משהו שכתבתי ממש לא מזמן

משהו שכתבתי ממש לא מזמן

געגוע יוצא במהירות אחרי המקלחת מחליק על שלולית ונוחת על התחת תולש בחופזה מכנסי מכסא לובש החולצה והחוצה יוצא חורקים הצמיגים ביציאה מחצר בדרך אליה אני ממהר וכמו להרגיז, דווקא היום נתקע בתוך פקק בצעדי חילזון אני ממהר, מה מזה לא מובן? נוסע לפגוש אהובה באיי-שם גם כך לא יהיה לנו זמן מיותר רק כמה דקות לראותה ונגמר רוצה את גופה להרגיש, ללחך להביט בעיניה ואז לחייך לנשק את שפתיה, לשבת בלי נוע לשבור רק טיפה את תחושת געגוע רמזור אדמדם, אם היית יודע כמה מתוק הוא טעם שפתיה נו, באמת, אל תהייה כזה שמוק עשה לי טובה, תחליף לירוק

פשוט שערוריה ../images/Emo88.gif

אני הרי מקפיץ כל פוסט הזוי של מישהו/י שרק נכנסו לשנייה ופה יש לנו חתול שעשועים אמיתי עם שיר ואפילו חרוזים
מי, מי אמר שאני לא נשמה

אשתי כועסת עלי

היא אומרת שאי אפשר לריב איתי אז נראה לך שמישהו וירטואלי יצליח לגרום לי לריב ?

בסוף לא כועסים עלי ../images/Emo189.gif

כשמישהו כועס הוא מסוגל בלהט הויכוח לומר דברים שבדיעבד הוא מצטער עליהם במקרים כאלה אני נוהג קצת כמו פסיכולוג
נותן לצד השני לפרוק את שעל ליבו, משתדל שלא להפריע ובסוף מביע את דעתי בשקט ועם נימוקים הגיוניים תוך שאני מכבד את הדעה האחרת אתה לא תאמין, גם אנשים שדעתם שונה משלי מכבדים אותי...שווה לנסות את השיטה
ואשתי, היא חולה על היכולת שלי לספור עד 10 לפני שאני מדבר בסוף היא תמיד אומרת לי "איזה כייף שדיברנו". בקיצור מודה לך על הרצון לשוחח איתה אבל נראה לי שאין צורך

תגיד, כשאתה סופר עד 10, אתה סופר ../images/Emo72.gif ??

ראשונה,
שניה,
שלישית,
רביעית,
חמישית,
שישית,
שביעית,
שמינית,
תשיעית,
עשירית! נרגעת? רוצה עוד אחת?

נשקניתת

New member