לי מסר

למעלה