משוב אישי על קטנוע ה-MS3 DLX של יוסאנג

גלGRAND

New member
משוב אישי על קטנוע ה-MS3 DLX של יוסאנג

שלום רב לכולם, החלטתי לרשום משוב זה כדי לשתף אתכם בחוויה אישית שלי על הקטנוע הנוכחי שברשותי. מדובר בקטנוע ה-MS3 DLX של יוסאנג בנפח 250 סמ"ק. לאחר ניסיון על כלים רבים אחרים וחשש מה לא קטן בשל שמועות רבות על קודמו של דגם זה = MSL 250 החלטתי לא בלב שלם לקפוץ למים ובכל זאת לרכוש כלי זה בשל הבטחות של סוכנות יוסאנג כי כל הריג'קטים מהכלי הקודם (קרי,החלפת מושב הכיסא למושב חדשני והחלפת המחשב שלו) אינם עוד בנמצא. כמובן שהמתני עם מתן משוב זה עד שלפחות ימלאו ל"ילד" 4,000 ק"מ והיום,לאחר שהקטנוע הספיק לצבור 4,000 ק"מ של נסיעה שגרתית,נסיעה מאומצת של ליווי תריאטלונים,של טיולים ,של קורס אופנוען מאומן א'+ב' ושל מה לא אני יכול לומר בצורה רגועה ושלווה כי הכלי אכן מהימן וללא ריג'קטים אקוטים הנראים לעין או הנשמעים לאוזן. מגמה השוואתית אישית - כחלק מהכלים שעברו תחת ידיי,כמו: גראנד דינק 250, ג'ויירייד 200 , B&W 250 ןעוד,אני יכול לציין אני בהחלט יכול לומר שהוא היציב מבין כל אלו שציינתי,חזק מבחינת הספק מנוע ונותן תמורה פר מחיר. לסיכום,אני מרוצה מאוד - וכמובן שברור שזו דיעה אישית שלי ועליה יחלקו או יתמכו בה בהתאם לניסיון משתנה או דיעות כלליות של אנשים פה בפורום. תודה ושמחתי לשתף.

34TK

New member
אני ממש שמח לשמוע,דיווחת גם בפורום קטנועים?

למעלה