משהיא 1

משהיא 1

מקסימה וחמודה חכמה ויפה מצחיקה ומוכשרת כוסית על מהממת וחייכנית חושבת שמה שאני אומרת קודש קודשים את קסם ומלאך (אראל) את כרוב ולא חסה אסרטיבית ולא אימפולסיבית אנחנו נפעמות מהאסרטיביות שבגינך יש בך הילה את היהלום שבכתר אנחנו מתחבטות כיצד לסיים את ההודע ברם אנחנו לא מסוגלות... וסיים השיר- מולדת בלי כותנות מולדת יחפה את לי את האחת !!!!!! אוהבות המונים

מיכל..~

New member
ואני רוצה להקדיש לך שיר !

ליבי פועם בגללך ולא חשוב מה יהיה זה כמו בסיפור אגדה לא רואים, שאני עטופה בקסמים אותך, יודעת שאני רוצה תסתכל, איך שינית את כל עולמי אותך, יודעת שאני רוצה אם נהיה מספיק קרוב אני אלחש אל אוזנך אם כל יום שיעבור אני אהיה שלך ליבי פועם בגללך ולא חשוב מה יהיה זה כמו בסיפור אגדה פועם בגללך מליון כוכבים אי שם קורצים לי שזה הוא אתה מתוודא, זה בוער בי חזק מבפנים תוהה, האם הפעם זה יקרה בתוכי, מפחד להקיץ מחלום לראות שזה לא ממש מציאותי תיצמדי אלי חזק כשאני עוטף אותך אם כל יום שיעבור אני אהיה שלך ליבי פועם בגללך..... רק את.... כמו חלום שמשתולל עמוק בתוכי אתה.... הסיבה שבגללה אני לא ישנה רק את.... פועם בגללך אתה.... לא רואים שאני עטופה בקסמים אותך יודע שאני... אותך יודע שאני רוצה תיסתכלי איך שינית לי את כל עולמי אותך יודעת שאני... אותך יודעת שאני רוצה אני אהיה שלך ליבי פועם בגללך... ליבי פועם בגללך ולא חשוב מה יהיה זה כמו בסיפור אגדה פועם בגללך מליון כוכבים דולקים קוראים לי לבחור רק בך כי רק בזכותך הכרתי אותו! מווווואה [ביצוע: רוני מילים ולחן: לא ידוע גירסה עברית: עידית להב ]

מלנקולע

New member
גמני מקדישה שיר לכוסית על !

|בדגש|קחי מה שתרצי, מי יסרב לך קחי את העולם כולו מי יוכל לומר לך לא אם רק תחייכי, מי לא יתאהב בך מי שאת רוצה יבוא אל תלכי עם מי שלא תעשי רק מה שאת אוהבת רק מה שאת חושבת שיהיה לך טוב יש לך זמן לגדול, כמה יפה את קחי את העולם כמו פרי קחי כל מה שאפשרי אין אחת כמוך, את כבר יודעת שתוכלי תמיד לבחור כל מה שתרצי לזכור תעשי רק מה שאת אוהבת רק מה שאת חושבת שיהיה לך טוב יום אחד יבוא מי שחיכית לו מי שאת רוצה שיבוא עם מה שאת אוהבת בו [ביצוע: גלי עטרי מילים: מאיר גולדברג לחן: יצחק קלפטר]

צביקה פיקקקקקקקקקקקקקק !!!!

את יכולה להגיד לי שזה לא משנה שהזמן לא עובר שאני לא בוכה אל תגידי שאת לא אוהבת אותי, את יכולה לבכות להסתובב אל הכר לגעת ברגע בזמן שנשבר אל תגידי שלא נהיה פה מחר את יכולה להגיד לי שהלילה נגמר שצריך כבר ללכת נהיה מאוחר אל תגידי שאת לא רוצה אותי את יכולה לברוח ללכת כשקר לגעת ברגע בזמן שנשבר אל תגידי שלא נהיה פה מחר אני לא אני לא אני לא יכול בלעדייך

איזה רוע שאני צריכה לעבור פה ניטור!

אם תרצי לדבר מחר אני חוזר אל הפינה החמה שבליבך תני לי שקט נפשי וכח להמשיך לחיות את חיי לצידך רק חכי הלילה עוד צעיר דולקים אורות העיר ואין עוד אפלה הסתכלי הלילה כה יפה אותך אני רוצה תהיי לי לכלה יפה שלי את כל מילות האהבה אקשור בסרט אתן אותן במתנה אתן גם ורד למענך אני אשכח את חולשותי יפה שלי הכינורות יתנו לך הרגשה אחרת עוצם עיני זאת אהבה עיוורת למענך אני אתן גם את חיי. תנסי להבין ובי להאמין אחרת לא אהבתי מלבדך אתן לך שקט נפשי וכח להמשיך רק תני לי לחיות לצידך וחכי הלילה עוד צעיר דולקים אורות העיר ואין עוד אפלה הסתכלי הלילה כה יפה אותך אני רוצה תהיי לי לכלה יפה שלי... |בלונדה| >אייל גולן< בגלל שאת כל כך כל כך יפעעעעע !!

|תמים|

היא כל כך יפה זה צובט בלב שלך,
אך בכאב עצום. היא לא מבינה שאני רוצה אותה, לא אומרת לי כלום. בגינה תשב עם הטבע להתערבב, היא והשושנים. שתי מילים אולי הגדר מאחורי, אין לי אומץ מתאים. כל השבוע חלון פתוח כוכבים מעל ולב מתמוטט. הייתי נותן לה שק של סנטימנטים אך אני מתבייש לתת. זה קורה רבות גם במשפחות טובות, ילד אוהב אישה. היא בסוף תרגיש שאני עומד בכביש, ותפנה את ראשה. כל השבוע חלון פתוח כוכבים מעל ולב מתמוטט. הייתי נותן לה שק של סנטימנטים אך אני מתבייש לתת. כבר שנה חלפה את הבית היא עזבה, לאן - זאת לא אדע. וקשה יותר למלא את החסר, רק נותרה שושנה. כל השבוע חלון פתוח כוכבים מעל אומרים לא כדאי. הייתי נותן לה שק של סנטימנטים אך חיכיתי יותר מדי

:)LEE

New member
../images/Emo23.gif

אז, למה הגננת דינה עד היום עוד לא הבינה שאיני רוצה לרקוד כמו כל הילדים די עם טסה הרכבת כי מה שאני אוהבת זה לרקוד ממש כמו שהגדולים רוקדים ילדיסקו, ילדיסקו ילדיסקו, ילדיסקו זה עליז כה ומזיז כה אז בואו ונרקוד ביחד כמו שהגדולים ונראה להם שגם אנחנו יכולים לא רוצה לישון בשבע לא רוצה שיעור בטבע רק רוצה לרקוד תמיד כמו שמתחשק ילדים עכשיו קדימה רק אל תגלו לאמא, בואו ונפתח בגן שלנו דיסקוטק ילדיסקו... לא רוצה להיות לבד יותר נעים לפתוח רדיו או לשים תקליט כמו שאחותי עושה כל החברים יבואו זה ריקוד שאין כמוהו ילדיסקו ילדיסקו בואו למסיבה... ילדיסקו...

מיכל..~

New member
ולסיום ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

מי אוהב את השבת?? אימא ואבא !!! מי אוהב את השבת?? סבא וסבתא !! מי אוהב את השבת?? אני ! אתה ! ואת ! כל העולם כמעט?? אז למה לא כל יום שבת???
מוווואהההה

מיכל..~

New member
גירא בליבנו ! ../images/Emo14.gif

את לא נחמדה בכלל בכלל אם היינו יכולות להכנס לאדמין היינו מוחקות את *כל* השירשור.. סתתתתתאםםםם כפרה עלייך- (את עדיין רוע) דובון ומיכל.

ילדונת~

New member
וממני:

זה יכול להיות גם סרט קולנוע נערה רזה שיער ארוך חזה כבד (או רק פטמות בולטות מאוד) ואף אדום מקור (או קוקאין) עם להקת הרוק, ברחוב ליד הפארק חורף עוד מעט כשהם מנגנים, היא לא אוספת כסף היא יושבת קצת רחוק מהם על מן קופסה שחורה (או שהיא קמה לה פתאום ויושבת פתאום על אבן חדה מחוץ למעגל) עיניה ריקות או עצובות היא בכלל לא אוהבת מישהו מהם. היא שוכבת רק עם המתופף (או עם כולם, או עם אף אחד לא, או לפעמים עם מי שנשאר איתה, לבד, במקרה) הם לא רוצים ממנה כלום, או לא יותר ממה שהיא נותנת. גם עיניהם ריקות מטופשות. היא מחכה למישהו אחר התגלגלה איתו עד רומא בחזרה נסעה לבד (או נסחבה איתו, או נסחבה עם מישהו אחר) וכשנסעו דיבר איתה על זו שעזבה אותו שהוא אוהב אותה עדיין, בת זונה (או שידבר איתה על תכניות הנישואין שלו, על כסף ועל נדודים קבועים). עיניה ריקות, מטומטמות, קרות אולי בכלל היא מפגרת ובימים קרים מאוד הם נכנסים לאיזו אכסניה זולה ומדברים הרבה על קוקאין ולפעמים בקור על בירה לא קרה חולמים על נסיעה להודו באוטובוס צפוף דרך איסטנבול וקאבול חם שם וזול שם אפשר להביא ולמכור גם קצת כאן. הם לא רוצים להפיק תקליט ולא אכפת להם כמעט משום דבר היא מזדיינת בקלות (או כמעט לא זזה כמעט כל הדפיקה או מסייעת בתנועה קלה של הישבן שלה לאקט החדירה וקופאת או משתוללת) היא לא אוכלת או היא כן אוכלת או היא לא גומרת או היא כן גומרת או היא לא מדברת היא לא נותנת לא מזדיינת לא או כן מאוננת אולי רק מבשלת להם אולי רק מתבוננת בהם בשקט בשקט בסוד הם מעשנים מריחואנה ושותקים היא היתה רוצה להיות נערת רוק אבל אין דבר כזה [ריקי גל]

ילדונת~

New member
וגם

השיר הזה מוקדש לך אהובתי השיר הזה מוקדש לך כדי שתספרי את אותם הימים המאושרים שיבואו אולי הם יבואו. השיר הזה מוקדש לך אהובתי השיר הזה הוא בשבילך כדי שתדעי שבנופי הכפור עוד יבוא יום של אור אולי עוד יבוא אם תספרי יום ועוד יום יום ועוד יומיים ותזכרי שאני שם מקשט את הרחובות במנורות צבעוניות שישארו דלוקות כמו משאלות ליבנו המתנה הזאת היא שלך אהובתי המתנה הזאת היא שלך כדי שתופתעי כל פעם מחדש כמו בספר חדש שמספר הרפתקאות ומשכיח נזכרות. אם תספרי יום ועוד יום... אז עכשיו כשאני שם לא אל תשכחי למסגר את הייאוש ובכל יום שעובר מחקי את האתמול בצבע אחר וחכי לי אם תספרי יום ועוד יום...
מואאאה

../images/Emo23.gif

ערב ערב מול כוכב לחשתי לי תפילה הילדה אשר אוהב תהיה לי לכלה. אין אמת בכוכבים כך אומרים החברים כוכבים רק משקרים אל תאמין אין אמת בכוכבים כך אומרים החברים כוכבים רק משקרים אל תאמין. בכל ערב בערבו לחשתי מול כוכב שאלי סוף סוף תבוא אחת אשר אוהב. והלילה כוכבים האירו את ביתי שוב אנחנו אוהבים ואת סוף סוף איתי... יש אמת בכוכבים כך אומרים החברים כוכבים לא משקרים אם תאמין יש אמת בכוכבים כך אומרים החברים כוכבים לא משקרים אם נאמין. ערב ערב מול כוכב אלחש לך התפילה שתמיד תמיד נאהב כמו בהתחלה

את חברה טובה

כשהיינו ילדות אז היו לנו סודות והיינו אז רצות ומשחקות והיינו נערות, מתלחשות ומחייכות ועברנו יחד את כל הכיתות. או או או את חברה טובה או או או את איתי כשטוב או רע או או או את חברה טובה ואני מתקשרת אליך. מדברות שעות שלמות, על בנים ועל בנות ועל כל הכוונות הנסתרות וקונות בחנויות, בגדי ים וסתם שטויות והולכות למסיבות להופעות. ליידי היית תמיד, הנשמה האמיתית, היחידה שנשארה איתי קבועה. התחלפו האהבות ונשארנו חברות, בגנון בבית הספר בצבא והטלפון שלך מספר אחת ומתקשרת, כשמרגישה לבד. או או או, את חברה טובהƔ איקס מיקס דריקס, אמת או חובה, סוד כמוס לפרה ולסוס כשרכבנו עם אותו טיפוס שהכרנו בבר הוי כמה זמן עבר, אז לא היה דבר רק את ואני נשמה. שימו לב, אני קוראים לי אי זי הראפרית היחידה, אין אף אחת עוד מלב

מואאה

לא תפסיקי לקוות איך תצליחי לשנות את עצמך לכסות בקולות אחרים כאילו אין איזה דבר שאת רוצה את יודעת את זה מזמן כשהיית ילדה שיחקת אחת שלא צריכה ולא איכפת לה מאף אחד מאף אחד את רוצה לשיר את השיר שיביא לך אהבה להלחם ומה שמפחיד אותך תהיי חזקה לבטא את השמחה שבך שנדחקה זה מאז וזה עכשיו את יודעת מה חסר ותגלי איך להביא את זה עכשיו בשבילך ובשבילך את רוצה...

נרגשת עד דמעות.

אין בנמצא מספיק טישו כדי לספוג את ההתרגשות. ליבי פועם בחוזקה. כלכך הרבה שירימים רק בשבילי!!! [דוגרי. אחרי הכל,כולכן ביחד, זה די מגיע לי
חי.]

../images/Emo23.gif

לחצתי שלח לפני הדבר הכי חשוב: אוהבת אתכן המונים הכי בעולם

לכן. רגע של רצינות. (או השתפכות..)

הגעתי בשעה טובה הביתה וקראתי שוב את השירשור [מה לעשות לא כל יום מקדישים לך כלכך הרבה שירים יפים]... אתן ממלאות את הלב שלי אהבה ואור מהרגע הראשון שפגשתי בכן, נכנסתן לחיי ואתן עבורי היום העולם כולו. המילה חברות אינה מספיקה כדי לתאר את מה שאתן עבורי. בטוב וברע. ביחד. כמה כוח אפשר לקבל מביחד אוהב שכזה. תודע על שאתן. באמת.

למעלה