משחק חדש! מעלית הזמן

אשת נמש

New member
משחק חדש! מעלית הזמן

אז ככה- זוכרים שתמיד בצופים/ בני עקיבא/ ערב כיתה- היו מעבירים פתקים ומבקשים מכל אחד לרשום איפה הוא יהיה עוד עשר שנים (ואז אמורים לפתוח את זה אחרי עשר שנים אבל זה כמובן לא קורה...)

אז משחק חדש יוצא לדרך:
כל אחד כותב איפה הוא רואה את כל אחת מהדמויות (ביילי, וובר, אואן, כריסטינה, דרק, מרידית, אלכס, קאלי, אריזונה, מארק... שכחתי מישהו?) בעוד עשר שנים מהיום.

די פשוט- ומעניין.

אז יאללה- תתחילו לדמיין...

ellendili

New member
יאיי!

משחק שלא עדי ואני פתחנו!

סטוקהולם 2022. על הבמה עומד אדם גבוה ותמיר, לבוש טוקסידו מוקפד. כסוף שיער ותכול עיניים. למרות שהשנים כבר נתנו אותותיהן וניכרות בעיקר בקמטים החורשים את מצחו הגבוה, הוא עדיין גבר נאה להפליא. הנואם מרים עיניים בורקות מהפסלון שבידיו ומחייך אל הקהל חיוך בהיר וממיס בקסמו, אשר גורם לכל אישה ונערה באולם להחסיר פעימה לרגע. "אני רוצה להודות לאשתי", הוא פותח, "בלעדיה לא הייתי עומד כאן היום". פני ם רבות בקהל מופנות לכיוון בו מביט הנואם בעינים נוגות, הוא שוב מחייך את חיוכו שובה הלב, אך הפעם הוא מתכוון לחייך רק אליה. אל האישה היושבת באחת השורות הראשונות בין ילדה כההת עור כבת עשר וילד קטן אשר כבר עכשיו נראה כבבאותו המוקטנת של אביו. האישה לבושה בשמלת ערב שחורה ושיערה, שעדיין לא איבד את צבעו הבהיר, גולש על כתפיה בחופשיות ומשווה לה מראה מעט נערי. היא מחייכת אל הנואם חיוך רחב ואוהבונזכרת איך רצתה לאסוף את השיער בתסרוקת מסובכת לכבוד הערב. אך בעלה התעקש שתשאיר אותו פזור. "אני רוצה להרגיש את הריח גם כשאעמוד על הבמה", הוא אמר מוקדם יותר באותו הערב, עודו מצמיד אותה אליו בחיבוק וקובר את ראשו בשיערה. "אני רוצה להריח את הלבנדר".

סורי... זו השעה

אני הולכת לישון עכשיו ןלהכחיש כל קשר להודעה הזאת בבוקר.

ענבים2

New member
מיי גוד!

הוא יזכה בפרס אייבורי על גילוי תרופה לאלצהיימר?
סוף הרבה יותר אופטימי משלי.
אני חושב שיצר ההרסנות של שונדה לא יאפשר דבר כזה.
בשניה שהוא יעמוד על הבמה בנאום המרטיט יפול טיל טועה וכולם ימותו. לא בעצם זה יהיה שקוף מדי.
יכנס עדר פילים שועט שברח מגן החיות הסמוך וירמוס את הכל.

ellendili

New member

זה אכן נובל... רק ש...
אין פסלון לפרס נובל מסתבר!! קמצנים!

ellendili

New member
הי את רארית באיזו שעה זה נפתח?!

אפשר לכתוב משהו חוץ מקיטש בשעות כאלה??
ובכלל זו לא הייתי אני.

אשת נמש

New member
יה! איזו השקעה!

ואחלה עתיד למר-דר!

איזה כיף.

וחבל ששונדה לא מפטרת את עצמה ונותנת לבנות הפורום לכתוב במקומה...

pennylane11

New member
זה נורא מצחיק אותי

שאת כותבת ככה ועדיין זורקת עליי את עבודת הפאנפיקשן!

זה מעולה!!!

ellendili

New member
טוב אני תרמתי את חלקי!

עכשיו את צריכה לכתוב לנו מארק-לקסי. נו זה מתבקש.
בעצם תכתבי מה שבא לך. רק תכתבי!

pennylane11

New member
אפילו עוד לא סיימתי את המארק\אדי!

אני צריכה לעשות עם זה משהו, אבל אין לי מושג איך לסיים את זה. זה דורש איזה שורת "ואז הם היו ביחד" שאין לי מושג איך לכתוב אותה, אבל ברגע שהיא תהיה זה יהיה מוכן

ellendili

New member

אבל השרשור הוא על 10 שנים אחרי... אז זה לא קשור למארק-אדי.
תכתבי חדש!
נו.

למעלה