משוב בבקשה
פסח

עששית

New member
../images/Emo25.gif

באמת נחמד שיש פה כזו ערנות חביבה בשעות אלה של הלילה

YaelSF

New member
כן, צודקת יותר מידי תפו"א לארוחה

אחת. אם את עושה את הצלי בתנור אז בהחלט גם אפשר לוותר על תפו"א שרצית לשים בעוף. לגבי הסלטים - לא יודעת אם להוסיף או במקום אחד הסלטים הייתי עושה סלט שהוא יותר ממלא או כבד (לא יודעת איך לקרוא לזה אבל בסגנון תפו"א במיונז) בעצם יש את צימאס אז אולי לא צריך. בקיצור, אחלה ארוחה בנית

shelycat

New member
האמת הצלי לא יהיה בתנור

כי העופות יהיו עסוקים בו
את הצלי אני מכינה בסיר כבד על אש קטנה על הגז.

shelycat

New member
לגבי החרוסת

בעיקרון הסיבה שאני לא בטוחה עם להכין או להסתדר ברגע האחרון היא משהו קנוי (ואז הורי יביאו את זה איתם יחד עם המצות), היא פשוט כי אני לא בטוחה שיש ברשותי מספיק מרכיבים ושיהיה לי זמן לצאת לקנות, בכל מקרה לגבי הכנה מראש אני מתלבטת בעיניין, אני לא שייכת לאסכולה שאוהבת תמרים ולכן חרוסת שלי מתבססת בעיקר על תפוחים אגוזים ופירות יבשים ביין/ברנדי אז אני לא בטוחה שזה יחזיק. אם יש לך מתכון בדוק שיחזיק יומיים מראש אשמח לקבלו.

YaelSF

New member
אני גם לא משתמשת בתמרים אלא

בסילאן. בגדול אני עושה עם אגוזים, תפוחים, יין אדום ותבלינים - פשוט וטעים. אני אחפש את המתכון וארשום לך.

YaelSF

New member
עכשיו קלטתי

או שמה גם סירופ תמרים את לא אוהבת? אם כן,את יכולה לשים קצת סילאן ויותר דבש.

shelycat

New member
לא מתה על תמרים בגדול

אבל הבעיה היא לא בהם ממש כמו בעובדה שבגלל זה אין לי סילאן/סירופ תמרים זמין בבית, מה שאומר שצריך לצאת לקנות שזאת הבעיה שמלכתחילה יכול להיות מונעת ממני הכנה של חרוסת נטולת תמרים עם פירות יבשים אחרים. מילכוד 22. אבל דבש הוא רעיות מצוין, אולי אני אאלתר משהו מדבש, תפוחים,יין, צימוקים ואגוזים, נחייה ונראה.

עששית

New member
אבל זה לא קצת כפול?

"עששית הלוחמת בדרכים" וגם "עששית - האור שבקצה"?

רחלילי

New member
אז אולי זמנית תורידי את האור

(תעבירי לאורות נמוכים לאיזה שבוע)

shelycat

New member
אם היא תוריד את האור איך נמצא את הד

הדרך? לא קורה כלום אם יש יותר משורה אחת.

עששית

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo24.gifאבל הבעיה היא לא עם שתי

השורות אלא עם זה ששתיהן מתחילות ב"עששית".

רחלילי

New member
שלי צודקת

מה עם מיכשור לראיית לילה? ואולי החתימה תשלב את שתי השורות: עששית הלוחמת בדרכים בעודה מחזיקה אלומת אור

shelycat

New member
או אולי

עששית, האור שבקצה, לוחמת בדרכים ושום דבר אינו מוקצה!

למעלה