משחק חמוט

original jess

New member
משחק חמוט../images/Emo26.gif

רשמו 30 אנשים מהפורום שאתם מכירים: 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8- 9- 10- 11- 12- 13- 14- 15- 16- 17- 18- 19- 20- 21- 22- 23- 24- 25- 26- 27- 28- 29- 30- שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"? -האם "7" מכיר את "24"? -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? -מה המערכת יחסים ביניכם לבין "2"? -איך יראו הילדים של "9" ושל "30"? -ושל "25" ו "14"? מהם -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? -מתי הצחיק אתכם "6"? -היית יוצאת עם "28"? -ועם "14"? -האם "3" ו "20" מתאימים? -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? -איזו חיה תקשרו ל "4"? -איזה צבע תקשרו ל "8"? -איזו עונה תקשרו ל "17"? -האם "21" ו "15" מתאימים? -האם היה לך קשר רומנטי עם "22"? -הגדר בשלוש מילים את "18" – -איזו קריירה מתאימה ל "16"? -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? -האם "23" לומד איתכם בכיתהבצפר? -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "29"? -מתי רבת עם "11"? -האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "19"? -האם "23" אוהב את "26"? -האם אתה אוהב את "27"?

C u b e

New member
המממ

אל תעלבי מחוסר ההענות, פשוט לדעתי קצת קשה ליישם את המשחק הזה על חברי הפורום כשאנחנו לא מכירים אחד את השני היטב. (מכירים, אבל, 'תיודעת, בקטנה
)

מנסה!!!

1- מורן 2- שוגי (שרון) 3- אדם 4- חן 5- ליהי (סופר שולי) 6- שחר 7- ירדן 8- אדם 9- שרון 10- יבגני 11- אסף 12- קרן 13- אור (האגדית) 14- אורוש השניה 15- שירן 16- צליל 17- אביגיל ג 18- זיו 19- מרבל 20- גלי 21- אמיר טוב לא חושב שאני מכיר כ"כ הרבה..
נענה על השאלות שמתייסחות למי שכתבתי. שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"? גיל אפס
___________________________ -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? לפני הרבה זמן והיא הולכת להרוג אותי (אור סליחה
) -מה המערכת יחסים ביניכם לבין "2"? בעל ואישה מה זאת אומרת
שוגי תגידי להם! _____________________ __________________________ -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? את הניק שלה ראיתי ממש עכשיו.. -מתי הצחיק אתכם "6"? שחר מזמן לא הצחיקה אותי
אני חייב להיכנס לאי סי כיו יותר... ______________________ -הייתם יוצאים עם 14? דההה -האם "3" ו "20" מתאימים? נשמות זהות מה זאת אומרת? -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? "פףףףף הרוסי הזה"
-איזו חיה תקשרו ל "4"? זאופלנקטון (סורי על זה הביוטופ שלי וזאת החיה הראשונה שעלתה לי לראש
) -איזה צבע תקשרו ל "8"? אדום...נחשו -איזו עונה תקשרו ל "17"? סתיו -האם "21" ו "15" מתאימים? כמו פקק לבקבוק.. ________________________ -הגדר בשלוש מילים את "18" הוא הסתפר אתמול -איזו קריירה מתאימה ל "16"? רבנית
-איזו קריירה הכי מתאימה ל "2"? רקדנית סלונים.. __________________ _________________ -מתי רבת עם "11"? עכשיו. אחננחו לא מדברים -האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "19"? חברות נצח. נחמד

s h u g i t

New member
../images/Emo6.gifחחח דווקא רקדנית סלונים?! ../images/Emo15.gif

זה מה שבעלי חושב עליי?

באמת באמת!!

מורן מה זה אמור להביע!!לא דיברנו שנים חובה לעשות טלפון מתישהו אבל לא היום כי הפלאפון לא איתי...
תתחבר לאיייסי באמת!! אני יעשה את זה אח"כ....

אוקי סגירת חשבונות עם כולם!! ]-}

שוגי: לא לכל אחת הייתי ממליץ על ריקודים סלונים. את מיוחדת
חן: את יודעת שזאופלנקטון אלה יצורים מאוד מאוד חשובים שבלעדייהם הרבה מאוד אנשים יעבדו את מקור פרנסתם?? ואת בטח יודעת שתמיד ראיתי בך מושיעה. בגלל זה בחרתי בזה
אורוש: אני מתקשר עליך...מתי אבל?? צליל: בוצדם
?! נעלבתי! את רוצה שאת-יודעת-מי יבוא ויעשה עלי את קללת אבראקדברא כמו להורים של נוויל?! את יודעת הם עוד נשארו בחיים...ההורים של הארי מתו. את רוצה שזה יהיה גורלי ?
שחר: אני כבר נכנס
ומי שנפגע כמובן שהכל היה בצחוק
אוהבת'כם.

צליל88

New member
../images/Emo188.gifמורן, מה יש לך?

כבר לא נעים לי לתקן.. אני מרגישה מגעילה. בוצדם נו מה, כן. אני רבנית?? אני??? הגזמת.. דוסית דוסית אבל עד פה..

צליל88

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo46.gif

אתה מתעסק עם חצי מרוקאית. כן, הגיע הזמן להפסיק להתכחש לזה שיש בי את הגנים האלו!

s h u g i t

New member
הוא פשוט כל כך אוהב אותך ../images/Emo15.gif

עד שהוא היה חייב לרשום אותך פעמיים

בפעם הראשונה באמת התכוונתי אליך

בפעם השניה כבר התכוונתי ל"אדם". person אתה מבין כשאני כות.. טוב זה נשמע צולע. טעיתי וזהו

למעלה