משהו ראה אתמול האח הגדול?

mafruma

New member
משהו ראה אתמול האח הגדול?../images/Emo98.gif

טוב אני די בטוחה שכן. הפרק היה נחמד- סופסופ התחיל אקשן שם בבית. ויותר מזה - אחרי הפרק היתה שיחה קשה בין האמא (נראה לי נעמה) לבין הבובלילית (זו עם האקונומיקה ביד) והיה מצחיק לשמוע אותן מתווכחות (בוא נאמר שהחכמה היא לא הצד החזק של אף אחת מהן) חוץ מזה שאתמול אמרו שאפשר עוד להיות חלק מהצוות אם אוספים קודים מהבקבוקים- נראה לי שברגע שיכנס משהו מבחוץ זה יפר לגמרי את האיזון (שגם ככה לא ממש קיים שם כבר) כי הוא פשוט יספר לכולם מה כל אחד אומר עליהם מאחורי הגב. זה בכלל מותר לפי הפורמט בחו"ל להכניס משהו אחרי שהעונה התחילה? משהו מכיר את הפורמט מחו"ל? טוב עד כאן. :)

Johnny Jungle

New member
בטוח יש להם אישור להביא מישהו באמצע

לא היו שוברים את הקודים. ובטח יאסרו על החדש לגלות מה הלך עד עכשיו.הרי מצלמים אותו כל הזמן.

רועיזו

New member
אי אפשר לעצור מישהו מלדבר!

מרוב תככים ובלאגן שם הוא כבר לא יזכור מה הוא יודע מהטלויזיה ומה הוא יודע מהבית... אי אפשר להשתיק מישהו ברמה כזאת ולפי דעתי זה בדיוק הרעיון - שהוא יספר הכל.. תחשוב כמה אקשן ובלאגן יהיה אם יכנס מישהו שיספר להם כל מה שהיה בטלויזיה - כל מיני תככים ודברים שנאמרו עליהם מאחרוי הגב.. צריך להכניס מישהו שידע לחשוף את הפרצוף האמיתי של כל אחד שם.. חחח ואת כל זה אני אומר כאחד שקיבל כבר הזמנה לאודישנים :) חחחח שלחתי 13 קודים מהבקבוקים יש מי עדן אקטיב וזכיתי בהגרלה הראשונה שהייתה!! יש כאן עוד מישהו שמעוניין להכנס לוילה?? אני אשמח לשמוע ממנו מה הוא חושב שיהיה באודישנים.

למעלה