משהו שמטריף לי ת'שכל

benzba

New member
משהו שמטריף לי ת'שכל ../images/Emo10.gif

מדי פעם בפעם כשאני יורד במעלית, בקומה השביעית מצטרפת אלי השכנה החמודה והנשואה. כשמבטינו נפגשים, אני שם לב לחיוך מבוייש בזווית שפתיה כשהיא ממלמלת שלום רך וענוג. אין ספק, אני מוצא חן בעיניה. גם היא... מה שמטריד אותי במשך כל זמן הירידה לקומת ה-ק' זה לא הנמשים שיש לה על הכתף הימנית, לא החצאית הקצרה, לא המחשוף הנדיב. יש שאלה אחרת שכל הזמן מטרידה אותי... האם היא מסתפרת שם למטה ? ואם כן, האם זה ▼? ▐? ♥ ? ♠ ? או שזה גדל פרא? ▓ הצעת ייעול כלשהי? מה עושים? לא, זה משגע אותי

בוקר טוב ../images/Emo105.gif../images/Emo24.gif

וואלה? הרבה ספורט , יעשה לו טוב כמו תמיד את צודקת נו טוב לא כמו תמיד בדרך כלל בוקר טוב יום של שמחה ליאור|

benzba

New member
ספורט זה טוב ../images/Emo9.gif

אתן מוכנות "להתעמל" איתי?
אולי אלמד משתיכן תרגילים חדשים

הוא רוצה כזה ספורט

לפעמים, באמצע הלילה, כשאני לבד במיטה, מתחת לשמיכה, זה קורה או כשאני לגמרי ישן. פתאום, הרעשים האלה מעירים אותי, ואני אומר לעצמי "איזה אמא ואבא מצחיקים. קודם הם כל כך מתאמצים להרדים אותי, ועכשיו הם מעירים אותי...?" כשאני מתעורר מהרעשים המוזרים, אני קודם כל מתיישב במיטה. אני מתרכז חזק חזק, ומנסה להבין מה אמא ואבא עושים שם בחדר. אולי הם מדברים בטלפון עם דודה חנה בארצות הברית? אולי יש להם אורחים? אולי זו בכלל הטלויזיה? לפעמים, הם צועקים על מישהו, אבל על מי? לפעמים, זה נשמע כאילו שהם מזיזים רהיטים, ואני בכלל לא מבין מה פתאום הם מסדרים את הבית באמצע לילה. אני יושב במיטה ומקשיב, ולא מבין איפה אבא. אני חושב שאמא מחפשת אותו, כי כל הזמן היא צועקת לו "מוטי, מוטי." מה, הוא לא שומע? אחר כך הוא מחפש אותה. הוא צועק לה "רינה, רינה." אבא ואמא שלי משחקים מחבואים? בלילה? למה הם לא ישנים כבר? בוקר אחד, לפני שאבא לקח אותי לגן, אמא שלי ממש התרגזה עלי. היא אמרה לי בכעס "אם תמשיך לא לקום בזמן, אין יותר קלטת לפני השינה!" "מה את רוצה מהילד?" שאל אבא את אמא. תמיד, כשאבא שלי מדבר עלי עם אמא שלי, הוא קורא לי "הילד". "הוא פשוט לא קם מהמיטה בבוקר. אני צריכה לריב איתו כדי שהוא יתעורר." אז אמרתי להם שזה לא בגלל הקלטת. אמרתי להם שזה בגלל שאני מתעורר בלילה מהרעשים שהם עושים. אמא ואבא הסתכלו אחד על השני, והפנים שלהם נהיו אדומות. הבנתי שהם מאד כועסים עלי, אבל אבא רק מלמל משהו על זה שאנחנו מאחרים, ויצאנו מהר מהבית. זה מאד מוזר, כי פתאום נפסקו הרעשים. אחרי מה שאמרתי לאמא ואבא, זאת אומרת. היה שקט כל השבוע, והיה שקט עוד יום יומיים, אבל ביום השלישי הרעשים חזרו, והיו כל כך חזקים שממש נבהלתי. חשבתי שאולי אמא ואבא חולים. הייתי בטוח שכואב להם נורא. אמא, כנראה, הרגישה ממש לא טוב, כי היא צעקה כל כך חזק, שהייתי בטוח שקרה לה משהו. בשקט בשקט, ירדתי מהמיטה, השתדלתי לא להפיל שום דבר בדרך, והתגנבתי לכיוון חדר השינה של אמא ואבא. ראיתי שהדלת קצת פתוחה, ורק המנורה הקטנה שליד המיטה שלהם דולקת. דחפתי לאט לאט את הדלת, ואז... אז גיליתי מה אמא ואבא שלי עושים. אמא ואבא עשו התעמלות על המיטה. הם עבדו מאד קשה - עובדה שהם אפילו לא שמו לב שאני שם. המשכתי להסתכל. קודם כל לא הבנתי למה הם מתעמלים בשעה כל כך מאוחרת. חוץ מזה, הם הרי תמיד אומרים לי ללבוש בגדים כדי שלא אתקרר, אז למה הם לא לבושים בכלל? ולמה להם מותר לקפוץ כל כך חזק על המיטה ולי אסור? ראיתי גם את התחתונים של אמא על הרצפה, וחשבתי על זה שכשאני זורק את הבגדים שלי על הרצפה, היא נורא כועסת. נזכרתי, שביום שישי, כשהיינו בארוחת ערב אצל סבא וסבתא, היו שם גם דודה שלי, רחלי, אחות של אמא, והחבר שלה, יונ

חביבי

הספורט היחידי שאני חשופה לו מתרחש אחת לארבע שנים, קוראים לו "המונדיאל" והוא מעניין מאוד: רואים שם המוני חתיכים [אם כי צעירים מדי לטעמי] , שרודפים אחרי כדור, ואגב כך מכניסים אחד לשני ברכיים בביצים כשהם סבורים שאיש לא רואה. הם יורקים המון, בעיקר כשהמצלמה מכוונת ישירות אליהם. הם מבצעים ריקודים טקסיים קמאיים כשהם מצליחים להכניס את הכדור לרשת. לפעמים הם נופלים בתנוחת האפיפיור המתייסר, כשהכדור נכנס לרשת עליה הם אמורים להגן. הם רצים הרבה, ויש אחד שרץ יותר מכוווווווווווווולם, ודווקא הוא לבוש שחורים. ולגבי: החשיפה מתבצעת תמיד בבית הפרטי שלי. אני לבושה לחלוטין, אני מסבה אל הספה האדומה, בידי האחת השלט [כדי שאם אני ארדם הוא ייפול, יישבר, ואני אתעורר מהרעש], בידי השנייה קערה מלאה מכל טוב: גרעינים שחורים, גרעיני אבטיח, פיסטוקים, בוטנים [מה קורין אגוזי אדמה, לא אגזוזי אדמה], אגוזים המכונים "קשיו" ואגוזי ברזיל [כי רק באלה אני מוכנה לגעת]. ות'אמת? אני מעדיפה להיות חשופה לזה לבד. סתם כי לא כדאי שישמעו אילו מילים יוצאות מפי ברגעים המכריעים [למשל כשאוקראינה מפסידה ארבע אפס]. אז דרך צליחה לך בחיפוש אחרי הספורטאית התורנית. לא אני היא.

benzba

New member
תודה לך, עכשיו שהמונדיאל מאחורינו..

מצפות לך 4 שנים ארוכות ומשעממות? מי ירק לך על הצג עד אז? מי ירקוד בקצב הקמאי? מה יהיה על הספה האדומה? והגרעינים השחורים? אגוזי ברזיל? והאפיפיור (אדיוסנטוס)
לגורלך

ואתה חושב

שאחרי מאמץ פיסי עצום כזה יש לי כוח? אני אוגרת עכשיו כוח לפעם הבאה, ויש לי ארבע שנים כדי לאסוף אותו. אגב, אם הם היו יורקים לי על הצג הייתי "אומרת אותם". יש להם כזה מזל שהם יורקים לי מאחוריו.............

לרדת במעלית זה ספורט?

כל פעם שהוא יורד.. מוריד איתו את שקית הזבל, מהשקית הוא מתפטר ומה עם המשקל??

רק שלא תופיע גם אתה במקרנים

רדיו, טלוויזה, נט ועיתוני ידיעות ומעריב.אל דאגה ימצאו לך סעיף מתאים.נשואה שחרר...מה לרווק ולנשואות? בוקר טוב עולם! מה שלום כולם!

benzba

New member
לא מתעסק עם נשואות ../images/Emo10.gif

אבל זה לא אומר שאם היא נשואה יפיפיה זה לא מדליק אותי

גם נשים נשואות מתפתות

ואני אישית נתקלתי באחת כזו. מה שכן, היא לא אמרה את זה מראש רק לאחר ה.....

benzba

New member
ברבנות הראשית ../images/Emo197.gifבמחלקת הגירושין

יש מדפים מלאים בתיקים של נשים שהתפתו

נו טוב בטח שברבנות הראשית

יש מדפים עמוסי תיקים של נשים סוררות כאלו שהתפתו ואלו בטוח תיקי השכנות שלך, או כל אלו שנסעו איתך במעליות כי אחרי שנסעו איתך במעלית , הרסת אותן, הדלקת אותן, אין אין עלייך והן רצו ישר לשם ליאור

benzba

New member
../images/Emo45.gif אתה צודק, אבל הם קשורים זה בזה

סמוכים אחד ליד השני.

benzba

New member
היי ליאור, לאן את רצה? ../images/Emo5.gif

כוּלה שכנה אחת, והיא עדיין נשואה.
מודה ומתוודה שלא פעם הפשטתי אותה, אבל רק בדמיוני. אני? ליאור, איש תמים וישר. טלית שכולה תכלת.
ילד טוב JERUSALEM

למעלה