משהו שמכעיס אותי מאוד.

מצב
הנושא נעול.
משהו שמכעיס אותי מאוד.

משהו שמכעיס אותי מאוד.
אישתי עובדת בחברה גדולה מאוד (אחת הגדולות) בתחום הפיננסים. היא עבדה במשך שנה וחצי במשרה שוחקת , משרה שהיא שנאה אבל הגדילה ראש ונתנה מעל ומעבר כדי להתפתח בחברה ולעבור לתפקיד אחר שהוא גם יותר מוערך וגם מתאים לתעודות שלה. כעבור שנה וחצי משאלותיה התגשמו והיא עברה לתפקידה החדש, - היא ביקשה העלאה קטנה - לא קיבלה כלום. - לא רק שלא קיבלה אלא גם נלקחו ממנה תמריצים קבועים שהיתה מקבלת כאות הערכה. -לא רק שנלקחו תמריצים ולא קיבלה העלאה אלא גם בישרו לה שעל אותו שכר בסיס היא צריכה לעבוד שעה נוספת ביום. -לא די בכל אלה - יש עוד : היא עברה לתפקיד החדש באמצע החודש ןבגלל שבחצי הראשון בחודש עבדה במשרה הישנה רק 7.5 שעות יורידו לה שעת עבודה עבור כל יום בגלל שכעת בחודש הזה היא אמורה לעבוד 8.5 שעות והם עושים את זה רטרואקטיבית. תשובתם היא : "זה הנוהל" אני מתאפק לא לומר את שם החברה כדי שזה לא יפגע באישתי אבל אני מתבייש שזה היחס שמקבל עובד שנותן את הנשמה ומכין מצגות ופרוייקטים בשעות הערב על חשבון הזמן שלו , הפסיקה את הלימודים כדי להשקיע בעבודה . ברור לכל ילד שמדובר בהרעה בתנאים. מה ניתן לעשות במסגרת החוק על מנת לשפר את התנאים ? תודה , מהבעל שהולך לישון לבד כי אישתו משקיעה אבל הכל שוקע.

b a r b a i m a

New member
באופן מקצועי-לצערי אין לי תשובה אבל

משהו שמכעיס אותי מאוד.
אישתי עובדת בחברה גדולה מאוד (אחת הגדולות) בתחום הפיננסים. היא עבדה במשך שנה וחצי במשרה שוחקת , משרה שהיא שנאה אבל הגדילה ראש ונתנה מעל ומעבר כדי להתפתח בחברה ולעבור לתפקיד אחר שהוא גם יותר מוערך וגם מתאים לתעודות שלה. כעבור שנה וחצי משאלותיה התגשמו והיא עברה לתפקידה החדש, - היא ביקשה העלאה קטנה - לא קיבלה כלום. - לא רק שלא קיבלה אלא גם נלקחו ממנה תמריצים קבועים שהיתה מקבלת כאות הערכה. -לא רק שנלקחו תמריצים ולא קיבלה העלאה אלא גם בישרו לה שעל אותו שכר בסיס היא צריכה לעבוד שעה נוספת ביום. -לא די בכל אלה - יש עוד : היא עברה לתפקיד החדש באמצע החודש ןבגלל שבחצי הראשון בחודש עבדה במשרה הישנה רק 7.5 שעות יורידו לה שעת עבודה עבור כל יום בגלל שכעת בחודש הזה היא אמורה לעבוד 8.5 שעות והם עושים את זה רטרואקטיבית. תשובתם היא : "זה הנוהל" אני מתאפק לא לומר את שם החברה כדי שזה לא יפגע באישתי אבל אני מתבייש שזה היחס שמקבל עובד שנותן את הנשמה ומכין מצגות ופרוייקטים בשעות הערב על חשבון הזמן שלו , הפסיקה את הלימודים כדי להשקיע בעבודה . ברור לכל ילד שמדובר בהרעה בתנאים. מה ניתן לעשות במסגרת החוק על מנת לשפר את התנאים ? תודה , מהבעל שהולך לישון לבד כי אישתו משקיעה אבל הכל שוקע.
באופן מקצועי-לצערי אין לי תשובה אבל
מצד שני הייתי נותנת לך עצה - תהיה שם בשבילה ותתמוך בה!!! בסוף זה ישתלם - זה בטוח.

תשובות - לא ברור כל -כך

משהו שמכעיס אותי מאוד.
תשובות - לא ברור כל -כך
הרעת תנאים מוחשית היא בדרך כלל פגיעה בשכר או פגיעה בהיקף המשרה. כל הרעה אחרת היא לאו דווקא מוחשית ובהרבה מקרים יש מקום לויכוח האם זו הרעה או לא. גם המקרה של אישתך הוא לא חד משמעי. העובדה שהיא לא קיבלה העלאה בשכר, אינה מהווה הרעת תנאים. בכך שנשללו מהעובדת תמריצים קבועים שקיבלה בעבר יש משום הרעת תנאים. לא תקין בכלל לקצץ לה שעה בגלל שקיבלה את התפקיד באמצע החודש. שימצאו דרך לתגמל אותה על השעה המקוזזת. כאשר עובד סובל מהרעת תנאים עומדת בפניו אופציה אחת בלבד: התפטרות בדין מפוטר. בטרם הוא מתפטר, על העובד לידע את המעסיק כי חלה הרעה בתנאי עבודתו וכי באם לא תתוקן ההרעה תוך 7 ימים, הוא מבקש להתפטר בדין מפוטר והוא יהיה זכאי לפיצויי פיטורים. אם אשתך לא מעונינת להתפטר, הרי שלא נותר לך אלא לתמוך בהחלטתה..........

מצב
הנושא נעול.
למעלה