משחק הזרעים...

doram44

New member
משחק הזרעים...

חשבתי שהמעטפה שהגיעת לרשותי היתה שייכת למשחק אז זהו שלא... עוד לא שלחתי זרעים לכתובת הבאה אחרי אבל המעטפה כבר התיק אז זה בדרך.....מעניין מה יצא מזה.

צפנתי

New member
מה קורה עם זה בסוף? עדיין מצטרפים?

גמני רוצה להשתתף....יש לי מה לשים שם, ואולי גם לקבל... איפה המעטפה נמצאת כעת?

barakd

New member
לא ניתן להצטרף בשלב זה משום

שהרשימה סגורה, כל אחד יודע למי הוא שולח ואין לי רצון לבצע שינויים לאחר המאמץ שהושקע בזה ועל מנת לא לגרום לבלבול מיותר. אבל, נראה לי שאפשר יהיה להתחיל אחד חדש מיד לכשהנוכחי יסתיים.

צפנתי

New member
תודה רבה!

למה לא פשוט להגיד לאחרון כעת, לשלוח למי שמבקש להצטרף?

barakd

New member
האחרון כעת שולח כבר אליי

מיד עם סיום המשחק ניתן להתחיל חדש ואת יכולה להיות ראשונה כך שלא הפסדת הרבה מביחנת מיקום ותור. היו לך מספר הזדמנויות רב מאד להצטרף, סירבת בתוקף - ועכשיו המשחק לא נפתח שוב עד לסיומו.

צפנתי

New member
../images/Emo7.gif יא אללה איזה קשוחים כאן...

אני רק רוצה להעביר זרעים למי שיהיה נחמד לו לקבל...

סמסיים

New member
למה לחכות?

המשחק חביב מאוד, אבל לוקח המון זמן. אז למה שלא נתחיל רשימה נוספת? אז ירוצו שתי רשימות במקביל, אז מה? דורמי - כמו שאמרתי לך, המעטפה שהגיעה אלייך לא קשורה למשחק. זה כנראה היה משחק פרטי שלך :) צפנתי - אם את רוצה, אני מוכנה להתחלף איתך באופן פרטי, בלי רשימה.

barakd

New member
ע ד כ ו ן על משחק הזרעים

המעטפה בדרכה לאדם מספר 7 מתוך 20 שחקנים. מי שאמור לקבל מקבל ממני קודם התראה, זאת לאחר שמי שמקבל מודיע לי שקבל ושלח.

פאביאן

New member
נצל"ש - זיהוי הפתעה.

בתמונה המצורפת הפתעה שפרחה לי שלשום בגינה, אשמח אם מי מכם ידע לזהות את היפיפיה בשמה.

צפנתי

New member
לדעתי זה אמריליס בלה דונה

יש לו ריח של שזיפים או משו כזה...ריח נפלא!

פאביאן

New member
הריח טוב, אבל לא של שזיפים.

כנראה שמדובר באיזשהו אמריליס מסוגו של ה-ורוד שהעלתה הקמה, אבל לא בלה-דונה. בדקתי באינטרנט את הזיהויים שהצעתן (את ו-dorm44) ונראה שבשני המקרים (בלה-דונה וחבצלת) הפרחים והעלים הרבה יותר קטנים. לעומת זאת, הצורה הכללית (לא הצבע) מתאימה לתמונות שונות של אמריליסים אחרים. בכל מקרה, תודה לשתיכן על נסיונות הזיהוי.

למעלה