משהו שממש מטריד אותי..

Ana Lyn Newkirk

New member
משהו שממש מטריד אותי..

אני לא יודע אם זה גם אצלכם, אבל בביצפר שלי יוצא שאנחנו מסיימים ללמוד כל יום ממש מאוחר.. יום ראשון- 17:00 יום שני- 17:00 יום שלישי- 16:15 יום רביעי- 17:00 יום חמישי- 15:20 מבחינת הקצב אנחנו נראה לי בסדר.. (בספרות אמנם אנחנו קצת בפיגור אז אנחנו לומדים 3 שעות ובפיזיקה 8 שעות) וממה שהבנתי מחברים שלי מבתי"ס אחרים אז הם מסיימים כל יום לא אחרי 15:00. אין לי מושג מה גרם לשעות להיות כ"כ מאוחרות.. אולי זה בין היתר בגלל שיש לנו הפסקה של 40 דקות באמצע, ושיש לנו חלונות בין לבין ושאנחנו לא לומדים שעת אפס.. האם גם אצלכם זה קורה? מה לדעתכם אפשר לעשות כדי לשנות את זה? והאם יש לנו עילה לדרוש מהמנהלת לשנות את המערכת שלנו? (בכל זאת אנחנו בשנה המכריעה שלנו וזה לא הוגן שככה ידפקו אותנו ושלא יישאר לנו זמן לחיות)

devilz

New member
מממ...

המערכת האוצ'ית... אני לא מסיימת אחרי 2 וחצי.. וגם זה רק פעם בשבוע.... תנסו לבקש שיסדרו תמערכת כי שלכם מכאיבה... וממ אגב: שעות 0 זאת התעללות

dodib1

New member
אני

לומד כול יום מ7 עד 8 בלילה(אומנם יש הפסקות די נדיבות אבל עדין זה ארוך) תחשוב שבכיתה ח' סיימנו כול יום ב5

NaaMuna

New member
תסתכל על הכוס המלאה..

יש לכם יום קצר..
שלוש וחצי
חח.סתם,כל הבעאסה.. המערכת שלי נראתה ככה שנה שעברה.. ואין מה לעשות,שורדים,למרות הכל.. השנה המערכת שלנו דיי מלאה..אבל זה רק בגלל שיש לנו כל יום רביעי "לאורו נלך"= התנדבות 7 שעות אז זה דיי דפק לנו את המערכת.. <אם לא הייתה התנדבות היינו מסיימות ללמוד ב-12, מקסימום 1
> אבל חפיף..שנה אחרונה..
אנחנו עוד נתגעגע לזה..

nomad21

New member
מה אתה מתבכיין?

אני לומד כל יום עד 8:30 אומנם עם הפסקות ארוכות.. אבל עדיין (וביום שני אני לומד עד 10 בגלל מחשבים..) המצב שלך מצוין...

Ana Lyn Newkirk

New member
זה ממש לא מנחם אותי..

גם ככה בקושי יש לי זמן לנשום בתקופת לימודים.. אני פשוט לא יכול לעבוד בגלל זה.. שלא נדבר על להפגש עם חברים בשעות הערב של ימי לימודים..

nomad21

New member
תסתכל על חצי הכוס המלאה..

תשווה את עצמך אלי.. ולי יש זמן ללמוד ולהפגש עם חברים.. (אולי זה קשור לזה שאני בפנימיה=\)

onlyhope1

New member
כמה מורחבים יש לך?

זה נראה כאילו יש לך 4 מורחבים או משהו יש לי יום ראשון עד 17 ושאר הימים יום אחד עד 15:20 יומיים עד 13:40 יום עד 12:50 ויום עד 11:30

Ana Lyn Newkirk

New member
יש לי 4.. אבל זה לא משנה..

אני לומד סה"כ 16 שעות מגמה בשבוע (שזה דיי ממוצע ממה שהבנתי) ביולוגיה ופיזיקה זה בדיוק על אותן שעות (אני כל פעם משלים חומר שהחסרתי במקצוע האחר) מחשבים זה שש שעות וחקלאות זה שעתיים.. אז בעיקרון זה לא אמור להיות כזה נוראי.. יכול להיות שזה בגלל שאנחנו לא לומדים בשישי?

devilz

New member
../images/Emo122.gif

לא שמתי לב לפני זה... שאין לכם לימודים בשישי... נו באמת... עכשיו הכל מסתדר... 4 מוגברים... (16 שעות.. זה עדיין הרבה... במקומך.. הייתי מוותרת על פיזיקה) ולא לומדים יום שישי.. בדיוק.. זאת הבעיה.. הכל בסדר פה..

odeleya

New member
בגלל שאתם לא לומדים ביום שישי

ובגלל שאתה מרחיב ארבעה דברים... כשהולכים על כמות צריכים לחשוב טוב לפני אם באמת מסוגלים לעמוד בזה... חוץ מזה כל הכבוד על זה שאתה מסוגל להשלים פיסיקה וביולוגיה לבד.. נראה לי דיי בעייתי... הייתי מורידה אחד מהם (אני אישית הייתי מורידה ביולוגיה...) יהיה לך יותר זמן לנשום וללמוד בשקט...ולא תצטרך גם לשהלים כל פעם.. אצלנו יש בנות שלומדות עד חמש וחצי.. אבל רק כאלה שמרחיבות או משהו מיוחד.. אין את זה הרבה.. לי יש כמה פעמים אחת ועשרים, כמה פעמיםם שלו ויוםן שישי שתים עשרה וחצי...(ויש לי נסיעה של שעה אם אני חוזרת ומגיעה מהבית...)

מוקימו

New member
גם אצלינו זה ככה

אבל ביום רביעי זה הכי גרוע, יש לנו אחרי זה שיעור פסיכומטרי עד 9:30, אז יוצא, שלומדים לימודים רגילים עד 4:30, ומיד אח"כ שיעור פסיכומטרי. זווווווווווווווווועעעעעעעעעעעעעעה

למעלה