משחקי הלילה: 23.12

כן, כששאק עזב זה היה לקונפרנס השני

וכשהוא חזר לפיניקס זה כבר היה אחרי השיא. התשובה הייתה בעיקר לשאלה, איזה שחקנים מהדור של קובי אולי יותר גדולים ממנו והרלוונטיים היחידים בעיני הם שאק, דאנקן ולברון.

שאק כשהיה במיאמי בהחלט הייתי אומר שכן

"kobe who?" וכל הטירוף שהיה בתקשורת בינהם, במיוחד אחרי ששאקיל לא בדיוק תמך בקובי בפרשת האונס. אני זוכר מיאמי-לייקרס בכריסמס , שאקיל מול קובי. זה היה משחק כריסמס אמיתי!

rapgamer4ever

New member
שאק הגיע למיאמי אחרי השיא

חוץ מאשר בעונת 2005 הוא אפילו לא היה השחקן הכי טוב בקבוצה.
לדעתי קובי בהחלט שיחק מול לא מעט שחקנים טובים יותר משאקיל גרסת מיאמי:
דאנקן, גארנט, נוביצקי, לברון, וויד, דוראנט ובטוח יש עוד כמה שאפשר להתווכח לגביהם.
&nbsp
זה גם מבלי לדבר על הענקים של הניינטיז שתחילת הקריירה של קובי חפפה לסיום הקריירה שלהם, או שחקנים כמו קרי שמגיעים לשיא כשקובי כבר הרבה אחריו.

יריבות זה לא רק מה שקורה על המגרש

אני הייתי נותן משקל גדול ליריבות שלהם מחוץ למגרש. זה נכון שוויד היה הכוכב הראשי בפער לא קטן בכלל, אבל עדיין הדבר העיקרי שדיברו עליו זה קובי נגד שאק ולא קובי נגד וויד במשחקים בינהם.

rapgamer4ever

New member

Anfield

New member
הלייקרס מעוררים רחמים

בחיי הם עלובים, הכי עלובים שראיתי העונה ואולי גם כולל עוד עונות.
הרבע ה-3 נפתח עם 22-0 לאוקלהומה שתבינו.
אם יש לי מה לחדש בנוגע למשחק הזה אז קודם כל לא ידעתי שרוי היברט שם, איזה התדרדרות מהשחקן שראיתי בגמר הNCAA וממש רציתי שניקח אותו בדראפט.
קמרון פיין באוקלהומה, יש לו פוטנציאל להיות השחקן הבא שפורץ עם חוזה יפה אחרי שנבחר בדראפט ע"י אוקלהומה, זריז, מוסר טוב, יודע גם לקלוע, הוא כרגע מחוץ לרוטצייה ועולה רק במשחקים עם הפרש גדול אבל אהבתי מה שראיתי ממנו העונה בינתיים.
משחק הבא הלילה מול שיקאגו.

somone1411

New member
הלייקרס בטנקינג כבר 4-5 שנים

בתור אוהד ת'אנדר שסבל מזה וגם מהלייקרס לא מעט שנים, אתה צריך לדעת שדברים כאלה קורים.
&nbsp
בסופו של דבר הגלגל מסתובב, אני מניח שלא יגיע היום שאיזה אוהד לייקרס יתפלא איך הת'אנדר נראים כ"כ פתטים לידם.
&nbsp

Anfield

New member
אני רגיל שהקבוצה שלי חרא

מאז ששון קמפ הלך זה מה שקרה ברוב העונות עד שריי אלן הגיע אבל מוזר לי לראות את הלייקרס ככה. לא מסתדר לי בראש.

למעלה