משהו שחשוב בעיני

Infected apple

New member
משהו שחשוב בעיני

אני איתי בן 17 מהצפון - רציתי להגיד משהו שבעיני ממש חשוב. רציתי להגיד תודה, תודה לכל החיילים ששם שוכבים במערבים בשבילנו שקורעים את עצמם תודה לכולם, תודה על העבודה שאתם עושים ועל הסיכון שאתם לוקחים כדי שאני אשן בשקט. תודה לכולכם זה מגיע לכם ותשמרו על עצמכם. איתי.

Ella175

New member
האמת....

שזה צריך להימאר יותר ב פורום :) אבל אני מניחה שכל אחד שנמצא פה מרגיש ככה תמידית.

NBGirl

New member
חח איזה חמוד ../images/Emo13.gif

גמני מצטרפת.

כגדש

New member
שמע אם תאומר אז....

אני אומר לך תודה... ומצטרף אלייך גם,בשביל כל החברים!

samn

New member
צודק אחי..

גם אני כתבתי משהו כזה לפני איזה שבוע-שבוע וחצי.. אבל כנראה שאף אחד לא שם לב...

מור86

New member
גם אני כתבתי את זה !!!

ואהי מאלה שכן מעריכים מאוד מאוד את העבודה שלכם, גאים בכם מאוד!!!!!!!

יפה אמרת אחי...

מצטרף.. אחים שלנו החיילים תמשיכו עם עבודת הקודש!!! ויפה לראות שמנגד לכל המשתמטים למיניהם, יש אנשים שמעריכים לפחות את אלה שכן תורמים והולכים לקרבי...

Infected apple

New member
אמממ

כתבתי את זה כי זה מה שאני מרגיש - תשמרו על עצמכם וכולנו מתפללים לשלומכם יום יום. תודה רבה לכולכם פשוט תודה!! :) אני הולך לגיבוש טיס ב28.3 (תאריך זמני) ואני מקווה לעבור, ואני יודע מה זה להיות בתנאים קשים כמו שלכם, אין לכם מושג כמה כולנו מעריכים אתכם. אתם גיבורים. תודה לכולם..

LeaD18

New member
הלו! מה עם החילות???

מה איתי שאני צריכה לקום למשמרת ב1 בבוקר/לילה בברד וקור מקפיא??? נעלבתי בשם כל הבנות...

CP

New member
מצטרף! ../images/Emo45.gif

וחבל שיש הרבה אנשים במדינה הזאת שלא מבינים את זה גם

Infected apple

New member
את כל כך צודקת!!!!

אני מצטער ותודה לחיילות לכולןןןןןן!!!!!1 כי אני לא מכיר הרבה בנות שהיו רוצות להיות קרביות, או בנות שמוכנות שישגעו אותן כל היום בטלפון של צה"ל אין הרבה בנים שמוכנים לזה!! כל הכבוד בננות!! אוהב אתכן ;)

למעלה