משהו שנתקלתי בו....

twyti

New member
משהו שנתקלתי בו....

מקרה שקרה לאשה ממודיעין - היזהרו לכם!! תמימים הזהרו!!!!!!!!! ביום שישי בעת כניסתי להיפרנטו במודיעין פנתה אלי ולבנותיי בחורה נחמדה (שכמותה היו רבות בכל רחבי "מודיעין סנטר "במודיעין), וביקשה שנאמר לה 6 מספרי מזל ועוד מספר נוסף ונשתתף בהגרלה ... בנותי נדלקו ונתנו את המספרים ובנוסף הדיילת ביקשה ממני מספר טלפון ושם - שבמידת הצורך יתקשרו להודיע אם זכינו ... ביום ראשון בערב - התקשרה לטלפון הסלולארי שלי בחורה ממספר לא מזוהה וציינה בפניי שהיא מדברת מחברת סופר לאק והיא שמחה להודיע לי שזכיתי בהגרלה במקום הראשון, והפרס שאקבל הינו: DVD, תיק מנהלים יוקרתי, שובר הנחה לחופשה זוגית ובנוסף מנוי ללוטו . הבחורה האדיבה והנחמדה נשמעה מאוד מיקצועית ,מיומנת ואדיבה . היא הכניסה את פרטיי למחשב, המידע היחיד שתרמתי (בשלב זה) היה כתובתי לצורך משלוח המתנות ותעודת זהות . כעבור מספר שניות הבחורה שאלה איפה קיבלתי את הטופס, באיזו עיר והאם אני חברה במועדון... הסברתי שהייתי לקוחה מקרית לחלוטין ואינני חברה בשום מועדון שכזה ... ואז היא טענה שזו טעות שהכניסו אותי להגרלה אך מאחר וכבר הבטיחה... היא תתיעץ עם הממונה אבל אינה יכולה להבטיח כלום ... כעבור כחמש דקות התקשר בחור נחמד שהזדהה בשם מורן לוי וציין שהוא הממונה בחברת סופר לאק ואמר שאמנם הכניסו אותי בטעות להגרלה אבל בגלל שזכיתי במקום ראשון - הוא יתן לי את המתנות שהובטחו - ושוב ציין את פירוט המתנות וציין שתוך 10 ימים אקבל את הזכייה . מאחר והמבצע הינו עבור לקוחות ויזה וישראכרט בלבד הוא רוצה לדעת אם יש לי כרטיס של חברות אלו - צינתי שכן והוא ביקש את המספר לצורך בדיקה בכספית . מאוחר יותר אמר שיתכן ואצטרך לשלם עבור ההובלה 20 ₪ . בסיום ציין שלכל שאלה ובקשה אני יכולה לפנות אליו לטלפון03-9528896 מורן לוי - והוא ישמח לסייע . בשנייה שנסגרה השיחה חייגתי למספר שהוא נתן לי ולא היתה תשובה - חשדתי מאוד וחיפשתי את מספרו (כעצת גיסתי החכמה) באתר 144, שם ראיתי שהמספר טלפון לא קיים . התקשרתי ל"לאומי ויזה" וסיפרתי את הסיפור . הפקיד לא הביע עניין רב ולאחר שהתעקשתי הועברתי לבטחון ושם ההתיחסות היתה שונה . התברר שהכרטיס אשראי שלי נוצל שתי דקות אחרי שסימתי את השיחה עם מורן (מחברת סופר לאק) בסך של 2011 ₪ בחנות מחשבים .!!! כמובן שבבטחון לאומי ויזה מייד ביטלו את הכרטיס והרכישה ונתנו יחס מצויין - ואני המטומטמת נשארתי פעורת פה ... יש להדגיש שהחברה "סופר לאק" השאירה בידיי העתק של מספרי המזל על נייר פירמה רישמי ומכובד עם פירוט המתנות, עם כתובתה - רחוב לישנסקי 27 א. ת החדש ראשל"צ 75707 עם מספר פקס וטלפון (זה שפורט לעייל). בחברת "לאומי ויזה" הובהר לי מאוחר יותר שסופר לאק ערכו כבר הונאות בעבר וכנראה יעשו זאת גם בעתיד - אז איפה המשטרה ????????????????????? בינתיים נודע לי עוד על ארבעה אנשים נוספים ממודיעין שפנו אליהם טלפונית והודיעו להם על "זכייתם." .. היזהרו... והפיצו הלאה

למעלה