משחק לוח ראשון תוצרת בית!

g a l4

New member
משחק לוח ראשון תוצרת בית!

שלום לכולם
חבר שלי ממש אוהב משחקי לוח אז החלטתי לנסות להכין לו מתנה משחק לוח. בעזרת ה-P&P, בריסטול, מספריים ודבק יצרתי את המשחק שמצורף בתמונה, אני חושבת שיחסית למשחק לוח ראשון יצא לי לא רע
זהו, סתם רציתי לשתף אתכם (כמובן שאם מישהו ירצה אשלח לו את האתר). ובאותה הזדמנות, אני גם רוצה להודות לגלעד וגדי על העזרה בבחירת המשחק ובדרכים ליצירתו, תודה רבה לכם!!

ycyclop

New member
מרשים מאוד

נשמח לשמוע אחרי שתתנסו במשחק מה דעתכם עליו וקצת פרטים על תהליך היצירה

וואו

בהחלט מרשים!! וכל הכבוד על הרעיון והביצוע אשמח לשמוע קצת על המשחק - מה הרעיון בו כל הכבוד!

y י ר י ת

New member
תשובה למשורר ההוא ששאל "מה זאת אהבה"

להכין משחק כזה לחבר - זו אהבה גדולה.

אייני

New member
אני בר המזל

ולמי ששאל - בינתיים לא יצא לנו לשחק בו ממש, אלא רק רבע משחק בערך (כי לא היה לנו יותר מדיי זמןXD), אבל עד כמה שזה נראה - מדובר במשחק ממש חמוד שמתבסס בעיקר על מזל. בעיקרון, העלילה של המשחק היא שמפלצת פולשת לעיר שלך, והמטרה היא להרוג את המפלצת לפני שהיא מחריבה את כל הבניינים ומנצחת את השחקנים. בנוסף - ברגע שהרגתם אותה, אז סופרים למי יש יותר קלפי פגיעה - והוא המנצח במשחק. (במקרה של תיקו - אז מי שירה את היריה המוצלחת אחרונה ניצח). אני אפרט קצת יותר ברגע שנשחק ממש משחק שלם

regex

New member
בר מזל פעמיים

גם משחק יפה וגם חברה שחקנית...

g a l4

New member
תודה רבה לכולם

כמו שהוא כבר כתב, עדיין לא יצא לנו לשחק משחק שלם
זה הטריילר של המשחק ביוטיוב (זה בסדר להעלות את הקישור שלו נכון?
) http://www.youtube.com/watch?v=uTHvutBuMKo בקשר לתהליך היצירה- התחלתי בלעבור מלא אתרי משחקים ולבחור את המשחק המתאים מבחינת כמות שחקנים, עלילה, מראה וכו'.. ברגע שמצאתי את המשחק הזה (עוד לפני ששמתי לב שהוא P&P) החלטתי שאני רוצה להכין אותו! כשקראתי עליו קצת יותר וראיתי שהוא P&P, לקחתי מספר בריסטולים והדפסתי עליהם את כל החלקים (לאחר חשיבה עם עצמי הגעתי למסקנה שזה החומר הכי מתאים מבחינת קשיחות ונוחות הדפסה). וזהו- התחלתי לגזור, לקפל ולהדביק את כל החלקים עד שכולם נוצרו, לקחתי קופסא שנראתה לי מתאימה בגודלה, צבעתי אותה וכתבתי עליה את שם המשחק. צריך המון סבלנות, אבל זה משתלם :)

למעלה