משה סיני בדרך לכפר סבא

סמיאגול

New member
משה סיני בדרך לכפר סבא

לפחות ככה כתוב ב ONE ברוך שפטרנו מהמאמן הכי גרוע איי פעם של האולימפית
 

adi27us2000

New member
הוא לא מתאים לכפר סבא../images/Emo18.gif

בניגוד לדעתך אני חושב שמשה סיני הוא מאמן שמבין ויודע כדורגל למרות שהתוצאות שהנבחרת האולימפית השיגה בזמנו הם היו חלשות(תברר לגבי השנתונים ששיחקו אצלו) סיני מתאים למועדון גדול(וגם למזל) שבו יוכל לעבוד עם תנאים טובים ואז יוכל לממש את הפוטנציאל שגלום בו(אולי מכבי חיפה?????)
 

Eldad H

New member
משה סיני היה מאמן של הפועל ת"א...

ההישג הכי גדול שלו היה תיקו מול זימברו קישינב בגביע וופ"א.
 

adi27us2000

New member
לא באותם תנאים

שמשה סיני אימן את הפועל ת"א הוא יצר יש מאין הפועל נוהלה אז בידי ההסתדרות עם תקציב קטן למרות שעברו אז בהפועל שחקנים עם שם (רביבו,מזרחי)אבל הם רק "עברו"בתחילת דרכם וחוץ מעונתו האחרונה הפועל בהדרכתו תמיד היתה קבוצת מרכז ומעלה וגם הוא עשה טעויות של מאמן צעיר אבל בסך הכל הוא החזיק את הקבוצה בתנאים שהיו לו (חוץ מהמשכורת שלו שהיוותה משהו כמו 30% מהתקציב)בסדר גמור
 
סיני כבר אימן בכפר סבא

בעונת 99 ואיתו השגנו את הניצחון הגדול על האלופה הפועל חיפה, 7-3. אבל דווקא הזיכרון העמוק ביותר שיש לנו מאדון סיני זה שהעדיף לנסוע לגמר ליגת האלופות והשאיר את כפר סבא במחזור האחרון להפסיד למכבי ת"א 5-0. בוא נגיד, שאחרי שאייל לחמן היה "סגור ב99%" אצלנו עד לפני יומיים, אף אחד לא תפס את הראש כששמענו על מועמדותו של סיני. אבל הבעיה העיקרית בכפר סבא בעונה שעברה הייתה תפקודו של תמיר בן חיים כבובה, ואלי טביב הוא זה שבעצם ניהל את כל הקטע המקצועי. סיני וטביב ידועים בידידיותם ובאהבתם אחד לשני, ככה שאם סיני יתמנה בסופו של דבר למאמן, הוא יהיה מקסימום עוזר מאמן של אלי טביב ותו לא. אני באופן אישי לא מחזיקה מסיני בכלל, וצופה עונה נוספת שבה אלי טביב ינסה לצאת ברווחים באופן הכי מקסימלי שהוא יוכל (מאמן זול, שחקנים חופשים וכד').
 
למעלה