משהו פה לא מסתדר לי..............

Lirchu

New member
משהו פה לא מסתדר לי..............

קריסטן אמורה לצלם סרט אימה Deep Water אז מתי היא מצלמת את העונה השניה של ורוניקה מארס? למרות שלא נראה לי שבסרט יש לה תפקיד ראשי... [השם שלה בין האחרונים ברשימת שחקנים].

yonco

New member
צילומי הסרט "Deepwater" הסתיימו

והעובדה שהפוסטר כבר זמין גם מעידה על כך... דרך אגב, היא בתהליכים עם שלושה סרטים נוספים - שניים מהם ממש לקראת סיום, ואחד עדיין בצילומים. היא ממש מיוחדת אם היא מצליחה לשלב גם תפקיד קבוע ב"ורוניקה מארס" וגם השתתפות בסרט.

yonco

New member
ממש לקראת סיום = כמעט מוכנים

אחד מהם, "Fifty Pills", יצא עוד השנה. השני, "Roman", ישוחרר ב-2006. ועוד אחד, שעדיין בצילומים ("Pulse"), גם מיועד ליציאה ב-2006.

נ-צ-ל"-ש: חשוב מאוד!!!

כמו בכל שנה, המעריצים וקריסטין מערוץ E! מחלקים פרסים לסדרות הטלויזיה האהובות, הTATER TOPS. זה אמנם לא האמי, אבל זה חשוב ומשמעותי ביותר לשחקנים. ורוניקה מארס קיבלה המון מועמדויות, אז תצביעו ותשפיעו.

gavan

New member
הצבעתי לה במועמדויות.....

ב- best bitch אמילי גילמור (???!!!) הייתה מועמדת ?????????????? או מיי גוד!!!!!!!!(אתם יודעים, כמו נני....
כמה שאני מוזרה....)

gavan

New member
ועוד משו......

איפה מצאת את זה???? **אווו, ורוניקה!!!!!!!!!!!!מקווה שהיא תזכה!!!**

yonco

New member
הצבעתי לוורוניקה בהרבה קטגוריות

השחקנית החדשה הטובה ביותר (קריסטן), drama-mama (קריסטן), הדרמה הטובה ביותר (קריסטן), חשיפת עור הכי טובה (סטריפ-פוקר ב"ורוניקה"), משולש האהבה הטוב ביותר. התוצאות ב-26 באוגוסט! (עוד שבועיים)

irene17

New member
הצבעתי

כל הכבוד לקריסטין שתמשיך ככה לקדם את הסידרה שלנו, הרבה מועמדויות לVM... הצבעתי לזה בהכל חוץ מהמשולש

noa4u

New member
הצבעתי!

וואו ורוניקה הייתה מועמדת בהמוןןןן קטגוריות. איזה כיף! כשהתוצאות יתפרסמו, ב26.8.05, תפרסמו אותן גם פה בבקשה... :)

למעלה