משהו שכתבתי

DjXtrem

New member
משהו שכתבתי

אומנות האישה האישה היא צורת אמנות מושלמת מכל בחינה שלא תסתכלו על זה כל אישה יפה וכל אישה מכוערת זה הכל תלוי בטעם האישי שלך כל אישה יכולה להפיל אותך מהרגליים בעזרת חיוך לא משנה יפה או מכוערת כל אישה יכולה לגרום לך לרדוף אחריה לא משנה המראה שלה כל אישה יכולה להיות המושלמת בשבילך זה הכל תלוי רק בך האישה הכי מכוערת בעולם יכולה להיות איתך ואתה בכלל לא תדע שהיא מכוערת האישה הכי יפה בעולם יכולה להיות שלך ולא תדע שהיא הכי יפה כל אישה היא צורת אמנות מיוחדת ויחידה מושלמת וטהורה כל אישה יכולה להשלים את ליבך וכל אישה יכולה לשבור את ליבך כל אישה יכולה לסובב אותך על האצבע וכל אישה תנסה לסובב אותך על האצבע כל היופי שבאישה נמצא אצלך בפנים כי כל מה שאתה אוהב אצלה אתה תאהב גם אצל אחרת האישה תמיד תגרום לך לחשוב שהיא המיוחדת בשבילך אבל תאמת כל אישה יכולה להיות המיוחדת בשבילך כל מה שאת מחפש באישה יש בכל אישה רק אתה עוצר לחפש קודם מה פגום בה ולא מה טוב בה כל אישה היא יצירת אמנות מיוחדת שגורמת לפרפרים בבטן וכל אישה יכולה לטמטם אותך כי זה תפקידה בתור יצירת אמנות לגרום לגברים להתבלבל שהם רואים אותה לאבד את הכיוון ברגע שהיא מולך כל אישה היא אישה יפה השאלה תמיד מי מסתכל עליה כל אישה שווה בול כמו השניה באותה מידה הבעיה היא לא אצלה אלא אצלך כי אתה זה שלא מוצא אותה למרות שהיא תמיד מולך כל אישה יכולה לתפוס אותך בליבך ולשנות את עולמך אז תפקח את העיניים ותראה את האמנות שמסביבך באהבה לכל הבנות שאני מכיר

DjXtrem

New member
חולה עליך סנדרוש

את ממש בונבון של בחורה רק דבר אחד מפריע לי מה הקשר התגובה שלך למה שכתבתי?

אין קשר...

פשוט בא לי להגיד לך שאני חולה עלייך !!!!

DjXtrem

New member
כפרה אני על החברה המושלמת שלי

אני המעריץ מספר 1עד 100 שלך כל השאר זה מ101 ואני כבר מת שתבואי אלי כי קשה שאת רחוקה מת עליך מתוקה שלי

DjXtrem

New member
אשליות שלי כפרה עליך

לפחות עכשיו את מבינה למה אני קורא לך אשליות

M a y מ א י

New member
ממש ממש יפה!

טל יש לך כישרון אני המעריצה הכי גדולה שלך
אוהבת אותך לנצח. מיטל!

Sexy MF

New member
נרתם לעזרת חבר :D

נכון מה שאמרת , השאלה היא , אם היא נולדה אישה ...... או .... חחחחחחחחחחחח

:)

כפרההההההההההההההההההההההה אני יודעת שאני יפה חחחחחחחחחחחחחחחחחח מתה עליך יא נשמה אחד אתה מקסים!!!!!

DjXtrem

New member
כפרה אני עליך יעריתוש

וחוץ ממה שאמרת היום בבלוג את מושלמת

DjXtrem

New member
זה במיוחד לאנשים כמוך שיכור

כי אנשים כמוך הם אלה שלא מבינים מה שיש להם מול העיניים

למעלה