משחזרת

BiDriL

New member
../images/Emo185.gifלויודעת

החוברת הלכה לאיבוד..... בטח תקועה בערימות בספרייה,הכל שם ישן....

The Dream Maker

New member
אני

שם אמיתי:יולי(האמיתי זה יובל אבל בבקשה אל תשתמשו בו!!!) גיל:12 וחצי מאיפה בארץ:קרית אונו מכירים? סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:אוקע שלישי חמישי שני ראשון ורביעי בערך באותו המקום. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת:קלסר,דפי מכתבים חולצה ו...*בודקת* כלום! תמונה זה קצת בעייתי תנו לי לחפש שנייה*מחפשת*אוף אנ'לא מוצאת! אולי יותא מאוחר...

מממ....

שם אמיתי: יונת גיל: 14 וחצי מאיפה בארץ: קריות סדר העדפות בסדרת הארי פוטר: הראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי. כן, לפי הסדר. 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: פקס עם דפי חשבון, פעם יומן, מדבקות, את הספר הראשון פעמיים (את הגרסא עם התמונות ובלי (אבל כבר הספקתי לאבד אחד)) ודי זהו. רוב הדברים של הארי פוטר הם ממש דבילים
כמו הגרביים שלי שאף פעם לא לבשתי. (איך שכחתי אותם!
דודה שלי קנתה לי
). ולא כדי לכם לראות אותי.

חביב

שם: דן...זה מוזר..איי נואו גיל: 200 פחות 180 ומשהו שנה מאיפה בארץ: שכחתי.. עדיפות: מע"ח, האסיר מאזקבאן, גביע האש, אבן החכמים, חדר הסודות 3 מוצרי ה"פ שיש לי בבית: כוס, ניירות מכתבים,פנקסים, עפרונות...מ=ל=א דברים...

אני....

שם אמיתי: רעות גיל: 13 סדר העדפות: חמישי, שלישי, רביעי, שני, ראשון מוצרים? אממ.. חוץ מהספרים יש לי יומן בצפר ישן מאוד, מדבקות למחברות, עטים כאלה.... אבל לא אני קניתי...
תמונה? אני לא חושבת שאתם באמת רוצים לראות אותי...

מממ.. שכחתי מאיפה בארץ

למרות שכבר יצא לי להגיד כמה פעמים...
אני מטבעון... או קרית טבעון... איך שאתם רוצים... בצפון... ליד חיפה..

יו גם לי ../images/Emo12.gif../images/Emo175.gif

איזה עולם קטן....
אבל אצלי זה דוד+דודה+שתי בנות דודות+בן דוד

צילונה

New member
חיחי

עכשיו שאני חושבת על זה שכחתי בת דודה... חח אבל זה לא אותו בית והיא כבר בת 32 אז לא נורא
נסלח לעצמי

איזה כיף..

עכשיו טבעון שילי נהפכה לבית של כל המשפחות! כמה נחמד!! בכל מקרה.... יש להם טעם טוב, למשפוחה שלכם. טבעון זה מקום משו-משו
ו.. מממ... הכותרת שכתבתי מקודם... שכחתי מאיפה בארץ
זה נראה כאילו שכחתי איפה אני גרה

איזה כיף..

עכשיו טבעון שילי נהפכה לבית של כל המשפחות! כמה נחמד!! בכל מקרה.... יש להם טעם טוב, למשפוחה שלכם. טבעון זה מקום משו-משו
ו.. מממ... הכותרת שכתבתי מקודם... שכחתי מאיפה בארץ
זה נראה כאילו שכחתי איפה אני גרה
אוחח אני מזה מקווה שזה לא שלח פעמייםםם

LuNa MaJnUnA

New member
אני?../images/Emo94.gif

שם אמיתי: שירי.גיל: 15.מאיפה בארץ: פ''תסדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: היה לי אחד, אבל שכחתי אותו
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: אם היו לי באמת שהייתי מציינת אותם! תמונה: סורי,חוסר טאקט של אנשים לא עושה לי את זה ^^

LuNa MaJnUnA

New member
מה קרה לאנטר שלי?

הו דאמ. שם אמיתי: שירי. גיל: 15. מאיפה בארץ: פ''ת סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ: היה לי אחד, אבל שכחתי אותו
ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית: אם היו לי באמת שהייתי מציינת אותם! תמונה: סורי,חוסר טאקט של אנשים לא עושה לי את זה ^^

זה בטח כי כתבת תגובה מהירה../images/Emo175.gif

ואז עברת לדף הוספת תגובה כדי להוסיף תמונה, נכון?

snowwight

New member
../images/Emo176.gifעונהעונהעונהעונה../images/Emo42.gif../images/Emo29.gif

שם אמיתי: ליאור (בת...,בת.
) גיל: כמעט 17 מאיפה בארץ: רמת-גן סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:- שלישי, חמישי, ראשון, רביעי, שני ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת: סטיקר, פוסטר, מדבקות. אז מה אם זה לא כולל?
הומ, ובלי תמונה

גיל-12,מאיפה-מראשון,העדפה בספרי

הארי פוטר-שלישי,חמישי,רביעי,שני,ראשון. מוצרי הארי פוטר-הסרט השלישי.

אממ

שם אמיתי - עדי יום שני הבא 17 מאיפה - מרכז סדר העדיפויות של ה"פ - שלישי רביעי ראשון חמישי שני ציין לפחות 3 פריטים של ה"פ שיש לך בבית - אין לי

ספרפור

New member
למרות שאני כותבת פה פעם במליונים...

שם אמיתי:ספיר גיל:13 וחצי מאיפה בארץ:אשקלון
סדר ההעדפות שלי בספרי ה"פ:החמישי, השלישי, הרביעי,השני והראשון. ציין לפחות 3 מוצרי ה"פ אחד שיש לך בבית, לא כולל ספר/סרט/פוסטר/שומר מסך/תמונות שהורדתי מהרשת...:המ, שעון קיר, קלפים מהצפרדעי שוקולד, מכתביות, מגבת ו.. לוידעת נראה לי שיש עוד משהו שאני לא זוכרת...

למעלה