משחק השאלות |?||?||?|

ziniozi

Well-known member
1. מאיזה פייבוריט הכי התאכזבת לאחר שהעונה נגמרה, ולמה?
2. מי הכי היה צריך לנצח, ולא ניצח?
3. מה המקרה שהכי נחרט בזכרונך מכל עונות האח?
4. מה הדבר הכי גרוע שקרה באח הגדול בכל העונות?
5. איזה פרט מעניין/משעמם רוב האנשים שכחו על אחד מהמתמודדים?
6. מה הדבר הכי קיצוני שעשית עבור פייבוריט?
7. אם אפשר היה להעביר מסר אחד להפקה - מה היית מעביר/ה?
8. איזו שאלה היית רוצה לשאול את אחד המתמודדים? לאו דווקא מהעונה הנוכחית
9. מהו שברון הלב הכי משמעותי שחוית בצפיה באח בכל העונות?
10. מה הדבר הכי חשוב שלמדת מאחד מהמתמודדים בכל העונות?

tg151

Well-known member
אלירז. אהבתי אותו והוא היה הפייבוריט שלי לכל אורך העונה. הוא ואלין. אבל אחרי העונה, לא יודע אם איכזב זו המילה הנכונה. פשוט באופן אישי לא אוהב את הדעות הפוליטיות ודעות אחרות שלו.
2. מי הכי היה צריך לנצח, ולא ניצח? אלדד עונה 6. אלדד קחוק שנות אור מדעותיי והכל אבל אהבתי אותו ואת איך שהתנהל. אהבתי אותו ואת מרטין ולא סבלתי את טל גלבוע.

3. מה המקרה שהכי נחרט בזכרונך מכל עונות האח? עינב בובליל וה"פרידמנים". אני ממש זוכר את החבורות שנוצרו. של אשר,עינב, יוסי נגד שי,שפרה,צבר ולאון. וגם מקרה "התנ"ך בשירותים של פרידה. איך אהבתי את פרידה!

4. מה הדבר הכי גרוע שקרה באח הגדול בכל העונות? יש כל כך הרבה. המקרה הראשון שעולה לי בראשון זה ההתנהגות הדוחה של רוני וגילי מיילי על טהוניה.

5. איזה פרט מעניין/משעמם רוב האנשים שכחו על אחד מהמתמודדים? שברור העונות, רוב הריבים הם על שטויות וכל עונה מחדש הצופים מתלוננים שהריבים הם "על שטויות" וזה יצוב ופתטי ומגוחך. בעיניי לא. האישיו הוא לא על מה רבים. זה מה הריב הופך להיות ומה כל צד חושב על השני. זה לא באמת על פתיתים עם בצל או בלי בצל.

6. מה הדבר הכי קיצוני שעשית עבור פייבוריט? לשלוח אסמסים בהדחה אחת בסך 2,000 ש"ח עבור שפרה.

7. אם אפשר היה להעביר מסר אחד להפקה - מה היית מעביר/ה? לא לקחת את התכנית יותר מדי ברצינות! לאפשר לקהל לשרוק בוז לדייר שהם לא אוהבים. לצחוק על עצמם ועל התכנית עצמה. לעשות את התכנית יותר כיפית וקלילה. יותר בעניינים הטכניים, ההפקתיים של התכנית. קודם כל, לפחות 4 מצלמות לבחירה. בית יותר גדול. משימות יותר מאתגרות לדיירים וגם להעסיק את הדיירים כמעט כל יום. ברור שהאלמנט של שעמום הוא מכוון עך ידי ההפקה. אבל המצב בהפקה בארץ הוא מוגזם מדי

8. איזו שאלה היית רוצה לשאול את אחד המתמודדים? לאו דווקא מהעונה הנוכחית לא עולה לי כלום.

9. מהו שברון הלב הכי משמעותי שחוית בצפיה באח בכל העונות? בטח שאחד הפייבוריטים שלי הודח לפני הגמר

10. מה הדבר הכי חשוב שלמדת מאחד מהמתמודדים בכל העונות? להכיר אנשים שונים ממני

8LIBI8

Well-known member
* שי חי היה פייבוריט שלי 3-4 שבועות בתוך העונה מתוך איזושהי אמפטיה והזדהות נקודתית, לקראת הסוף כבר ירד לי ממנו שוב וכשהגיע לסיבוב שני בעונת אסף גורן בכלל לא סבלתי אותו ואין בי שמץ של אהבה כלפיו.
* מאלירז שדה, לא במיידי, זה היה תהליך הדרגתי כי די נהניתי ממנו בשנתיים הראשונות מהנחיות ופאנלים שהיה בהם למרות אי אילו חריגות שהחלקתי לו. עם הזמן הקצין ונהיה יותר וכחן, כבד, דתי, ערס וביביסט עיוור וירד לי ממנו. עדיין חושבת שהוא נשמה טובה בסה"כ אבל רחוק מאוד מאיך שהרגשתי כלפיו בזמן האח ואחרי.

2. מי הכי היה צריך לנצח, ולא ניצח?
היו כמה וכמה שציערו אותי בזמנו שלא ניצחו אבל הכי מכולם ג'וזי. כוכב בלתי מעורער, עשה את העונה, לא היה יותר מתבקש ממנו למקום ראשון, לטעמי ה-דייר של האח הגדול מכל הזמנים והייתי בשוק טוטאלי כשזהבה, האמנם טובה אבל משעממת יותר מצבע מתייבש על הקיר, עקפה אותו. זה כמו שתגידו לי שאילנה הולכת לנצח פה, בואו....מה גם שסללו לה דרך מיוחדת עם בונוסים של אורחת ללא קושי ולא דיירת מן המניין. עד היום אני כועסת על זה אבל מקבלת, זיוף לא זיוף, זו מה שהיה צריך לקרות כנראה והכל לטובה.

3. מה המקרה שהכי נחרט בזכרונך מכל עונות האח?
* אלירז לאלין: את כמו פנינה בתוך צדפה...אני חושבת שצפיתי בזה אז עשרות פעמים :love:
* השבוע של ג'קי באח הגדול ספרד

4. מה הדבר הכי גרוע שקרה באח הגדול בכל העונות?
חשבתי על הפוטנציאל האבוד בעונת ישראל אוגלבו - טאי, שנכנס מייד לחרדות והחזיק בקושי שבוע כדי להחליט שהוא בורח כי לא ממש רצו לתת לו ללכת
אבל אני חושבת שכשרוני מיילי התבטא כלפי טהוניה בגזענות חריגה - יא סודנית שחורה, זה היה חציית קו אדום בוהק שזכור לי לפחות
וטהוניה היתה גזענית בריונית בלתי נסבלת בעצמה אבל מכיוון שהיא התבכיינה בלי סוף, שמרו עליה וצנזרו ימים שלמים אין התבטאות שלה שהוקלטה לדורות

5. איזה פרט מעניין/משעמם רוב האנשים שכחו על אחד מהמתמודדים?
בוריס שניידרובסקי - מודח ראשון של אח גדול עונה 1 והיה אח של ליאון באותה עונה
דלית - מודחת ראשונה של האח הגדול עונה 2 :p

6. מה הדבר הכי קיצוני שעשית עבור פייבוריט?
לא יודעת אם קיצוני אבל הצבעתי המון פעמים, הגנתי בחירוף נפש בפורום, יצרתי וידאו

7. אם אפשר היה להעביר מסר אחד להפקה - מה היית מעביר/ה?
להפסיק עם העודף הסתרה של הדלתות/בריכה!!! רוצים לצנזר תעבירו לחדר אחר, שיחה אחרת, שיהיה רצף ולא סתם דממת אלחוט יותר מדי פעמים

8. איזו שאלה היית רוצה לשאול את אחד המתמודדים? לאו דווקא מהעונה הנוכחית
שאלה ראשונה שיושבת לי בראש לשאול מתמודד כבד ותיק של האח הגדול -
האם אתם מקבלים משימה חשאית/הדרכה כלשהי/כיוון/הוראה/דחיפה
להרגעת מצב עם מישהו / להתחברות עם מתמודד באופן לא טבעי / להתססה בכוונה ליצור אש

9. מהו שברון הלב הכי משמעותי שחוית בצפיה באח בכל העונות?
כמעט כל עונה יש לי כאב לב מסוים, מי יותר מי פחות, כשאני מרגישה שיש בריונות, רוע, עליהום אכזרי ומידור של בנאדם אמיתי וטוב. זה קרה לי עם לינור שפר, אביבית בר זוהר, אלי זרקא, ג'וזי, מושיק עפיה, אסף גורן, אדם אליוף... אבל הכי אכל לי את הלב בזמנו היה שי חי עם ההתכנסות שלו בתוך עצמו כמו ילד שלא יודע להתמודד חברתית עד שתניה הגיעה והשנאה העזה אליו שיצאה מאחרים שם שברה שיאים של רוע תהומי. עונה שחורה אך מרתקת כמו תאונת דרכים. הגעתי לרעידות ודמעות רק מהזעזוע שבצפיה 8-{

10. מה הדבר הכי חשוב שלמדת מאחד מהמתמודדים בכל העונות?
לא רק מאחד ספציפי, הדברים החשובים שלמדתי מאלה ששרדו חברתית והגיעו גבוה גם אם לא למקום הראשון זה לזרום, לשמור על קלילות, לא להיתקע על דברים, להיפתח לבן שיחה כדי לפתוח אותו ולהיות דיפלומט - לדעת להגיד את האמת בישירות אבל גם בעדינות

למעלה