משחה נגד יובש שפתיים

ברוך הבא למועדון

גם אני מהבוקר עם יובש בשפתיים ומהשיטוט בפייסבוק מבינה שהרבה אנשים יבשים עכשיו.. שינויי מזג האוויר וכאלה..
(לא, אני לא מכירה משחה, בינתיים פשוט נותנת לזה לעבור אבל סתם יצא לי לחשוב על תופעת ההתייבשות ההמונית שקורית עכשיו..)

ו אולי

New member
במורז יש פראבנים שעדיף להימנע מהם, מצטרפת להמלצה על שיאה

השתמשתי הרבה בשפתון של מורז בשפורפרת ירוקה (עם הפס הכתום), זה אחד השפתונים היחידים שהקל אצלי מאד על היובש ושלא הייתי רגישה אליו, אבל הפסקתי כששמתי לב שהמרכיב העיקרי בו הוא petrolatum (כמו וזלין) והוא מכיל פראבנים.

עברתי לשפתונים מחמאת שיאה של Out of Africa מ iHerb, הטקסטורה שלהם לפעמים מעט גבשושית אבל הם נמסים מהר ומקלים על היובש לאורך זמן. קניתי אח"כ בארץ חמאת שיאה אורגנית של עומר הגליל, זה אפקטיבי באותה המידה, אפשר להשתמש בה לא רק לשפתיים והיא זולה יותר מאשר השפתונים.

l coyote l

New member
זה המרכיב האחרון מתוך שלושה, לכן לא יכול להיות העיקרי

(מאחר שרכיבים מסודרים לפי אחוז המצאותם במוצר).
העתקת הרכיבים מהשפתון שברשותי:
Polygonum extract
Salvia extract
Petrolatum

l coyote l

New member
מוזר. זה כאילו אותו מוצר (אותו ברקוד) עם רכיבים שונים.

אני קצת בהלם/אי הבנה פה.
לטלפון שלי אין יכולת לצלם פרטים כל כך קטנים, אבל הרכיבים הם בדיוק מה שכתבתי, ובסדר ההוא.
אם זה חשוב למישהו, לדעתי אפשר יהיה לקבל הבהרה רק ישירות מהחברה.

ו אולי

New member
טוב לדעת

השתמשתי בשפתון הזה כמה חודשים, ובפעם האחרונה שקניתי את השפתון ובמקרה העפתי מבט ברשימת הרכיבים לא הבנתי איך זה שמלכתחילה קניתי משהו כזה.
אם יש לזה כמה גרסאות כנראה שבהתחלה קניתי את הגרסא הטובה ואח"כ הפסקתי לבדוק.
&nbsp
איפה קנית אותו ?
&nbsp

l coyote l

New member
קניתי בביו גאיה, שם הכי זול שמצאתי (14 ש"ח). אבל -

עכשיו אני רואה שהתמונה שם שונה ממה שיש ברשותי, ואין עליה את הסמל של 99% צמחי".
אני נוטה להניח שהתמונה שם, ומה שיש אצלך, זה המוצר העדכני והמבאס, ומה שיש אצלי כרגע זו גרסה קודמת.
שלחתי מייל למורז וביקשתי הבהרה.
&nbsp
איזה מבאסים.
&nbsp

למעלה