משחק ענק בינימינה המוצצת כנסו לפה

ג ו ל י

New member
בעעעע ../images/Emo4.gif ../images/Emo3.gif../images/Emo166.gif

בטח יש לך מחשבון fx82d מהתקופה של התיכון.. זוכרת? אז???!??! מזמן? בטח שלך זה יעלה (אההה אופס.. שכחתי.. את.. את... בת כמה?) חח כפרה... יפיופה? זה לא יפה.. זה משחק גס.. כמו שברי אמר... של זרגים.. יודעת מה זה? חח אז.. טוב שזה לא עולה לי! (ברי יש לך משחק דומה אבל עם שדיים?) ושעולה ב- XP??? גאד דאמט.. (שש גולי להרגע) חחחח

מה זה הזבל הזה ?!?

זה משחק של איזה הומו או מה ?!? זה פרצוף של גבר שמה שרוצה למצוץ !!! איכסה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ג ו ל י

New member
חחחחחחחחחחחחחח ברי יא מטורףףף

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נקרעתי מהתגובה של עייף כרוני חחחח חחחחחחחחחחח ברי אתה שרוט רצח אחי :) אוהב אותך שלך באהבה ובידידות אישתך.. (אלינור.. להרגע אנחנו לא מבצעים חדירה מלאה) חחחחחחחחחחחח גולי

וואלהלשם שינוי אני שמחה...

גולי דבר ראשון זה שאני קטנהממך בכמה 4 שנים זה לא אומר שאני במ במ...(מה רציתי להגיד) טוב נו לא משנה אני לא אוהבת גם ככה את המשחקים החולניים של ברי ברי היפיוף!!!!! חיחיחיחחיחי תתבגר מאמי יאלה אני חושבת שהגיע הזמן (בן אדם בן 26)

אלינור*

New member
טוב גולי ברי כנס גם חחחחחחחחח

רק לא הבנתי דבר קטנטן סלח לי על קושי ההבנה אבל למה שאהיה לא רגועה?????????? ג´ולי מאמי ראה בזו אזהרה ר א ש ו נ ה אם אתה רק תעז לחשוב על לבצע מעשה סדום בברי אני אביא.....אני אביא לך את......... ה-(פעם היה אייקון של קונדום !!!!!!!!!!!) בעעעעעעעעע בכל אופן הבהרתי את כוונתי (נראה לך אני אביא לך מכות חבל על הפרצוף שלך שיראה בסוף ככה-
) אני מודיעה בזאת שבלי שום קשר לכלום ושלא יעלו לכם רעיונות בראש ובהחלט שלא בשביל משהו.... מי שירצה להנשא (גולי ראה הודעתך)/ לתנות אהבים/לבצע מעשים מגונים בברי יצטרך לעבור את אישורי לפני כן ש-ב-ת ש-ל-ו-ם אלינור

אלי*= שומרת הרקטומים?

מממממממממממ....וואלה יופי עוד מעט אלי* תתחיל לגבות כסף מכל אחד שירצה לבצע בי חדירה פיששששש התחלנו להתפתח למה לא באמת? אלי* כמה אחוזים אני מקבל? את יודעת שדחיסת צואה זו פעולה כואבת מאוד דרך אגב אני צריך הרבה כסף כך שאניי לא הולך להתקלח אני אלך מלקוח ללקוח מגולי לגולי.... בעעעעעעעעעעעע (_0_)

למעלה