משהו קטן וטוב...

שגיא123

New member
משהו קטן וטוב...

ועבדתי עליו קשה! התוכנית שהייתה בערוץ 2, עכשיו על המחשב שלי... למישהו יש רעיון יותר איך להעביר חוץ מאייסיקיו? אם לא, אז האייסיקיו שלי 20709312, אני אשמח לשלוח למי שרוצה. עכשיו אני הולך לישון אז מחר אחרי בי"ס... ותתכוננו זה מחולק לשני קבצים גדולים- 223 ו-187 מגה...

Bassman

New member
יש לי הצעה!

תעביר את זה לניסן, או לאבי... הם יקטינו את זה טיפה

שגיא123

New member
רעיון מצוין!

רק שזאת הפעם הראשונה שאני מעביר וידאו למחשב, אז זה לא כל כך ברור... העברתי את זה כAVI, הקובץ הראשון יצא 3 ג'גה. המרתי את זה לMPG ויצא 225 מגה. אם אתה יודע איך להקטין את זה עוד יותר אני אשמח, האייסיקיו שלי כתוב בהודעה הקודמת נוכל לדבר שם.

bryan

New member
בשביל דברים כאלו המציאו

את הקאזה. פשוט תשתף את התוכנית בקאזה וכולנו נוריד ממך לא הכי פשוט?

amc22

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo73.gifממממממממש לא../images/Emo70.gif

אתה מעריץ אז אולי במקום לדפוק את האמנים שאתה אוהב ולהוריד פשוט תחכה עד שהדיוידי יגיע או שמקסימום ישלחו לך את זה
מה אתה אומר

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifהצדיקה היחידה בסדום...

עמית, כולם מורידים בקאזאא ( גם את... ), לא לנסות להצטדק...
אני אל אומרת להוריד הכל, אבל מדי פעם בכיף...
כל מי שאומר שהוא לא מוריד מהקאאזא סתם מבלבל במוח...

תני לי להגיד לך משהו

אני גם מוריד חופשי מהקאזה הורדתי את כל השירים של משינה וכן....גם פעם צרבתי... אבל זה ממש לא מונע ממני לקנות דיסקים.. הרי מה הבעייה של הצריבה ולהוריד?...שהאמן לא מרוויח מזה כסף...אז זה לא מה שצריך להדאיג אותו כי אם זה אמן שאני אוהב(משינה) אני יקנה ת'דיסקים ממש ללא קשר לזה שאני צורב בשביל שיהיה ככה לדיסמן פעם ב.....וגם נגיד לטיולים אני לוקח רק צרובים למה שיהרסו,יאבדו האמיתיים??.... קיצר........אני צורב ומוריד אבל אני מתכוון בקרוב להשלים את כל הדיסקיםםםםם **חסר עוד שניים**
חחח ועמית בכלל מה קשור????..זה לא שיש את הספיישל בדיסק או משו' כזה.....מה זה משנה אם הוא שולח או דרך הקאזה?...........אותו דבר..חח את מצחיקה

NISAN1000

New member
פעם עשירית שאני יסביר פה איך עובד

הקאזה?????? הקאזה עובד כמו כל תוכנת רשת על סרבר(שרת) ומכיוון שלכל סרבר יש את המגבלה שלו לכמות האנשים שיכולה להתחבר אליו אז יש כמה סרברים (דדההה) לכן יש סיכוי מאוד גדול שלא תהיה על אותו סרבר עם אותו איש ממנו אתה רוצה להוריד את הקובץ ולכן גם לא תמצא אותו. לכן גם חבר שלך ימצא דברים שאתה לא תמצא. שנית ההגבלה להעלה של 13 KBPS קיימת בישרל גם בADSL וגם בכבלים לכן לא משנה אם תוריד דרכו דרך קאזה או דרך הICQ זה יהיה אותה מהירות ואפילו יותר איטי בקאזה כי עוד אנשים יורידו ממנו. וכמובן שלא תוכל לעשות FIND MORE SOURCES כשיש את זה לאיש אחד אתה צריך בערך שיהיה את זה ל50 אנשים כדי שממש תרגיש בהבדל בין ICQ לקאזה..... כי לא כולם על אותו סרבר (בקשר להתחלה) וגם מלא אנשים ירצו להוריד את זה אז זה יהיה לא יהיה זמין למדנו למה עדיף להעביר קבצים בICQ קבצים שאין אותם להרבה אנשים (מעל ל100 איש) מאשר בקאזה בכל מקרה עד כאן שיעור מחשבים להיום. התצטרפו אלינו בשיעור הבא שבוא נסביר איך להפוך את העכבר הביתי שלך לפפצצת אטום
תודה מראש ניסן. ואני מבקש אם מישהו קרא עד כאן שיכתוב תגובה (לא רוצה לדעת שכתבתי כ"כ הרבה סתם)

N E Z E K

New member
לא לא רשמת סתם....

חלק מה"מושגים" לא הבנתי... לא משנה... זאת אני... בקושי להדליק מחשב אני יודעת...

NeOz

New member
רוצים שאני אסביר משהו אחר?

באיציק יש דבר שקוראים לו "Shared Files", ולשם אפשר להכניס קבצים. אם אני, אתה, אתם וכל העולם רוצים להוריד קובץ ממנו (בעניין זה מדובר בספיישל) ליד הכינוי יש ציור של תקייה. לוחצים עלייה ונפתח חלון. שם רואים את הקבצים! לוחצים עליהם וזה מתחיל להוריד!!! לא יאומן! איזו טכנולוגיה! מקורות חצי אמינים אומרים שזה יהיה איטי יותר ככל שיותר יורידו, אך זה לא פוגם במהירות האינטרנט של השולח. בשביל שכל זה יעבוד צריך לבטל גם את ה"Fire Wall" רק לעת ההורדה. אפשר פשוט להעלות את זה לשם ולהוריד.

NISAN1000

New member
כמה תשובות

א) ברור שזה יהיה יותר איטי ככל שיותר אנשים יורידו ב) ברור שזה פוגע בהורדה של השולח ג) אל תגיד "רק" להוריד את הפייר וואל... היום זה הדבר הכי חשוב שיש!

NISAN1000

New member
לדעתי זה לא ממש מומלץ

לחלוק את הסיפריה הזאת כי זה כאילו אתה פותח FTP על המחשב וברגע שאתה נותן גישה לחלק מהמידע שלך לא צריך את ההאקר הכי טוב בעולם כדי לאפשר שתחלוק את הכל

NISAN1000

New member
OK

הסיבה לכך שזה שקל 3 ג'יגה כי עשית את זה UNCOMPRESSED והכי טעות בעולם זה להעביר את זה לMPG כאילו זה ממש לא טוב....... בכל מקרה אני יעלה את זה למחשב מתישהוא ולפי הניסיון שלי (שהוא גדול כפי שכולם יודעים) זה היה פחות מ40 דקות לכן זה ישקול בערך 150 מגה אולי פחות כי אני יעשה קצת עריכה דיגיטלית כדי שזה יראה יפה :) בכל מקרה....... אני מחכה לסבב הקלטות הבא (מומלץ מאוד חומר משנת 92) בשביל לעשות את הבלאגן שאני עושב במחשב כדי להעלות למחשב (כל מיני התנגשויות חומרה ובלאגנים לכן צריך להחליך כרטיסים ואחר כך הווינדוס מתברבר לכן להתקין מחדש בקיצור סרט)

למעלה