משחק

HaDaRoSh

New member
../images/Emo108.gif מדהימה ../images/Emo99.gif../images/Emo121.gif../images/Emo129.gif

דאנקן
חחחחח מי שלא יודע זה הוא

Effoliation

New member
חייכן כוסון הורס עעהאעהאעה../images/Emo99.gif:-

טלי שרון (רננה-טב"מ, דורין-מיכאלה)

HaDaRoSh

New member
../images/Emo108.gif שלמות ../images/Emo121.gif../images/Emo129.gif

בלאק אייד פיז
נכון שיש לו חיוך מתוק?
אאאאא

Effoliation

New member
אחלה שירים וביצועים../images/Emo9.gif../images/Emo11.gif

רק חיוך?!?!?!?! ממ... מאיה בוסקילה

היא לא קיללה../images/Emo9.gif../images/Emo11.gif

היא בסך הכל אמרה שלדעתה אפרת מכוערת.. אני לא חושבת ככה אבל לא תקפתי אותה כי זאת דעתה האישיתץ בלבד

אוקע../images/Emo9.gif../images/Emo11.gif

מישהו כותב שם של סלב, מוכר או אישיות שאנשים מכירים, את צריכה להגיב לו ובכותרת לכתוב את דעתך על הסלב הזה ובתוכן לכתוב סלב אחר שמישהו אחר יכתוב עליו את דעתו בהודעה שהוא יגיב לך... הבנת? תסתכלי בשרשור ותביני זה לא כזה מסובך!

הנה...../images/Emo9.gif../images/Emo11.gif

גילינו באמת מי הנעליים של הפורום הזה
תנסו להסתכל בהמשך השרשור ותבינו
כפכף שלי מתה עלייך

עופר והתחת שלו;) חחח

אממממממממממ .. מה אתם אומרים על... "מתוקונת10" חחחחחחחחחח סתם סתם ... אממ ... שרית חדד!!!!

עד כאן!../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo9.gif../images/Emo11.gif

או ליאת אני חמה עלייך............ חכי במפגש אני הולכת לשיר אותם מלא מלא מלא חעעעעעעעע "עוד ארון אחדדדדדדדד" "ג'קי מצאה לה איזה כלב זרוק לו ברחוב אז לקחה אותו הביתה שיהיה לה משהו לעשות ואולי תפסיק לחשוב על מה שלא היה לה.. אולי עכשיו כשהיא איתו.. הם ישארו לנצח... אבל יודעת ש.. הוא לא יחכה לה.. הוא יעזוב מחר.. תמיד אותו דבר....
ככה זה מה שיש לה תמיד אותו דבר ככה זה מה שיש בה!! ג'קי כמעט ולא נרדמת היא אומרת הסמים הם לקחו לי את הכוח בגיל שלה בגיל עשרים היא מלאת קמטים אוי נמאס לה כבר לצרוח.. אם זה עושה לה טוב.. אז מה כבר רע בקצת לברוח? אולי גם תרביץ לו כמו שעשו לה כדי שילמד מתי לשתוק ומתי לצרוח!
ככה זה מה שיש לה תמיד אותו דבר ככה זה מה שיש בה.... בתוך הקירות הלבנים בחדר הזה.. היא חולמת על שמים אולי היום הדם יפסיק לזרום והיא תעוף מכאן לאן שרק תרצה...
לאן שרק תרצה
" היוהדיםםםםםם

למעלה